Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fotelik samochodowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Fotelik samochodowy

    Zerknijcie sobie też tutaj: http://www.motointegrator.pl/szukaj/...chodzie-51305/ ja tu kupowałam fotelik i parę innych akcesoriów dla dziecka w podróży bo my akurat dużo podróżujemy i dziecko musi mieć zapewnione jak dla mnie maksymalne bezpieczeństwo.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Fotelik samochodowy

      Polecam na początek przejrzeć aktualne testy bezpieczeństwa i właśnie nimi sugerować się podczas zakupu fotelika dla dziecka,to ma wg mnie kluczowe znaczenie.

      Skomentuj


        Odp: Fotelik samochodowy-jak go dobrze wybrać?

        My mamy fotelik z maxi cosi i jednak jeżeli chodzi o foteliki czyli bezpieczeństwo dzieci nie szukałabym najtańszej opcji, tylko dobrej jakości a zaoszczędziła na czymś mniej ważnym

        Skomentuj


          Odp: Fotelik samochodowy

          Ja nie wybierałam, dostałam 2 foteliki MaxiCosi, jeden zielony z wkładem dla niemowląt a drugi w indyki także miałam wybór z głowy ha ha

          Skomentuj


            Odp: Fotelik samochodowy

            a ja kupiłam fotelik samochodowy w zestawie z wózkiem gondolą i spacerówką - te 3 w1. Atesty ma, niby wszystko powinno być ok. Jedna rada co do fotelików- uwaga na używane bo czasem są one po wypadkach i nie zapewniają żadnego bezpieczeństwa.

            Skomentuj


              Odp: Fotelik samochodowy

              lady zbyk ale to takie prezenty od rodziny dostałaś w formie fotelików czy jak?

              Skomentuj


                Odp: Fotelik samochodowy

                Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                lady zbyk ale to takie prezenty od rodziny dostałaś w formie fotelików czy jak?
                Nie, nie od rodziny. Jak w pracy powiedziałam, że odchodzę, bo zaszłam w ciążę (a wiedzieli, że przez chorobę, mogę być bezpłodna) to wszyscy wyciągneli ze strychu to co mają i mi dali Wózki, ciuszki, maxicosi itp.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Fotelik samochodowy

                  Ja dostałam 2 MaxiCosi z wózkami, wózki też 2, czyli te 3w1 jak u Beatrice.

                  Skomentuj


                    Odp: Fotelik samochodowy

                    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                    Ja dostałam 2 MaxiCosi z wózkami, wózki też 2, czyli te 3w1 jak u Beatrice.
                    lady i co będziesz robiła z tymi fotelikami, wózkami? Sprzedajesz czy będziesz na zmianę użytkować?

                    Skomentuj


                      Odp: Fotelik samochodowy

                      Zawsze jeden może być w zapasie tak na wszelki wypadek bo przecież nigdy nie wiadomo kiedy sie przyda. Poza tym opinie na temat fotelików czy wózków Maxi Cosi są dosyć pozytywne,nie czytam specjalnych narzekań na forach.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Fotelik samochodowy

                        Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                        lady i co będziesz robiła z tymi fotelikami, wózkami? Sprzedajesz czy będziesz na zmianę użytkować?
                        Kurde, nie wiem, siedzą, wyprałam wszystko i zafoliowałam, zawsze jedno może siedzieć w Polsce, drugie za granica u męża, ooooooooooo. Zostawię, niech siedzi.

                        Skomentuj


                          Odp: Fotelik samochodowy

                          Czy ktoś mógłby mi doradzić... bo nie mogę znaleźć fotelika który spełniał by następujące kryteria dla dziecka 14 mies., 78cm, 11kg:
                          - montaż przodem i tyłem do kierunku jazdy,
                          - montaż isofix i za pomocą pasów (aby miał i tą i tą możliwość bo muszę zmieniać samochody i jest mi wygodniej raz zapiąć pasami a raz na isofix...)
                          - dobre noty z testów zderzeniowych
                          - miałam nadzieję zmieścić się w 1000zł

                          Jest spory wybór, a jak się potrzebuje, okazuje się, że większość odpada z powodu niskiej jakości a parę pozostałych nie ma wszystkich funkcji (najtrudniej znaleźć coś co się montuje i pasami i na isofix na przemiennie) a parę spełniających te kryteria ma cenę 1800 zł i powyżej.
                          Będę ogromnie wdzięczna za pomoc, bo spędziłam już miesiąc na poszukiwaniach i nic...

                          Skomentuj


                            Odp: Fotelik samochodowy

                            Napisane przez Beatrice001 Pokaż wiadomość
                            Czy ktoś mógłby mi doradzić... bo nie mogę znaleźć fotelika który spełniał by następujące kryteria dla dziecka 14 mies., 78cm, 11kg:
                            - montaż przodem i tyłem do kierunku jazdy,
                            - montaż isofix i za pomocą pasów (aby miał i tą i tą możliwość bo muszę zmieniać samochody i jest mi wygodniej raz zapiąć pasami a raz na isofix...)
                            - dobre noty z testów zderzeniowych
                            - miałam nadzieję zmieścić się w 1000zł

                            Jest spory wybór, a jak się potrzebuje, okazuje się, że większość odpada z powodu niskiej jakości a parę pozostałych nie ma wszystkich funkcji (najtrudniej znaleźć coś co się montuje i pasami i na isofix na przemiennie) a parę spełniających te kryteria ma cenę 1800 zł i powyżej.
                            Będę ogromnie wdzięczna za pomoc, bo spędziłam już miesiąc na poszukiwaniach i nic...
                            Witaj kochana, ja się kompletnie nie znam na fotelikach, dostałam 2 foteliki MaxiCosi i już żadnego innego nie kupowałam, nawet się nie interesowałam...

                            Znalazłam jednak listę przetestowanych firm, myślę, że tabelka może Cię zainteresować, dodatkowo może pomóc innym mamom? Zapraszam do zapoznania się.

                            http://fotelik.info/pl/testy/2013/gr...aco/index.html

                            A tutaj w google grafika wyskoczyły mi foteliki, które spęłniają powyższe kryteria, wieku tylko nie wpisałam.

                            https://www.google.pl/search?q=fotel...D&ved=0CB8QsAQ

                            Skomentuj


                              Odp: Fotelik samochodowy

                              Dziękuję. Jest tego trochę- spróbuję się w to wgryźć

                              Skomentuj


                                Odp: Fotelik samochodowy

                                Napisane przez Beatrice001 Pokaż wiadomość
                                Dziękuję. Jest tego trochę- spróbuję się w to wgryźć
                                Wiesz, wybierasz sobie tam przedział kilogramowy, nie wiedziałam jaki, to wkleiłam ogólną tabelkę. Wybierzesz sobie jeden, dwa foteliki i wtedy będziesz miała rozeznanie, bo porównasz sobie już na necie według opinii internautów

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X