Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dobranocki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Scaarlett
    replied
    Odp: Dobranocki

    tree u nas w niedzielę jest to samo. Młody wskakuje nam do łóżka i życzy sobie misie i kacki my nie mamy wyboru, oglądamy z nim

    Leave a comment:

  •    
       

  • majajula
    replied
    Odp: Dobranocki

    Z racji że nie posiadamy telewizora (moim zdaniem telewizja ogłupia zarówno dzieci jak i dorosłych) to żadko cos oglądają. Majka od niedawna oglada Krecika żadna inna bajka ją nie kręci. Julka za to wszystko z Barbi księżniczkami. Choć w ostatni weekend zrobilismy sobie seans filmowy i ogladaliśmy KRÓLA LWA i bardzo jej sie podobał

    Leave a comment:


  • FamilyTree
    replied
    Odp: Dobranocki

    Mój z bajeczek lubi Tomka i przyjaciół, są piski na sam widok
    Ostatnio zauważyłam, ze podobna reakcja jest na Strażaka Sama i czasem na Noddy'ego.
    Ale to nie dobranocki, bo je to rzadko ogląda i nawet nie wie jaki jest repertuar tygodniowy.
    W niedzielę rano lecą Gumisie i Kaczki po dwa odcinki, też chętnie to ogląda.

    Scaarlett widzę, że nasze smyki ten sam kanał z bajami ogladają

    Leave a comment:


  • Scaarlett
    replied
    Odp: Dobranocki

    u mojego synka bezkonkurencyjnie wygrywają Bob Budowniczy i Teletubisie.
    Lubi również Traktora Toma, Tomka i przyjaciół, Autobusy,krecika, Andy Pandy, Kubusia Puchatka, Świnkę Pepę, Strażaka Sama, Noddiego. Ostatnio oglądał dobranocy ogród i mu się podobało.
    Dobranocki rzadko ogląda, bo u nas to jest również już pora kąpania: ale gumisie, smerfy, Muminki, kaczora donalda lubi
    Last edited by Scaarlett; 12-01-2010, 15:59.

    Leave a comment:


  • kasiakozmin
    replied
    Odp: Dobranocki

    Moje jeszcze nie oglądają. Póki co mają 15 mies, a my uważamy,ze są za małe na bajki. Zresztą zawsze o 19 zaczynamy kąpiel- a to czas bajki na 1.

    Leave a comment:


  • akogo
    started a topic Dobranocki

    Dobranocki

    Czy wasze dzieci oglądają dobranocki? Które lubią?

    Ja pamiętam "Misia uszatka" - to moja ulubione bajka
    nasze dziecko lubi Smerfy i Gumisie
       
Working...
X