Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dobranocki

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• bobusie2
    replied
    Odp: Dobranocki

U nas świnka Peppa jest jako nagroda, gdy mały sam zawoła i pójdzie do łazienki zrobić kupę. Wtedy ogląda w nagrodę jeden odcinek Peppy.

Leave a comment:

•    

• swiat-testu
    replied

ogladamy zawsze wieczorem przed snem jedna bajke teraz stawiamy na Franklina, Świnke Pepe, Stazaka Sama, Listonosza Pata, omijamy Teletubisów szerokim łukiem

Leave a comment:

• bobusie2
    replied

Zgadzam się, że TVP ABC ma fajne bajki, ale i tak szkoda mi, że na Jedynce nie ma już dobranocki... My wieczorem zamiast oglądania (bo oglądamy bajki w dzień) słuchamy radiowej audycji dla dzieci "W dobrym radiu dobra bajka".

Leave a comment:

• Lara5
    replied

Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
    Jak dla mnie ABC ma fajne bajki- polskie i takie z naszego dzieciństwa
    Tak jak stare dobranocki z naszego dzieciństwa a nie jakieś walczące Lego Chima ,Ben Ten czy inne jeszcze tego typu z przemocą a później takie dzieci wyrastają i nie można nad nimi zapanować

Leave a comment:

• perpetua88
    replied

Jak dla mnie ABC ma fajne bajki- polskie i takie z naszego dzieciństwa

Leave a comment:

• wenquem
    replied

U mnie jest różnie, na dobranockę jest czytanie bajki albo oglądanie, jak oglądanie to najczęściej ze strony http://bajkowa.tv/ Witaminki, Miś Uszatek albo Franklin to ulubione

Leave a comment:

• werna
    replied

moje dziecko nie ogląda dobranocek w tv, z prostego powodu bo nie mamy telewizora w domu ale za to puszczamy mu z laptopa czasem, nie regularnie codziennie, tylko wtedy kiedy uważamy to za stosowne.

Leave a comment:

•    

• LazyLady
    replied

Nie ma to jak klasyka: Miś Colargol, Miś Uszatek, Gumisie oraz Smerfy.

Leave a comment:

• perezosa
    replied

Mój Michałek uwielbia Reksia, Bolka i Lolka, a nade wszystko Zaczarowany ołówek

Leave a comment:

• madela
    replied

Moja córcia tylko Kubuś Puchatek nie ma innej bajki Zawsze msi byc czytana ogladana tylko ta

Leave a comment:

•    

• agniecha1793
    replied

Moj Jas przepadał za bajka Tabaluga

Leave a comment:

• evelinek13
    replied

moje uwielbiaja jacke i piraci z nibylandii kochaja ta bajke, uwielbiaja sie bawic w piratow

Leave a comment:

• agibee
    replied

Moja jeszcze jest za mała ale jak włącze Jej TuTiTu przez neta to 15 minut patrzy z zaciekawieniem

Leave a comment:

• mareszka
    replied

w dobie porąbanych bajek, niesamowicie cieszy mnie, że moje dzieci z uwielbieniem patrzą na bajeczki z mojego dzieciństwa.Reksio, Bolek i Lolek, Krecik u nas to numer jeden!

Leave a comment:

• inesita28
    replied

Mój jest jeszcze za mały. Narazie czytamy mu bajki. Ale jak będzie starszy to na pewno nie obejdzie się bez Smerfów i Gumisiów, a także Myszki Miki i Krecika.

Leave a comment:

Working...
X