Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubranka dla dzieci, projekty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • moran
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Fajny pomysł z tym projektowaniem. I to tak Cię przyjęli z otwartymi rękami, czy może masz już jakieś doświadczenie w projektowaniu ubranek dla dzieci? Jak szukasz inspiracji, możesz sobie zerknąć na stronę xxx. Mnie ich ubranka bardzo się podobają, zwłaszcza sukienki dla dziewczynek. A czego brakuje na polskim rynku? Dobrej jakości w niewygórowanej cenie...
    Last edited by disne; 29-07-2020, 20:30. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • modana102
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Ja też staram się coś szyć samodzielnie. A inspirację czerpię z ... Ceneo. Są tam oferty różnych sklepów i czasem można dorwać coś tak fajnego, że rezygnuję z szycia i kupuję gotowy produkt xxx
    Last edited by disne; 29-07-2020, 20:27. Powód: link

    Leave a comment:


  • martawex
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Pomysł świetny!

    Leave a comment:


  • swiat-testu
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Według mnie - wszystko już na rynku jest, przynajmniej mnie nic nie brakuje, jeśli chodzi o strojenie dzieci

    Leave a comment:


  • amelinka33
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Ostatnio zauważyłam, że dla dziewczynek jest znacznie większy wybór jeżeli chodzi o ubranka i dodatki. Fajnie gdyby to się zmieniło.

    Leave a comment:


  • czekladka24
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    samodzielne projektowanie jest swietne z resztą warto stworzyć coś niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju dla własnego dziecka. Sama pokusiłabym się na to

    Leave a comment:


  • justyna612
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    ja chciałabym żeby ubranka dla chłopców nie były tylko w szaro burych kolorach, ciężko jest znaleźć coś co nie jest niebieskie szare zielone czy brązowe, ja zawsze szukam czegoś bardziej kolorowego i niestety jest z tym ciężko

    Leave a comment:

  •    
       

  • blawatkowa15
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Zazdroszczę mamom, które mają takie zdolności. Zawsze chciałam nauczyć się szyć, ale niestety mam do tego dwie lewe ręce Moja babcia była kiedyś krawcową i za nic w świecie niczego nie mogła mnie nauczyć :P

    Leave a comment:


  • betka85
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Jestem zakochana w tej stylizacji. Chyba zabiorę się za szycie
    xxx
    Last edited by disne; 29-07-2020, 20:26. Powód: link

    Leave a comment:


  • HotChocolate
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    warto odwiedzić stronę xxx są tam ubranka projektowane przez dzieci dla dzieci, a dokładnie dla dziewczynek w wieku 5-7 lat. Cudne bluzeczki i rajstopki i co ważne uniwersalne, bez zbędnych ozdób.
    Last edited by disne; 29-07-2020, 20:33. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • majowa_mama
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Wątek stary ale może odświeżę. Mi brakuje po prostu fajnych ubranek, takich mini wersji ubrań dla dorosłych, bez tych wszystkich cekinków, haftowanych kwiatków i różowych nici. Od pierwszych dni życia mojej córeczki staramy się ją ubierać po dorosłemu, a ciężko o takie ubranka szczególnie na 56-62 cm.

    Leave a comment:


  • kimala
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Tutaj macie sprawdzony sklep =xxx Ogólnie jest spory problem z jakościowymi ciuszkami, ale logiczne - jakościowe ubranka wymagają konkretnej sumy.
    Last edited by disne; 29-07-2020, 20:32. Powód: link

    Leave a comment:


  • A.Korpa
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Ceny za ubranka dziecięce są wysokie, jesli dzianina/tkanina jest dobra jakościowo. Przecież ubranka dziecięce mają wytrzymać sto razy więcej prań niż ubrania dla dorosłych więc jakość musi przekładać się na cenę.

    W ofertach sklepów "sieciowych" jest bardzo dużo, zróżnicowanych stylistycznie i cenowo rzeczy, ale od sklepu "butikowego" oczekuje się niższej ceny i lepszej jakości niż od rzeczy z "sieciówek" przy zachowaniu podobnego stylu. Tymczasem nie jest to możliwe ani osiągalne: mały producent zawsze będzie miał wyzsze ceny niż gigantyczny: wiecej kosztuje go zakup tkanin/dzianin, bo bierze ich mniej i nie może negocjować cen za belkę. Wiecej płaci szwalni, bo mniej w niej jest szytych rzeczy dla "butiku" niż dla "sieciówki" i znów nie ma możliwości negocjacji cen. No i utrzymanie sklepu "stacjonarnego" czy "internetowego" również kosztuje więcej małego producenta niż wielkiego. Dlatego nie można oczekiwać od małego producenta niskich cen i dobrej jakości, bo nijak nie da się tego uzyskać.

    Co do stylu, krojów ubranek: moim zdaniem na rynku za dużo jest ubranek typu "dres" za mało wygodnych, ale mieszczących się w kategorii "wyjściowych". Przecież można szyć ubranka wygodne i eleganckie równocześnie, a dzianina nie wyklucza ani jednego ani drugiego.

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Aha i mnie również denerwują bluzy z kapturem dla dziecka. Całkiem niedawno szukałam bluzy na synka, takiej żeby mógł ubrać pod kurtkę i przyznam szczerze, że miałam wielki problem aby znaleźć jakąś bez kaptura.
    Może w Twoim biznesie stworzysz bluzy z odpinanymi kapturami dla dzieci- czegoś takiego na rynku jeszcze nie widziałam

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Super pomysł na biznes
    Ja bym zmieniła przede wszystkim ceny Uważam, że dziecięce ubranka są bardzo drogie, szczególnie te lepsze jakościowo. Ilość materiału jest dużo mniejsza a cena jak za bluzkę dorosłej osoby.
    Lubię ubranka, które rosną razem z dzieckiem i wystarczają na długo. Np. spodnie, które w nogawkach mają wywijane mankiety czy ogrodniczki, które mają regulowane długości szelek.

    Leave a comment:

       
Working...
X