Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubranka dla dzieci, projekty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Anis81
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    popieram zapięcia na ukos nie są najlepszym rozwiązaniem, podobnie jak zatrzaski w kroku wykonane tak ze ni jak dostać się do pieluchy.
    W okresie niemowlęcym nie zbyt wychodziło mi zakładanie bodów, więc najlepsze były zakładane na kopertki (ala kaftaniki) co do body, denerwowały mnie te na kopertki przy szyjce, zazwyczaj sie rozciągały i robił się mega dekolt, dlatego wybierałam te na zatrzaski

    Leave a comment:


  • betiwu
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Pomysł świetny. Mnie osobiście pajace denerwują, nawet te na zatrzaski jak mają zapinania na ukos, to zawsze się w nich gubię - dziecko mi tu wierzga, a ja sie muszę głowić jak to było... Jak tylko podrosło trochę, wywaliłąmwszystkie i przeszłam na gatki w gumkę i koszulkę

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    fajny fach, ale na naszym rynku jest tyle ofert jeśli chodzi o ubranka dziecięce
    Czego brakuje na rynku?
    Dobrych jakościowo i w przystępnej cenie ubranek które po kilku praniach nadal zachowają swój kolor i rozmiar

    Co mnie denerwowało w ubrankach niemowlęcych... suwaki w pajacach do spania... tak tak takie też sa na rynku , zapinane na pleckach nie wygodne do spania, podobnie jeśli chodzi o kaptury w bluzach to co jednych drażni innych przyciąga, bo małe fajne, niektórzy kupują jako prezent dla młodej mamy a do końca nie zdają sobie sprawy z praktyczności takich ubranek.

    Leave a comment:


  • ewa-iw
    started a topic Ubranka dla dzieci, projekty

    Ubranka dla dzieci, projekty

    Hej, niedawno wpadłam na pomysł, że mogłabym zacząć projektować ubranka dla dzieci. Jestem w fazie negocjacji z jedną z łodzkich (od początku wiedziałam, że moje realizacje będą wykonywane w Polsce - zależy mi na jakości), ale nasuwają mi się pewne pytania. Na przykład: czego Wam, drogie Mamy, najbardziej brakuje na rynku ubranek dziecięcych? Co Was denerwuje? Co same chciałybyście uszyć, ale brakuje Wam umiejętności lub pomysłu? Piszcie tutaj o tym wszystkim, będę bardzo wdzięczna!
       
Working...
X