Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubranka dla dzieci, projekty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • rejczell
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    moge polecic zakupy na escallante pl duzo dobrych jakosciowo ubranek dla dzieciaczkow bawelnianych czy bambusowych

    Leave a comment:

  •    
       

  • sabina-85
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Ja również szyję sama ubranka dla swoich dzieci. Wszystkie akcesoria i tkaniny kupuję w zaufanym sklepie internetowym Kasmanteria. Od dawna zajmuję się szyciem w ramach hobby, jednak nie ukrywam, jest to bardzo przydatna umiejętność
    Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • Uwalls
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Pomysł świetny. Uwielbiam szyć ubrania proste i nieskomplikowane dla mojej córki.

    Leave a comment:


  • Terro12
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Dzięki za bardzo wartościowe porady. Jestem pewien, że mi się przydadzą

    Leave a comment:


  • kaczuszka22
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Super, że sama projektujesz i szyjesz ubranka dla dzieci.Sama bym tak chciała, ale niestety nie umiem, więc ci zazdroszczę.

    Leave a comment:


  • zuzka77
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Dla mam szyjących mogę podpowiedzieć namiar na Krawgors, to fajna firma z wielkim asortymentem metalowych dodatków krawieckich. Sporo ciekawych rzeczy u nich kupiłam.

    Leave a comment:


  • rixii
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Witam czy możecie mi podesłać jakieś fajne projekty na [xxx czapki dla dzieci wiosenne[/url] ? Chciałabym coś fajnego sama uszyć, będę wdzięczna za wszelkie propozycje, także czekam
    Last edited by disne; 29-07-2020, 20:26. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • mammaa1
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Świetna sprawa, zazdroszczę talentu! Ja kompletnie nie umiem szyć, ale bardzo podoba mi się pomysł, aby dziecko nosiło tylko ręcznie robione rzeczy. Póki co, dbam o to, aby otaczało się ręcznie robionymi zabawkami i ozdobami Wyszukuję piękne dekoracje na mamapotrafi, a namioty tipi, które tam są to po prostu rewelacja. Polecam

    Leave a comment:


  • hankaanka
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Ja teraz kupiłam kilka rzeczy u nich i cudne są

    Leave a comment:


  • rejczell
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Mi się najbardziej podobają z xxx] ładne wzory, naturalna bawełna. I co też ważne polskie firmy to produkują i sprzedają.
    Last edited by disne; 29-07-2020, 20:26. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • hankaanka
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Napisane przez mama-mia Pokaż wiadomość
    ja próbuję szyć co nieco ale takie ładniejsze rzeczy to jednak kupuję czy sieciówki czy w internecie np. Psoty.com. jednak aż takich umiejętności nie mam
    psoty mają bardzo ładne ubranka, mi się podobają ich kolorki

    Leave a comment:


  • kostium
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    Bardzo drogie są ubrania dla dzieci, ale coś za coś. W sieciówkach nie dostaniemy dobrej jakości, a za wyższą już cenę tak. Moim zdaniem jest kupić coś lepszego, niż jakiś chiński badziew, który po kilku włożeniach będzie do wyrzucenia.

    Leave a comment:


  • engii5
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    kaptury... zanim przemyslalam to juz kupiłam... no i lezy niewykorzystane

    Leave a comment:


  • mama-mia
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    ja próbuję szyć co nieco ale takie ładniejsze rzeczy to jednak kupuję czy sieciówki czy w internecie np. Psoty.com. jednak aż takich umiejętności nie mam

    Leave a comment:


  • mimika12
    replied
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    ja też nie wyobrażam sobie sama szyć, szczególnie jak widzę np bluzy xxx 51015kids to wiem, że w życiu nie zrobię czegoś podobnego Niestety ale jestem kompletnym beztalenciem, a poza tym o wiele szybciej jest mi coś zamówić przez internet
    Last edited by disne; 29-07-2020, 20:27. Powód: link

    Leave a comment:

       
Working...
X