Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ladybzyk
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Ja też tak mówiłam, że chcę sobie dać pół roku, no ale po cesarce te pół roku to będę miała raczej z głowy, gdyż to będzie wszystko zależało, jak mi się ten brzuch będzie goił. Nic, gdybać nie zamierzam, tylko być pod stałą opieką mojego lekarza. Jak udzieli mi pozwolenia na powrót do mojego ukochanego fitness, to jadę z koksem i ciężarami

    Leave a comment:

  •    
       

  • patrycjaa88
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    mnie tam widoczne mięsnie nie jarają - poprostu chcę sie potem miescić w swoje ubrania i tyle - ale teraz i tak nie martwię sie tym aż tak - co bedzie to bedzie
    narazie na Szczęśliwej Ciązy lecę - moja herbata ciążowa dobra naprawdęi dbam żeby nie mieć problemów z trawieniem

    Leave a comment:


  • beatris20
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Ja daję sobie pół roku- rok na powrót do figury, a na ćwiczenia będę wykorzystywać wszystko, gotując mogę robić przysiady, rozciagać, czy nawet sprzątając można wyrobić sobie fajny schemat wykonywania ćwiczeń A zamiast auta na zakupy - spacerek

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Teraz mam większe dzieci które tak sobie krąża po domu cały czas a ja potrzebowałabym takiej chwili tylko dla siebie aby poćwiczyć

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    Wiesz co Lara bo to jest tak, że jak już się zacznie to trzeba to robić zawsze kiedy to sobie ustalisz. Nie ma miejsca na wymówki, wiadomo, że czasem wypadnie wyjazd, wizyta, choroba, ale większość sytuacji po prostu nam się nic chce
    Mam coś dla Was, mam nadzieję, że wyświetla się prawidłowo

    https://www.google.pl/webhp?sourceid...eckiem&tbm=vid

    Leave a comment:


  • beatris20
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    Ja w pewnym poradniku czy to może w gazetce miałam takie ćwiczenia I ćwiczyłam z dzieckiem ale długo to nie trwało NIe miałam takiej silnej woli co do ćwiczeń
    Wiesz co Lara bo to jest tak, że jak już się zacznie to trzeba to robić zawsze kiedy to sobie ustalisz. Nie ma miejsca na wymówki, wiadomo, że czasem wypadnie wyjazd, wizyta, choroba, ale większość sytuacji po prostu nam się nic chce

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    A ja mam ambitne plany ćwiczenia z dzieckiem ( jak już będzie miało kilka miesiecy ), Połącze moje ćwiczenia z zabawą dla maluszka, myślę że może to być coś wspaniałego o ile małemu też się spodoba
    Ja w pewnym poradniku czy to może w gazetce miałam takie ćwiczenia I ćwiczyłam z dzieckiem ale długo to nie trwało NIe miałam takiej silnej woli co do ćwiczeń

    Leave a comment:

  •    
       

  • beatris20
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    A ja mam ambitne plany ćwiczenia z dzieckiem ( jak już będzie miało kilka miesiecy ), Połącze moje ćwiczenia z zabawą dla maluszka, myślę że może to być coś wspaniałego o ile małemu też się spodoba

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Napisane przez patrycjaa88 Pokaż wiadomość
    ja tam ciągle liczę, ze jak juz urodze to będzie łatwejsze spalanie :P przy dziecku i w ogole
    To już Pati naprawdę indywidualna sprawa, bo wiadomo, przemiana materii każdej z nas jest inna.
    Samo zajmowanie się dzieckiem raczej nic nie da, wiadomo, karmienie piersią sprzyja temu, by lepiej wyglądać, ale moim zdaniem bez diety i ćwiczeń się nie obejdzie, bo schudnąć to na pewno każda po porodzie schudnie, ale żeby napiąć skórę i wyrzeźbić ciało, by mięśnie były widoczne to niestety cudów nie ma, bez ćwiczeń ani rusz kochana

    Leave a comment:


  • patrycjaa88
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    ja tam ciągle liczę, ze jak juz urodze to będzie łatwejsze spalanie :P przy dziecku i w ogole

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    W tym ciągłym ruchu to już spalamy kalorię

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Czas...No tak. To nasz wróg. Bo nie dość małe dziecko, mąż, dom i praca, to fajnie by było znaleźć tą godzinkę tylko dla siebie bez zbędnego gderania babć, że się dziecko zaniedbuje czy dom, że po co mi to i w ogóle bla bla bla...A pewnie tak będzie ...

    Leave a comment:


  • beatris20
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Dokładnie lady bzyk, j atam chce by moje dzieci były ze mnie dumne i zeby mogły się pochwalić, że po ciążach a jak figurka Oczywiście dla samej siebie też chce, ale dla kogoś bardziej motywuje
    Ja figurą tak bardzo sie nie przejmuję, bo wiem że tu dużo będzie zależec od mojej pracy. Bardziej boję się ile czasu zajmie mojemu ciału wracanie do formy sprzed ciąży.

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    I tak samo z figurą, chce aby moje dziecko było dumne ż ema taką zgrabną mamę.
    I to jest myśl, patrzcie na moja mamusię! Wygląda jak milion dolarów a nie jak za przeproszeniem kaszalot Piszę o sobie, nie chcę tutaj obrażać Pań pulchnych.

    Leave a comment:


  • beatris20
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
    Jeśli kwestia jeszcze studiów i wypowiedzi dziekana, może też chodzić o to, że matka jak ogarnie dom i dziecko, to pouczy się w wolnej chwili, a wolna dziewczyna, coś tam ogarnie w domu, niekoniecznie też he he i po prostu w głowie jej imprezowanie, potem kacowe i nie ma się siły na naukę Matka nie pójdzie chlać a potem nie będzie zdychać dwa dni, bo kac morderca
    a ja uważam że kobiety z dzieci sa bardzie ambitniejsze i świadome podjętych decyzji- skoro jestem w szkole to bo to by ją skończyć i poszukać lepszej pracy, dzieci daja nam motywację.
    I tak samo z figurą, chce aby moje dziecko było dumne ż ema taką zgrabną mamę.

    Leave a comment:

       
Working...
X