Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karmienie piersią w miejscach publicznych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

    Bo reklamy trzeba zawsze brać z przymrożeniem oka

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

      No oczywiście he he..

      Skomentuj


        #48
        Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

        Biustonosze owszem, ale teraz do karmienia sa tez pelne garderob- bluzki, sweterki, koszulki- zapewniaja przede wszystkim wygode mamie i dziecku, a takze dyskrecje, choc moim zdaniem najbardziej dyskretne sa te szale czy poncza do karmienia. Przynajmniej mozna karmic bez krepowania sie .

        Skomentuj


          #49
          Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

          teraz wszystko jest od odziezy do karmienia przez zioła na laktacje np Baby Mama Med po jakieś butelki antykolkowe...aż człowiek nie wie co wybrać i czy wogóle coś wybierac :O

          Skomentuj


            #50
            Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

            Dokładnie. Teraz jest taki wybór. Choć ja kupiłam sobie zwykłe luźnie koszulki i też wam powiem że bestresowo, fakt publicznie nie karmie, ale nawet jak do kogoś idziemy to się tak nie stresuje.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

              Kiedy matka musi nakarmić dziecko w miejscu publicznym, powinna zrobić to w jak najbardziej ustronnym miejscu, a jeśli nie da, przykryc czyms piersi Nie każdy ma ochotę na to patrzeć, bo wtedy może czuć się skrępowany. Ja niekoniecznie chciałabym patrzeć na kobietę z za przeproszeniem wywalonymi cycami...

              Skomentuj


                #52
                Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                Powiem tak, mnie to nie irytuje, że w mieście w miejscu publicznym to natura, ale jak ide do kogoś i ma opcje że może w innym pokoju a wywala mi na legalu przy mnie i męzu cycka i karmi i jeszcze sobie o tym opowiada to dla mnie jest krępujące i własnie takich sytuacji nie lubie, a miały miejsce

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                  wszystkim mamom które nie karmią, a mogą karmić, po prostu im się nie chce
                  dobrze radzę by chociaż spróbowały, też miałam obawy, ale się przemogłam
                  i dziecko jest super szczęśliwe, wtula się uśmiech, relaksuje,
                  nie rezygnujcie z karmienia, wcale nie boli i nie jest obleśnie
                  jak już się ładnie nauczycie

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                    wszystkim mamom które nie karmią, a mogą karmić, po prostu im się nie chce
                    dobrze radzę by chociaż spróbowały, też miałam obawy, ale się przemogłam
                    i dziecko jest super szczęśliwe, wtula się uśmiech,
                    nie rezygnujcie z karmienia, wcale nie boli i nie jest obleśnie
                    jak już się ładnie nauczycie

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                      Nie mam nic przeciwko karmieniu w miejscach publicznych, jeśli dorosły może jeść publicznie kanapkę to dlaczego dziecko nie może napić się mleczka?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                        Można tak nakarmić malca, że nie zwraca się niczyjej uwagi. Ja mam zawsze przy sobie pieluszkę tetrową lub flanelową, którą przekładam przez ramię zasłaniając się. Proste.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                          Sama karmię maleństwo i zdarzyło mi się to robić w różnych miejscach i momentach, ale widziałam też matki zdecydowanie przesadzające. Przykład: w czasie Chrztu, w kościele, siedząc w pierwszej ławce matka "wyciągnęła" na wierzch pierś i zaczęła karmić, mimo, że dziecko nie domagało się jedzenia .

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                            Mi karmiąca mama nie przeszkadza, choć sama na początku miałam problem publicznie karmić. Zawsze osłaniałam się pieluchą tetrową, żeby nic nie było widać, a mimo to jakoś mnie to krępowało.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                              Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                              Sama karmię maleństwo i zdarzyło mi się to robić w różnych miejscach i momentach, ale widziałam też matki zdecydowanie przesadzające. Przykład: w czasie Chrztu, w kościele, siedząc w pierwszej ławce matka "wyciągnęła" na wierzch pierś i zaczęła karmić, mimo, że dziecko nie domagało się jedzenia .
                              to już naprawdę przesada w kościele ? przecież już nawet do zakrystii mogła przejść U nas tak się zdarzało i w razie czego kobieta poszła z dzieckiem na chwilę Rozumię dyskretne karmienie w miescach publicznych i jestem za ale czasem to kobiety pokazują zbyt wiele

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                                Ja w sytuacjach gdy musiałam nakarmić dziecko poza domem raczej szukałam odpowiedniego do tego miejsca, albo pokoi dla matek z dzieckiem albo po prostu ustronnego miejsca. Było to spowodowane przede wszystkim tym, aby dziecko nie rozpraszało się tym co dzieje się dookoła niego. Jednak jeśli musiałam to zrobić to raczej osłaniając się ubraniem lub pieluchą. Jeśli chodzi natomiast o inne kobiety raczej mi nie przeszkadza gdy karmią dziecko jeśli robią to w sposób nie obnoszący się z tym dookoła.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X