Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

    Dlaczego to ja powinnam przetestować te produkty ?
    Ponieważ moja córka urodziła się z atopowym zapaleniem skóry odziedziczając to paskudztwo po swojej babci . Poza tym wiosną i latem zaostrza się choroba ponieważ pylą różne krzewy a koszona trawa to jest już prawie jak zabójstwo. Dlatego w apteczce i w łazience potrzebujemy kosmetyków dla alergików .

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

      No cóż mogła bym pisać opowiadania na temat: dlaczego to właśnie ja i moja rodzina nadaje sie do testowania Państwa kosmetyków. Ale napiszę krótko i konkretnie, bo chcę wam zaufać jako marce i jakości jaką oferujecie.Moja córka jest dla mnie najważniejsza i dla niej wszystko co najlepsze

      Skomentuj


        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

        Dlaczego my? jest nas wesoła piąteczka mama tata i my 3 dziewczynki. Uwielbiamy letnie kąpiele słoneczne, spacery z rodzicami w każda pogodę i zabawę w piasku. Niestety nasza delikatna skóra niekoniecznie umie się z tym zmierzyć dlatego musimy ją pielęgnować przez cały rok. Potrzebny nam produkt sprawdzony, wydajny i taki który będzie dobry dla dzieci w każdym wieku oraz dla dorosłych. Dlatego właśnie do nas powinien trafić zestaw super produktów OILLAN!!! Dziekujemy za uwagę!

        Skomentuj


          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

          Chciałaby przetestować wraz z maluszkiem kosmetyki Oillan Baby,ponieważ podobnie jak wszystkie mamy chcę tego co najlepszego dla mojego szkraba W dziejszych czasach spotykamy się coraz częściej z problemami skórnymi maluszków i chcemy żeby one jak najszybciej zniknęły-a może w tym pomóc profesjonalna seria kosmetyków Oillan Baby.Stosowaliśmy już wiele produktów jednak nie spełniły naszych oczekiwań-pragniemy szybkiego i długotrwałego efektu,aby co dzień nie tracić zbyt dużo czasu na pielęgnację a w zamian móc się jak najwięcej bawić Kosmetyki Oillan Baby uwolnią nas od problemów skórnych a synek odwdzięczy się ślicznym uśmiechem i zabawą bez przeszkód-bo dzieci uwielbiają się bawić nie tracąc czasu na zbędną (oczywiście ich zdaniem) pielęgnację Pozdrawiam

          Skomentuj


            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

            Oto kilka powodów, dla których chciałabym przetestować serię kosmetyków Oillan:
            1. Ja nie mam żadnych problemów ze skórą - wszelkie zaczerwienienia, podrażnienia, itd. są mi zupełnie obce. W związku z tym nie wiem z własnego doświadczenia, jak to jest mieś skórę wrażliwą, atopową, skłonną do podrażnień. Niestety wiedzą to doskonale moje Dzieci, szczególnie Dziewczynki, którym nie bardzo mogę pomóc używając czegoś, co "sprawdziłam na sobie". Jakiś czas temu znajoma poleciła mi Oillan. W aptece mieli tylko płyn do mycia ciała (nawet nie wiedziałam, że są i inne kosmetyki O.). Kupiłam go i zauważyłam poprawę - skóra na rączkach i nóżkach moich Dzieci przestała być tak sucha i zaczerwieniona. Przestały się one skarżyć na swędzenie. A co najważniejsze - i za to Wam najbardziej dziękuję - moje dzieci przestały odczuwać dyskomfort, stały się przez to mniej rozdrażnione, weselsze. Wtedy dopiero zdałam sobie sprawę, jak dużym problemem, nie tylko fizycznym, jest wrażliwa skóra.
            Wtedy opakowanie płynu wyglądało zupełnie inaczej. Ciekawa jestem, czy oprócz liftingu "sukienki" wprowadzono również zmiany do "wnętrza"?
            2. Jak wspomniałam, dopiero z tego konkursu dowiedziałam się o innych kosmetykach Oillan. Z chęcią wprowadziłabym je do naszej łazienki. Szczególnie interesuje mnie szampon, ponieważ teraz, w czasie upałów, skóra głowy najmocniej narażona jest na podrażnienia (pot + np. piasek z piaskownicy = swędzenie + upał = spore podrażnienie skóry). No i chciałabym sprawdzić, czy szampon poradzi sobie przy okazji z problemem przesuszonych słońcem włosków dziecka (tym samym zakończy problem utrudnionego ich rozczesywania)?
            3. Trzeci powód jest prozaiczny, choć równie ważny. To pieniądze. Mając trójkę dzieci nie zawsze mogę sobie pozwolić na najlepsze kosmetyki dla nich, czego oczywiście bardzo żałuję. Oillan należy do tych droższych. Dzięki temu konkursowi mogłabym go używać bez ponoszenia kosztów. Chociaż raz

            Z pozdrowieniami i życzeniami dobrej pogody,
            Ania

            Skomentuj


              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

              Witam, jestem odpowiednią osobą do przetestowania kosmetyków Oillan Baby ponieważ mam 10 miesięczną córeczkę, której skóra ma tendencję do przesuszania.Zdaję sobie sprawę, że delikatna skóra dziecka musi być odpowiednio chroniona poprzez pielęgnację kosmetykami zawierającymi emolienty, które sprzyjają odpowiedniemu nawilżaniu skóry. Próbowałam już kąpać córeczkę w samej wodzie ale okazało się, że woda działa na skórę bardziej wysuszająco niż kąpiel ze środkiem myjącym. Jestem przekonana, że emolienty zapewniają odpowiednią ochronę skóry mojej córeczki i dlatego bardzo chętnie przetestuję kosmetyki Oillan Baby.

              Skomentuj


                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                Całą rodziną testujemy różne kosmetyki dla skóry suchej i wrażliwej ze względu na to, że nasze osiedle zaopatrywane jest w bardzo twardą wodę. Bardzo źle wpływa to na skórę dorosłych, a co dopiero na skórę niemowlęcia. Od kwietnia mieszkamy tu już we trójkę . Dlatego do kosmetyków dla cery suchej, które testujemy, dołączyły również emolienty. Z chęcią wypróbujemy kosmetyki Oilan Baby z naszą małą córeczką.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                  Witam
                  Pragnę podzielić się opinią na temat Oillan Baby. Miałam okazje kupić emulsje do kąpieli dla mojej córeczki i muszę przyznać iż produkt ten spełnił swoje zadanie. Moja córeczka urodziła się miesiąc przed terminem więc jej skóra była bardzo delikatna i wrażliwa toteż stosowałam tego typu produkty. Jestem bardzo zadowolona ze stosowania tej emulsji do kąpieli i chciałbym wypróbować inne kosmetyki z tej firmy. Bo najważniejszy jest zdrowie i szczęście mojej pociechy.

                  Skomentuj


                    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                    Jestem idealną testerką Oillan ponieważ wierzę w moc i siłę emolientów, a skóra mojego 2,5-letniego synka wymaga delikatnych kosmetyków do pielęgnacji. Również obecnie moja skóra jest wdzięczna za traktowanie jej takimi łagodnymi kosmetykami, ponieważ jestem w ciąży. Już niedługo zostanę mamę i wiem, że dla mojej córeczki również od pierwszych dni będę używać tych kosmetyków. Poza tym jako mama na pełen etat mam ciągły kontakt z innymi mamami, z którymi rozmawiamy na temat akcesoriów i kosmetyków do pielęgnacji dzieci, także sprawdzone produkty zawsze sobie wzajemnie polecamy.
                    Last edited by kasiellewroc; 25-06-2013, 09:58. Powód: dopisanie powodu

                    Skomentuj


                      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                      Bardzo chciałabym przetestować na moich córciach kosmetyki Oillan Baby, ponieważ obie mają bardzo wrażliwą skórę, wrażliwą i na dotyk zewnętrzny jak i reagującą na to co jedzą. Trzymamy dietę eliminującą składniki, po których na skórze pojawiają się jakieś zmiany, u młodszej jest to wręcz dieta polegająca na niewprowadzaniu określonych produktów Niestety, u młodszej 2 tygodnie temu pojawiła się wysypka na brzuszku i nóżkach i żadne wykorzystane do tej pory kosmetyki nie są w stanie sobie z nią poradzić Chętnie skorzystałabym z okazji wypróbowania kojących i łagodzących składników w kosmetykach Oillan Baby, z nadzieją, że one nam pomogą a Mijka będzie miała uczucie komfortu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                        Za 2 miesiące zostane szczęsliwą mamą małej Jagódki, chciala bym wypróbować kosmetyki Oillan Baby ponieważ słyszałam bardzo dużo pozytywnych opini na ich temat. Jak do tej pory jeszcze nie zdecydowałam sie jakie kosmetyki kupić dla mojego maleństwa tak więc taki zestaw napewno by mi dużo pomógł.

                        Skomentuj


                          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                          To ja powinnam zostać kosmetyków Oillan Baby testerką

                          ponieważ testowanie sprawi mi radość wielką.

                          Marka Oillan Baby jest moją marką ulubioną

                          a kosmetyki do testowania fantazją wyśnioną.

                          Moja córeczka Oillan Baby pilnie potrzebuje

                          ponieważ jej skóra na niedoskonałości wiecznie choruje.

                          Skomentuj


                            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                            Moje dzieci używają tylko szarego mydła. Jestem mamą trzyletniego Tymka , rocznej Hani i 9 letniej Oliwki. Wszystkie maja problemy ze skórą- suchą i z kaszką na rączkach i nóżkach. Po przetestowaniu popularnych kosmetyków zostaliśmy w końcu przy szarym mydle z brakiem nadziei na znalezienie czegoś dobrego a o ilości pieniędzy wydanej na różne kosmetyki nie wspomnę. Nie wiem czy Olillan Baby nam pomoże w końcu się nawilżyć ale myślę że warto spróbować. Dlaczego my? Bo moje dzieci są tego warte a ja w zamian odwdzięczę się pełną relacja z metamorfozy skóry moich pociech.

                            Skomentuj


                              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                              Kocham synków najbardziej na świecie i nie mogę patrzeć jak cierpią z powodu alergii Starszy pomimo, że od urodzenia miał problemy ze skórą przechodził to łagodniej, za to młodszy wydawał się okazem zdrowia a od jakiegoś czasu okazało się, że to z nim przechodzimy ciężkie chwile. Skóra sucha z podrażnieniami, wysypkami, stwierdzonym AZS w ostatnich kilku tygodniach spędza nam sen z powiek, zwłaszcza gdy to zaczyna synka swędzieć i nie może spokojnie spać, w związku z tym szukamy odpowiednich kosmetyków, które pomogą nam z tym walczyć, lecz jeszcze chyba nie trafiliśmy na to co przyniesie ulgę. Dlatego bardzo chętnie przetestujemy Oillan Baby, a później podzielimy się swoimi spostrzeżeniami.

                              Skomentuj


                                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                                Jestem mamą 2 maluchów,które mają skórę wrazliwą i skłonną do alergi.dlatego uważam ze Julia i Kubuś są idealni do testowania kosmetyków Oillan.Dziękuję i pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X