Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

    Mam na imię Blanka i bardzo bym chciała przetestować Oillanka,
    Kosmetyk jest to ponoć wspaniały i muszę sprawdzić czy ulotki nie kłamały,
    Straszna suchość zaatakowała mnie, ale mówię jej stanowcze NIE !
    Lecz ona ciągle czepia się, a ja marzę by w Oillanie wykąpać się,
    Swe ciałko pragnę w nim umyć, pomoczyć, nasmarować i piękną skórką się później radować,
    Mam 7 miesięcy więc niemowlę jestem, a już zmęczyłam się tym ciągłym testem,
    To tego, to innego kosmetyku, więc pozwólcie mi użyć Waszego specyfiku,
    Jeśli on mi pomoże, powiem w końcu : żegnaj skórny potworze !

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

      Chciałabym przetestować kosmetyki Oillan Baby z córeczką Juleczką, ponieważ szukamy ideału. Szukamy kosmetyków,które zadowolą skórę mojej córeczki oraz dadzą mi satysfakcję dobrego wyboru. Czuję,że właśnie te kosmetyki takie są i będziemy mogły dzielić się spostrzeżeniami z innymi mamami. Kocham moją córeczkę nad życie i chcę dla niej wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieję,że przetestujemy te kosmetyki i będę mogła powiedzieć światu,że to jest to czego szukałam...IDEAŁ którego potrzebuje skóra bobaska

      Skomentuj


        #63
        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

        Jestem przekonana o tym, że ja oraz moje dziecko spełniamy wszystkie kryteria by testować kosmetyki Oillan Baby. Jestem osobą wykształconą, posiadam szerokie grono znajomych, z którymi często wymieniam się opiniami. Mam duże doświadczenie w kwestii poszukiwań skutecznych kosmetyków z racji swojej wrażliwej i problemowej skóry. Moje kilkumiesięczne dziecko otrzymało w spadku po mnie wrażliwą i suchą skórę więc chciałabym zakończyć już eksperymentowanie i postawić na jeden, dobry produkt. W kosmetykach Oillan Baby pokładam wielkie nadzieje. Liczę na to, że pozostanę im wierna :-)

        Skomentuj


          #64
          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

          Uważam, że to ja jestem odpowiednią osobą do testowania tego produktu, a raczej moja mała córcia, która jutro kończy 3 -mce. Dla mnie jest najładniejszym dzieckiem na świecie, ale niestety nie możemy uporać się z jej bardzo suchą i wrażliwą skórą na całej głowie.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

            Jestem idealną osobą do testowania kosmetyków Oillan Baby ponieważ mam cudowną 7 miesięczną córeczkę z delikatną i wrażliwą skórą. Od urodzenia testujemy kosmetyki różnych firm. Nie znalazłyśmy jeszcze swojej ulubionej marki, może właśnie skóra mojego dziecka pokocha najbardziej Oillan Baby

            Skomentuj


              #66
              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

              Ja jako mama...
              Chciałabym cieszyć się gładką skórą mojej 19 miesięcznej córeczki bez wydawania na to koszmarnych sum pieniędzy.
              Czytając opinie na temat produktów Oillan Baby stwierdzam,że warto je wypróbować. Aż nie mogę powstrzymać się żeby zacytować jedno zdanie internautki: " JEDEN Z NAJTAŃSZYCH EMOLIENTÓW A TAK SAMO SKUTECZNY ".
              Z tego co się dowiedziałam są to kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry atopowej, wrażliwej, alergicznej, normalnej zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Czyli dla każdego znajdzie się coś dobrego! I dla wymagającej skóry Mai i reszty naszej rodziny bez problemów skórnych.

              Także my bardzo chętnie przetestujemy
              Attached Files
              Last edited by agibee; 22-06-2013, 14:41.



              Skomentuj


                #67
                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                Dlaczego ja?? Ponieważ jestem mamą dwóch dziewczynek - 5 letniej i 4 miesięcznej i to ich zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Wiem, że ich młoda skóra jest bardzo wrażliwa i podatna na rózne czynniki zewnętrzne także chciałabym ją móc chronić jak najlepiej.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                  Z miłą chęcią przetestujemy z córeczką Juleczką kosmetyki Oillan Baby a raczej powinnam napisać, że moja malutka testerka z wielką przyjemnością sprawdzi działanie tych kosmetyków a ja chętnie opiszę jej reakcję oraz moje spostrzeżenia. Córeczka ma bardzo wrażliwą oraz delikatną skórę zwłaszcza na policzkach więc czasami po niektórych kosmetykach pojawiają się zaczerwienienia na buźce, ciekawe jak było by po kosmetykach Oillan Baby, czy sprawdziły by się u mojej córeczki - może pozwolicie nam się przekonać osobiście? Jeżeli tak to z chęcią podzielimy się naszą opinią i spostrzeżeniami z innymi mamami, ponieważ wiem jak ważne są opinie innych na temat produktów, gdyż nie raz sama przed zakupem danego produktu sprawdzam co inni o nim sądzą. Dodatkowo na pewno na buźce córeczki pojawi się uśmiech od uszka do uszka już wtedy kiedy tylko w domu pojawią się kosmetyki i będzie mogła rozpakować paczuszkę. Pozdrawiamy

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                    Poniewż liczy się dla mnie najwyższa jakość i szczęści moje rodziny a to wszystko może dać Oillan Baby.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                      Mam synka Jakuba, który ma 1 rok i 4 miesiące , jego skóra jest wrażliwa i delikatna, chciałabym ją pielęgnować w odpowiedni sposób i myślę, że państwa kosmetyki mogłyby mi w tym pomóc. Serdecznie więc proszę o uwzględnienie mnie w swoim wyborze .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                        Moja córcia miała alergię na kosmetyki dedykowane dzieciom nawet tym z alergią, w najlżejszym przypadku pojawiały się wyłącznie zaczerwienienia aż w zeszłym tygodniu trafiłyśmy na płyn do kąpieli Oillan Baby, po którym do tej pory nic się nie wydarzyło, dlatego z chęcią wypróbowałabym też szampon do włosków (zwłaszcza, że w końcu nie jest łysolkiem! właśnie zaczynają jej rosnąć, bardzo bujnie rosnąć, włoski!). Kremik do twarzy także chętnie przetestujemy, ponieważ ciągle mamy problemy z przesuszoną cerą, a myślę, że skoro nic się nie dzieje po płynie do kąpieli Oillan Baby, to z chęcią będziemy kupowały kosmetyki wyłącznie tej marki, tym bardziej, że mają dość konkurencyjną cenę porównując je do innych emolientów.

                        Jednak na miłą zachętę prosimy o zestawik do przetestowania, na pewno później podzielimy się opinią na ich temat.

                        Moja córa w podziękowaniu już przesyła słodkie uśmieszki

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                          U nas historia z problemami skórnymi u mojej córeczki nie jest może tak długa jak u innych mam ale nie jest mniej męcząca, niestety.
                          Moja córeczka miało około pół roku kiedy zauważyłam,że ma bardzo suchą skórę. Oczywiście nawilżałam jej skórę do tej pory ale myślałam,że balsam jest dla niej nieodpowiedni lub robię to za rzadko. Potem o stan skóry córci obwiniałam proszki do prania oraz suche powietrze w pomieszczeniu. I oczywiście kupiliśmy nawilżacz (wcale nie jest to tanie urządzenie), proszki do prania zmieniłam, a nawet pranie kilkakrotnie płukałam, aby być pewna, że na pewno się wypłukało dokładnie.
                          Ale to niestety nie za wiele dało...
                          Na ciele córci coraz częściej pojawiały się suche "placki", a w miejscach zgięć tj.łokcie pojawiały się małe ranki, które z czasem powiększały się. To mnie już naprawdę przestraszyło, a moje otoczenie nie pomagało mi zbytnio oskarżając o niedokładne wycieranie małej po kąpieli, przegrzewanie itp, itd.
                          I tak słuchając "rad otoczenia", pełna wyrzutów sumienia wciąż starałam się walczyć z tym "czymś".
                          Oczywiście udałam się do lekarza, który stwierdził u małej uczulenie na coś co ja jem ( z racji, iż małą karmiłam piersią). Zaczęła się dieta eliminacji, która też niewiele dała.
                          Do tego wszystkiego doszły bardzo suche, czerwone plamy na buzi, których najtrudniej jest się pozbyć.
                          W końcu udałam się do lekarza, który podpowiedział mi co to może być za "dziadostwo", aczkolwiek sam nie był do końca pewny swojej diagnozy. Tak więc moja córka ma już roczek, a ja dopiero uczę się walki z tą chorobą.
                          Dlatego właśnie chciałabym wraz z nią przetestować kosmetyki Oillan, aby oszczędzić córeczce dalszych cierpień, a sobie zmartwień. Każda mama z pewnością się ze mną zgodzi, że życie z AZS nie jest wcale takie łatwe, a maluch, którego swędzi i piecze buzia jest marudny i rozdrażniony, często nie powie co mu jest,a nam mamom pęka serce bo chcemy pomóc a nie wiemy jak.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                            Witam.
                            Za kilka dni - może już godzin czeka nas poród.. to będzie nasze pierwsze, wyczekane od 5 lat dziecko... Chłopczyk którego noszę pod sercem dał nam tyle siły w budowaniu naszego rodzinnego szczęścia, dlatego chcemy dać dla niego wszystko co najlepsze. Uważamy że te kosmetyki będą dobre dla nas, a może bardziej dla niego. Może nie mamy rozeznania w rynku kosmetyków dla dzieci, więc chętnie się podzielimy opinią o użytkowaniu ich na forum. Bardzo prosimy o zestaw do przetestowania.
                            Pozdrawiamy.

                            Skomentuj


                              #74
                              Mama zakochana w Małym Rysiu

                              Jestem mamą rozkosznego młodziana o imieniu Rysio. Bardzo chciałabym przetestować kosmetyki Oillan Baby, gdyż synek od jakiegoś czasu na ciele ma suche placki - pojawiają się głównie na nóżkach. Lekarze dermatolodzy i alergolodzy wykluczyli już alergię pokarmową oraz choroby skórne (np. AZS), sugerując "zwykłe" przesuszenie skóry. Próbowałam wielu łagodnych preparatów, lecz niestety bezskutecznie. Do serii Oillan Baby jeszcze nie doszłam.
                              Uważam, że jestem właściwą osoba, by ptzetestować kosmetyki Oillan Baby, gdyż chcę dla synka jak najepiej, a intuicja mi podpowiada, iż Wasze kosmetyki to może być TO i problem, z którym się borykamy może zostać szybko rozwiązany
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                                To My (Ja i mój synek) powinniśmy wytestować nowe produkty Oillan Baby. Dlatego, że:
                                O boje mamy skórę atopową, skłonną do podrażnień
                                M I ło nam będzie po wytestowaniu podzielić się opinią o produkcie na
                                forum
                                L ubimy testować i próbować nowości
                                L ato to dla nas niestety trudna pora roku ze względu na alergie na
                                pyłki,obojgu doskwiera świąd i wysypka na całym ciele, na pewno
                                produkty Oillan Baby złagodzą te dolegliwości i ukoją naszym
                                cierpieniom
                                Koch A my markę Oillan i używamy ich do codziennej pielęgnacji
                                N a pewno nowe produkty okażą się super fajne jak zresztą wszystkie tej
                                marki i w przyszłości skusimy się na ich ponowny zakup

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X