Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Łazienka marzeń"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Konkurs "Łazienka marzeń"

    Łazienki przedszkolne powinny być kolorowo urządzone,przestronne,dobrze oświetlone.Urządzenia higieniczne,toalety powinny być na dostosowanej dla dzieci wysokości jak i łatwe w obsłudze dla dziecka.Łazienki przedszkolaków powinny być wyposażone w automatyczne pojemniki na mydło w płynie,ręczniki jednorazowe,papier toaletowy,pojemniki na śmieci wyłożone workiem foliowym.W łazienkach zawsze powinien się znajdować odświeżacz powietrza.Najlepiej byłoby żeby łazienki przedszkolne wyposażone były w klimatyzację.Podłogi,umywalki,sedesy,prysznice muszą być stale utrzymane w czystości.Środki do dezynfekcji łazienek przedszkolnych powinny być bezpieczne(przebadane i atestowane) i zapach ich nie powinien być drażniący,czy też nie przyjemny.Środki te powinny być bardzo skuteczne,by zapewniały maksymalną czystość i higienę łazienek.Wyposażenie łazienek powinno być często sprawdzane,kontrolowane,czy nie jest uszkodzone lub nie zagraża dzieciom.Opiekunowie przedszkolni powinni zachęcić dzieci,by przynosiły ,,woreczki czystości" z przyborami toaletowymi.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Konkurs "Łazienka marzeń"

      Łazienko przedszkolaka TY zawsze bądz taka:
      CZYSTA
      BEZPIECZNA
      KOLOROWA
      PACHNĄCA
      ZADBANA
      Aby każdy przedszkolak nie bał się Ciebie od rana

      DOMESTOS skuteczny - przedszkolak bezpieczny!

      Skomentuj


        #93
        Odp: Konkurs "Łazienka marzeń"

        Napisane przez Redakcja_mamacafe Pokaż wiadomość
        Przedszkolak to żywe srebro – wszystkiego chciałby dotknąć, spróbować. Dlatego tak ważne jest to, w jakich warunkach maluch spędza czas. Czystość to podstawa. Ty idziesz do pracy, a Twój brzdąc dzielnie macha do Ciebie rączką na progu przedszkola – miejsca, gdzie spędzi kilka godzin, zanim z powrotem zabierzesz go do domu. Założymy się, że czystego i schludnego domu. Dlatego wierzymy, że takim miejscem jest również wybrane przez Ciebie przedszkole.

        Weź udział w naszym konkursie i sprawdź, jak łatwo i szybko możesz zabdać o czystość i pozbyć się groźnych zarazków z Twojej łazienki.

        Aby zdobyć jeden z 10 zestawów produktów DOMESTOS wystarczy na forum mamacafe.pl opisać jak powinna wyglądać czyściutka łazienka marzeń w przedszkolu Twojego dziecka.

        Czas trwania konkursu: 01-31.03.2010 r.

        Zobacz galerie:


        Do zdobycia jeden z 10 zestawów produktów DOMESTOS, w którego skład wchodzą:
        • sześć dezynfekujących kostek toaletowych Domestos ActiBlitz (koszyk + zapas)
        • dwa zagęszczone płyny czyszcząco-dezynfekujące Domestos 24H 1250 ml

        • dwa dezynfekujące żelowe płyny do toalet usuwające kamień Domestos Zero Kamienia 750 ml
        • poręczne dwukomorowe wiadro ułatwiające sprzątanie
        oraz
        • dla Twojego dziecka płyta DVD z bajką – niespodzianką


        Przed przystąpieniem do konkursu prosimy uważnie przeczytać Regulamin »


        Sponsor konkursu:
        witam mam coreczke ma dopiero pol roczku ale mysle ze kazde zdanie na temat ubikacji w przedszkolach jest takie samo moim zdaniem lazienka w przedszkolu powina miec zadbane male doalety przystosowane do dzieci umywalki niskie aby bez problemu dziecko moglo dostac przy kazdej umywalce mydelko a w toalecie papier pponiewaz nie w kazdej jest zaszczyt go zobaczyc sciany i podlogi powinny bec zadbane by z checia do nich wchodzono, byl mily zapach jak u nas w domu,ioczywiscie bylo posprzatane umyte umywalki czy tez toalety.aby byly smietniczki w kazdej koalecie poniewaz nie bylo by tak brudno

        Skomentuj


          #94
          Odp: Konkurs "Łazienka marzeń"

          dzien dobry moja coreczka ma dopiero pol roczku ale w wieku 3 latek chcemy ja wyslac do przedszkola aby sie nie nudzila w domui nie siedziala ciagle z nami albo babcia dlatego piesze jak by mogla wygladac bajkowa lazienka w przedszkolu dziecka.
          moim zdaniem kazda lazienka w przedszkolu dziecka powinna byc kolorowa bajkowa,toalety powinny byc male i roznego koloru klapy powinny byc bajkowe w kazdej kosz na smieci aby odrazu mozna wyzucic papierek
          laustereczka powinny byc roznych rozmiarow i ksztaltow umywalki malukie przystosowane do dzieciaczkow,a obok mydelko zapachowe aby dzieciatko nigdy nie zapomialo umyc raczek
          zapach kwiatow powinien sie roznosic po calej toalecie aby te male pociechy nie baly sie tam wchodzic tylko wchodzily z entuzjazmem i przyjemnosia a kazdy wie ze gdy czysto jest dziecko lubi umyc sie

          Skomentuj


            #95
            Odp: Konkurs "Łazienka marzeń"

            Mam córeczkę i syneczka co dopiero 2 ,5 roku mają
            ale już jakiś czas z dorosłej toalety korzystają
            w domu jest zawsze miła i pachnąca
            ale jaka jest w przedszkolu nie mamy pojęcia
            Od września się tam zameldujemy i to co nieznane zbadamy
            jednakże już teraz pewne jej idealne wyobrażenie mamy
            Dla dziewczynek pastelowa z pięknymi trawiastymi kafelkami
            żeby mam córeczki miały las pod nogami
            a dla chłopców błękitne niczym niebo w oddali
            żeby po miękkim i puszystym puchu się przechadzali
            Rolety w oknach koniecznie w księżniczki
            a dla małych zuchów w piłki i sportowe rękawiczki
            Jednakże co wyżej to tylko dla brzdąców urocze detale
            bo dla mnie bezpieczeństwo i czystość są najwyżej w skali
            W szafce głęboko przed małymi rączkami niech Domestos będzie zamknięty
            a podczas sprzątania niech złośliwe bakterie wnet zewsząd przepędzi
            Po jego użyciu i gruntownym łazienki sprzątaniu
            niech przypomina dzieciom tę z rodzinnego domu.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Konkurs "Łazienka marzeń"

              "Łazienka marzeń" dla przedszkolaka! Mam wspaniałego, na wskroś żywotnego 18 m. synka. Chciałąbym zapewnić mu możliwie najkolorowsze, bajkowe, pachnące i czyste miejsce do zabaw i funkcjonowania. Maluszek był w przedszkolu zaledwie 3 m. posłałam go po skończeniu 1 roczku. Niestety z powodu astmy dziecięcej zzwiązanej z alergią więcej chorował niż był w przedszkolu. Daltego wiem jak ważna jest czystość, delikatny zapach niedrażniący noska czy gardła. Łazienka dla dzieciaczków powinna by ć naprawdę kolorowa, przyjemna, "zachęcająca". Środki czystości powinny być najmniej szkodliwe i drażniące dla skóry czy węchu. Każdorazowe odświeżanie WC żelem niedostępnym dla ciekawych rączek. Szczególnie ważne dla małych dzieciaczków jest własnie nadmierna czystość, ponieważ dopiero poznają ten cudowny świat.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Konkurs "Łazienka marzeń"

                Łazienka dla mojego dziecka w przedszkolu powinna być zawsze z dezynfekowana.Czysta i świeżo pachnąca, by przyciągać malca do niej. Powinno znaleźć się mydełko, oraz najlepiej ręczniki papierowe, by uniknąć zarazek. Wc zawsze czyste i pachnące. Nie zapominajmy o papierze toaletowym, którego ciągle gdzieś brakuje. Kostka toaletowa i zapach obowiązkowy. W takiej łazience, moje dziecko będzie czuło się bezpiecznie, a ja będę'' spała spokojnie''
                Czy istnieje perkusja w pudełku ? Jasne że tak . Zapraszam Cię na jedyne Polskie, największe forum o cajonach https://www.facebook.com/groups/polishcajon/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Konkurs "Łazienka marzeń"

                  Napisane przez Redakcja_mamacafe Pokaż wiadomość
                  Przedszkolak to żywe srebro – wszystkiego chciałby dotknąć, spróbować. Dlatego tak ważne jest to, w jakich warunkach maluch spędza czas. Czystość to podstawa. Ty idziesz do pracy, a Twój brzdąc dzielnie macha do Ciebie rączką na progu przedszkola – miejsca, gdzie spędzi kilka godzin, zanim z powrotem zabierzesz go do domu. Założymy się, że czystego i schludnego domu. Dlatego wierzymy, że takim miejscem jest również wybrane przez Ciebie przedszkole.

                  Weź udział w naszym konkursie i sprawdź, jak łatwo i szybko możesz zabdać o czystość i pozbyć się groźnych zarazków z Twojej łazienki.

                  Aby zdobyć jeden z 10 zestawów produktów DOMESTOS wystarczy na forum mamacafe.pl opisać jak powinna wyglądać czyściutka łazienka marzeń w przedszkolu Twojego dziecka.

                  Czas trwania konkursu: 01-31.03.2010 r.

                  Zobacz galerie:


                  Do zdobycia jeden z 10 zestawów produktów DOMESTOS, w którego skład wchodzą:
                  • sześć dezynfekujących kostek toaletowych Domestos ActiBlitz (koszyk + zapas)
                  • dwa zagęszczone płyny czyszcząco-dezynfekujące Domestos 24H 1250 ml

                  • dwa dezynfekujące żelowe płyny do toalet usuwające kamień Domestos Zero Kamienia 750 ml
                  • poręczne dwukomorowe wiadro ułatwiające sprzątanie
                  oraz
                  • dla Twojego dziecka płyta DVD z bajką – niespodzianką


                  Przed przystąpieniem do konkursu prosimy uważnie przeczytać Regulamin »


                  Sponsor konkursu:

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Konkurs "Łazienka marzeń"

                    "Łazienką marzeń" w przedszkolu mojego dziecka byłaby łazienka, w której byłyby stosowane następujące zasady.
                    1.Łazienka oczywiście w płytkach, które regularnie się myje preparatami bakteriobójczymi.
                    2.Jednorazowe ręczniczki lub ścisły nadzór nad tym czy dziecko wyciera się wyłącznie w ręczniczek przyniesiony z domu.
                    3.Podajniki z mydłem w płynie przy każdej umywalce.
                    4.Co godzinę dezynfekcja toalet i umywalek.
                    5.Nadzór nad tym czy dziecko po skorzystaniu z toalety myje dokładnie rączki.
                    Gdyby przestrzegano tych zasad, na pewno byłabym spokojna o swoje dziecko ale realia są nieco inne, niestety...

                    Skomentuj


                      Odp: Konkurs "Łazienka marzeń"

                      Mój synek Kacperek ma 2 latka i uczęszcza do żłobka. Bardzo dbam o to, aby dziecko przebywało w czystym i bezpiecznym środowisku. Oddając dziecko do żłobka miałam wiele wątpliwości co czystości i higieny miejsc w których przebywają dzieci. Szczególnie ważna jest czystość łazienek. Dzieci korzystają z nocników i małych sedesików. Idealna łazienka w żłobku powinna być nieskazitelnie czysta. Codziennie muszla powinna być czysta i zdezynfekowana Domestosem. Deska dokładnie umyta, ponieważ dzieci bardzo szybką łapią zakażenia miejsc intymnych (zwłaszcza dziewczynki). W każdej muszli powinna wisieć zawieszka z Domestosem tzw. kostka toaletowa, która przy każdym spłukaniu wodą, dezynfekuje muszlę. Nocniki powinny być ponumerowane i indywidualnie przydzielone do każdego dziecka. Należy dbać i uszanować intymność dziecka. Po każdym skorzystaniu z toalety opiekunki powinny dokładnie umyć dzieciom rączki- bardzo dokładnie! To bardzo ważne, ponieważ wiele chorób przenosi się właśnie dzięki brudnym dłoniom, które dzieci bez przerwy wkładają do buzi. Ręczniki, którymi dzieci wycierają rączki również przydzielone indywidualnie dla każdego dziecka.
                      Idealna łazienka w żłobku powinna zawierać ponumerowane kubeczki ze szczoteczkami do ząbków i pasty do zębów. Wystój łazienki powinien być w stonowanej, przyjemnej dla dzieci kolorystyce. Nie zapominajmy o podłodze, która również musi lśnić i być nieskazitelnie czysta. Zapach w łazience powinien być przyjemny i delikatny.
                      Zdrowie naszych dzieci zależy również od nas, dlatego ja, oddając moje dziecko do żłobka sprawdziłam stan łazienek i środki jakimi są czyszczone. Domestos jest Nr.1 wśród środków czystości, które powinny, a nawet muszą być używane w łazienkach, i nie tylko. Używając Domestosa, pamiętajmy aby nie był on łatwo dostępny dla dzieci. Jestem bardzo zadowolona, że w żłobku mojego dziecka używa się Domestosa i stan łazienek jest bardzo dobry. Może nie jest to jeszcze łazienka marzeń, ale jest już na dobrej drodze, aby nią pozostać.
                      DBAJMY O ZDROWIE NASZYCH NAJBLIŻSZYCH RAZEM Z DOMESTOSEM!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Konkurs "Łazienka marzeń"

                        Moja córunia do przedszkola ma jeszcze trochę czasu,ale wiadomo że każdy rodzic chce aby jego dziecko trafiło do przedszkola które jest godne zajmowania się dzieckiem.Przede wszystkim wszystkie pomieszczenia w przedszkolach powinny być czyste,zadbane i bezpieczne,no ale oczywiście łazienka jest najważniejsza.Moim zdaniem toaleta powinna być odpowiednia dla dzieci w danym wieku.wc powinno być dezynfekowane środkami bakteriobójczymi.Klapa na której siada-patrząć w przyszłość moja córka powinna być czysta ,schludna,obok wc wisieć powinien papier toaletowy oczywiście mięciutki dla wrażliwej pupki,umywalka wymyta środkami higieny,papierowe ręczniki do wytarcia rączek.przy wc powinna być szczotka do czyszczenia -bo może ona przypominać będzie niektórym przedszkolanką do czego służy.Powinny być także kostki wc oraz jak rozpylacze pachnące aby moje dziecko nie miało oporów wejść do toalety z powodu przykrego zapachu.Myśle że to by było natyle.oby wszystkie przedszkola spełniały kryteria rodziców!!!

                        Skomentuj


                          Odp: Konkurs "Łazienka marzeń"

                          Wiadomo, ze przedszkolaki dopiero uczą się higieny. Ich łazienka zatem powinna być czysta, ale także nie powinna straszyć! Zatem łazienkę w przedszkolu wyobrażam sobie jako barwną krainę, gdzie na ścianach są piękne kwiatki i motylki zachęcające do odwiedzin. Wszystkie umywalki i sedesy w odpowiednim rozmiarze i na odpowiedniej wysokości, by były łatwo dostępne. W toaletach mięciutki papier we wzorki,a na umywalkach mydełka w kształcie postaci z bajek. Myślę, ze do takiej łazienki każde dziecko będzie chętnie chodzić, dzięki czemu szybciej się nauczy kontrolować swoje potrzeby fizjologiczne.

                          Skomentuj


                            Odp: Konkurs "Łazienka marzeń"

                            łazienka marzeń w przedszkolu na pewno powinna byc inna od tej mojej z lat dzieciństwa - wychodek na podwórku, zima wiaderko w korytarzu, miska z wodą, każdy miał swój ręcznik i mydło. Taka łazienka z marzeń to kolorowe wc i zlewy, kafelki z motywami bajek, grająca w tle muzyka poważna, światło zapalające się na ruch, sedesy niziutkie, z podgrzewana deska, ze stolikiem do malowania w trakcie "posiedzenia", dwonkiem obok a by w razie czego zawołac pania, wodą lecącą z kranu reagującą na wsunięta dłoń z dopasowną od razu temperatura.

                            Skomentuj


                              Odp: Konkurs "Łazienka marzeń"

                              W przedszkolu do którego zapisałam mojego synka, a raczej udalo mu się cudem dostać, łazienka jest śliczna.
                              Bardzo kolorowa, cała w płytkach, z dostosowanymi do wieku miskami ustępowymi oraz umywalkami. Mydlo jest w dozowniku, ręczniki jednorazowe. Jest tutaj równiez bardzo fajny zwyczaj - za każde skorzystanie z toalety, umycie rąk, ząbków dzieciaki na specjalnej tablicy przypinają sobie odznaki. Jest to bardzo motywujące i świetnie wyrabia podstawowe nawyki dotyczące higieny.
                              A co do czystości...Wizualnie łazienka błyszczy, i wiem że jest regularnie sprzątana rano i po zakończeniu pracy przedszkola, ale też uzyskałam informację ze do tej pory nie były używane środki do dezynfekcji powszechnie uważane za skuteczne.
                              Nie oszukujmy się, nie jesteśmy w stanie przy grupie 15-20 dzieciaczków, bez pomocy dodatkowych środków jakimi sa np. produkty Domestos zminimalizować rozprzestrzeniania się bakterii i zarazków.
                              Dlatego z grupą rodziców zaoferowaliśmy się że bedziemy systematycznie zaopatrywać przedszkole w produkty tej firmy (to się ładnie nazywa dobroczyńcy na rzecz przedszkola), żeby toaleta i łazienka z której korzystają nasi synowie i córki była naprawdę bezpieczna i żebysmy mieli pewność że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy aby ich chronić.
                              Koszt miesięczny na rodzinę jakieś 15 zł, a spokój sumienia bezcenny.

                              Skomentuj


                                Odp: Konkurs "Łazienka marzeń"

                                Mam na imię Pola,
                                i za rok idę do przedszkola.
                                A w zasadzie do grupy,
                                w której są takie jak ja maluchy.
                                Zanim rodzice na odpowiednie przedszkole sie zdecydowali,
                                to chyba milion ofert najpierw poprzegladli.
                                Każde z nich widzielismy na wlasne oczy,
                                i widok kazdego mile nas zaskoczyl.
                                Ale rodzice podjeli decyzje jednogłosnie-
                                tam gdzie najczystsza łazienka moje dziecie poślę!
                                Tak wiec bez znaczenia pozostaja piekne kafelki i sciany,
                                jesli uporczywy brud bedzie na nich widziany.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X