Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

    Jak często w ciągu dnia musicie przebierać swoje maluchy?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

      U nas bardzo czesto zmieniałam małej ubranka początkowo przez ulania, na których bardzo szybko namnażają się bakterie, potem w okresie wprowadzania posiłków i nauki samodzielnego jedzenia również częste ubrania były nadal w dniu codziennym, teraz etap od pieluszkowania i wiadomo to samo
      Dzis zabrakło nam ubrań na jutro i musiałam odpalić pranie z Silanem tym razem

      Skomentuj


        Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

        O jaki fajny konkurs, szkoda, że tak późno go zauważyłam, ale przynajmniej dowiem się kilku ciekawych rzeczy. Pozdrawiam wszystkie obecne tu Mamy!

        Skomentuj


          Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

          ja równie nie dawno dołączyłam do forum, ale przyznam ze dziewczyny mają sporo pomysłów na ulepszenie i przyspieszenie codziennego życia z praniem

          Skomentuj


            Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

            Witam 'Nowe' Mamy

            Skomentuj


              Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

              Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
              Do czego jeszcze niż klasyczne płukanie prania użyłyście Silana aby przetestować jego właściwości?
              Tak mi się przypomniało:
              Mój brat miał ze 3-4 lata, gdy wlał mi do kąpieli całą butelkę płynu do płukania, do kąpieli w wannie, po to, jak to później powiedział (na pytanie mamy), żebym była tak milutka jak miś z reklamy tego środka.
              Ale spokojnie, w Silanie się nie kąpię, choć gdyby miało to na mnie podziałać...

              Skomentuj


                Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                Silana do odświeżenia tapicerki w samochodzie, by pozbyć się tego zapachu skarpet:P , do starej buteleczki z sprayem ,woda+silan i przetarłam siedziska i dywaniki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                  Może to rozbawi co niektóre ale używam Silana Sensitive do dywanika przy łóżeczkiem mojego synka... w nocy bosymi staje na mega mięciutkim delikatnym dywanie... polecam każdej zaspanej mamie

                  Skomentuj


                    Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                    Napisane przez kasia13023 Pokaż wiadomość
                    Zabieracie ze sobą detergenty na wyjazd?
                    Nie, wakacje to odpoczynek a nie obowiązki, więc lepiej zabrać więcej ciuszków , a poza tym raczej wszędzie są sklepy (no chyba że środek puszczy czy wielkiego lasu) i można w razie czego kupić, a przynajmniej Silan jest ogólniedostępny.

                    Skomentuj


                      Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                      Napisane przez opa66 Pokaż wiadomość
                      Do tej pory nie byłam przywiązana na stałe do żadengo konkretnego detergentu, kupowałam co mi pasowało zapachem i ceną. A jak jest u Was?
                      Do swoich nie, do malucha tak, ale już zmieniłam Persil i Silan .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                        Witam nowe mamy, już się powoli gubię które są nowe jak i nowe pytania które jeszcze nie padły na forum

                        Skomentuj


                          Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                          Napisane przez kasia13023 Pokaż wiadomość
                          Zabieracie ze sobą detergenty na wyjazd?
                          Raczej nie, ponieważ wszystko jest zawsze zapewnione na miejscu

                          Skomentuj


                            Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                            Napisane przez bunny17 Pokaż wiadomość
                            Silana do odświeżenia tapicerki w samochodzie, by pozbyć się tego zapachu skarpet:P , do starej buteleczki z sprayem ,woda+silan i przetarłam siedziska i dywaniki
                            Bunny dzięki za podrzucenie pomysłu. Właśnie kilka dni temu zastanawiałam się jaki środek użyć do wyczyszczenia środka auta. No i proszę Silan na wszystko!

                            Skomentuj


                              Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                              Napisane przez loniaa Pokaż wiadomość
                              Bunny dzięki za podrzucenie pomysłu. Właśnie kilka dni temu zastanawiałam się jaki środek użyć do wyczyszczenia środka auta. No i proszę Silan na wszystko!
                              proszę bardzo ,wreście nie śmierdzi mi w aucie ,bo nie lubie tego zapachu skarpet jak w autobusie zaraz mi nie dobrze, wspomnienia z dzieciństwa ,wycieczki szkolne i wymiotowanie :P

                              Skomentuj


                                Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                                Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
                                Nie, wakacje to odpoczynek a nie obowiązki, więc lepiej zabrać więcej ciuszków , a poza tym raczej wszędzie są sklepy (no chyba że środek puszczy czy wielkiego lasu) i można w razie czego kupić, a przynajmniej Silan jest ogólniedostępny.
                                Masz rację wakacje to czas na odpoczynek," pełen luzik" a za pranie biorę się po powrocie do domu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X