Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

    Napisane przez iwonka512 Pokaż wiadomość
    Dokadnie tak, moją pralkę można oczywiście naprawić, ale trzeba byloby wymienić cały bęben bo poszło łożysko a bęben jest nierozbieralny... także niewarto, bo lepiej kupić nową..
    Ja raz na 3 miesiące wlewam do dozownika pralki płyn czyszczący i ustawiam wtedy program na 90 stopni, by pozbyć się wszystkich nieczystości.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

      Ja z z braku czasu używam funkcji opóźnionego startu prania.

      Skomentuj


        Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

        22nika27 zgadzam się z Tobą - jednak zostawianie włączonej pralki jest ryzykowne.

        Skomentuj


          Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

          A czy stosujecie jakies detergenty do odplamiania dziecięcych ubranek?

          Skomentuj


            Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

            Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
            A czy stosujecie jakies detergenty do odplamiania dziecięcych ubranek?
            Skopiuję swoją odp (padło pyt na innym wątku : Są odplamiacze dla ubranek dziecięcych, 3 firmy w ciągu roku wprowadziły, ja mam jeden z nich Dzi.... ale nie spełnił moich oczekiwań bo chciałam odplamić bluzeczki z ciężkich plam i niestety nie zadziałał w 100%, a na spodnie malucha (ślady po trawie, błotku) używam małej ilości papki z odplamiacza w proszku (Ox. dostępny w Biedr...), kilka razy wypłukuję, na końcu też w płynie i dopiero wrzucam do pralki.

            Skomentuj


              Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

              Ja niestety przeżyłam zalanie sąsiadów z dołu, co prawda nie z powodu włączonej pralki tylko usterki hydraulicznej,ale nikomu nie polecam takich przeżyć, więc i ja wystrzegam się znamiernego zaufania do przedmiotów martwych, które mogą ulec awarii pod moją nieobecność

              Skomentuj


                Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                Dzięki Silanowi, cała nasza rodzina cieszy się pięknym zapachem pościeli i ubrań i dodatkowo skóra naszego dziecka jest poznawiona podrażnień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                  Bardzo dziękuję wszystkim mamom za pożyteczne wskazówki co do codziennych obowiązków - podpowiedziałyście mi bardzo wiele rozwiązań, na które sama bym nie wpadła.

                  Skomentuj


                    Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                    Napisane przez Patrycja69 Pokaż wiadomość
                    A próbowałyście Persil Sensitive? Używałam go dla mojej "wrażliwej" rodzinki ale teraz kiedy pojawił się Kajtek nie wiem czy powinnam przerzucić się na coś dedykowanego dla Maluchów czy mogę pozostać przy sprawdzonym proszku?
                    mój synuś niedługo skończy 5 miesięcy, ale z proszkami typu sensitive przywitamy się powoli, jak skończą się nam zapasy proszku niemowlęcego, bo jednak na początek to wg. mnie należy wybrać taki specjalistyczny

                    Skomentuj


                      Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                      Ja przeszłam na normalny proszek jak mała miała półtora roku jednak polecamy przez IMiD mała nie miała żadnych reakcji, co wcześniej miało miejsce bardzo często, po roku czasu było już widać znaczące różnice mała już nie reagowała tak wysypkami jak w okresie niemowlęcym

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                        Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
                        A czy stosujecie jakies detergenty do odplamiania dziecięcych ubranek?

                        Ja też już o tym pisałam.Mydełko do odplamiania - ja osobiście bardzo sobie cenię.Nacieram plamę, zostawiam przeważnie na noc i na drugi dzień piorę.Poczytaj wcześniejsze posty

                        Skomentuj


                          Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                          najlepierw zaprac od razu . Ja najpierw próbuje wyprac od razu a jak wyschnie i widze ze nie pusciło to namaczam w odplamiaczu,piore po tym recznie i do pralki.

                          Skomentuj


                            Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                            Napisane przez bunny17 Pokaż wiadomość
                            najlepierw zaprac od razu . Ja najpierw próbuje wyprac od razu a jak wyschnie i widze ze nie pusciło to namaczam w odplamiaczu,piore po tym recznie i do pralki.
                            Ja też wszystkie plamy zamywam odrazu zwłaszcza na ładnych ubrankach, o które mam strach w oczach gdy córeczce zdarzy się mały wyskok

                            Skomentuj


                              Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                              Napisane przez Lucyna111 Pokaż wiadomość
                              Ja niestety przeżyłam zalanie sąsiadów z dołu, co prawda nie z powodu włączonej pralki tylko usterki hydraulicznej,ale nikomu nie polecam takich przeżyć, więc i ja wystrzegam się znamiernego zaufania do przedmiotów martwych, które mogą ulec awarii pod moją nieobecność
                              Najlepiej unikać zostawiania włączonej pralki, bo nigdy nic niewiadomo. Pisałam już o swoim gapiostwie, przez które mało co bym zalała tez sobie mieszkanie gdyby nie było mnie w domu Z zaufaniem do pralki lepiej ostrożnie Bo można mieć miłą niespodziankę po powrocie do domu

                              Skomentuj


                                Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                                Napisane przez iwonka512 Pokaż wiadomość
                                Ja też wszystkie plamy zamywam odrazu zwłaszcza na ładnych ubrankach, o które mam strach w oczach gdy córeczce zdarzy się mały wyskok
                                My mamy zazwyczaj przypadki przyciągania do plam na nowych ubraniach, wówczas od razu je zapieram lub piorę.

                                Co do plam zapieram a czasami kończy sie od razu na upraniu
                                Last edited by Anis81; 03-05-2014, 13:36.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X