Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne małe pranie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczne małe pranie

    U nas są 2-3 prania w tygodniu, czasami 4 jak ciuchy robocze z pracy przyniesione są. Synka jest przeważnie 1 pranie, chyba że byłam na łowach w sh to je najpierw piorę z moimi ciuchami a potem z jego już.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczne małe pranie

      Mamy już Lany Poniedziałek Czy Wasze maluchy dopełniły tradycji i zaliczyły dyngusa np. przy pomocy soczku na ubranku?
      Dowiedz się więcej na:
      http://www.silan.pl/silan/

      Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
      http://babyonline.pl/silansensitive.html

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczne małe pranie

        [QUOTE=ewusia716;333810]
        Napisane przez bunny17 Pokaż wiadomość
        tak ,to mój kosz a w nim 1 standardowe pranie 5kg takich dziennie robię ok.4 tak jak wspominałam wcześniej [/QUO

        Jak to dobrze, że wynaleziono pralki automatyczne. jaka ulga dla rąk.
        oj tak ale była taka stytuacja że nam pralka w zeszłym roku siadła, poszedł bęben (mieliśmy taką tradycyjną, dobrze że nie zalało sąsiadki, otwieraną od frontu) teraz ładowana od góry,bardzo wygodna i bezpieczna.
        przez tydzień czasu byliśmy bez pralki ,nie naprawili nam i trzeba było na raty nowa brać, przez ten czas nazbierało się ciuchów , dziecka prałam ręcznie męczące ale czego się nie robi <3 , robocze ,nasze ubrania musiały poczekać.

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczne małe pranie

          [QUOTE=Ola_moderatorka;333831]Mamy już Lany Poniedziałek Czy Wasze maluchy dopełniły tradycji i zaliczyły dyngusa np. przy pomocy soczku na ubranku? [/QUOTE



          Moje dyngusem potraktowały szafę i podłogę, na którą porozlewały sok.Aż nie dowierzam,że niedługo skończy się drugi dzień świąt a moje dzieci nie polały się niczym, nic im nie spadło na bluzki i nawet na obrus nikt niczego w tym roku nie wylał
          Last edited by daria1541; 21-04-2014, 15:57.

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczne małe pranie

            Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
            Umm, imponująca ilość! A jak to wygląda u Was dziewczyny?

            Przypominam, że dla najbardziej aktywnych forumowiczek Silan ma przygotowane nagrody.
            Ja piorę co dziennie a nawet dwa razy dzienne i tak na prawdę ogranicza mnie tylko ilość miejsca do suszenia . Cenie też dlatego Silan jest wydajny, i podobnej cech szukam w płynach do prania. Czy któras z mam korzysta z Persil-a w Żeli i może się wypowiedzieć w tym obszarze? Przy takich ilościach myślę, że to dość istotna cecha

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczne małe pranie

              Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
              Mamy już Lany Poniedziałek Czy Wasze maluchy dopełniły tradycji i zaliczyły dyngusa np. przy pomocy soczku na ubranku?
              Mój jest za malutki na soczki ale "Lany Poniedziałek" mam codziennie z mlekiem w roli głównej

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczne małe pranie

                [QUOTE=ewusia716;333810]
                Napisane przez bunny17 Pokaż wiadomość
                tak ,to mój kosz a w nim 1 standardowe pranie 5kg takich dziennie robię ok.4 tak jak wspominałam wcześniej [/QUO

                Jak to dobrze, że wynaleziono pralki automatyczne. jaka ulga dla rąk.
                Ewusia masz rację W sumie teraz to nie my robimy pranie tylko pralka Oj nie chciałabym się cofnąć do czasu bali z zimną wodą i tarki....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczne małe pranie

                  Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                  Mamy już Lany Poniedziałek Czy Wasze maluchy dopełniły tradycji i zaliczyły dyngusa np. przy pomocy soczku na ubranku?
                  Mój Maluch tak ganiał z pistoletem na wodę, że zaliczył kilka ślizgów na kolankach po trawce. Teraz mam dżinsy z zielono-brązowymi wstawkami Jutro się ich pozbędę w mieszance persilowo-silanowej hehehe

                  Skomentuj


                    Odp: Bezpieczne małe pranie

                    Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
                    Ja piorę co dziennie a nawet dwa razy dzienne i tak na prawdę ogranicza mnie tylko ilość miejsca do suszenia . Cenie też dlatego Silan jest wydajny, i podobnej cech szukam w płynach do prania. Czy któras z mam korzysta z Persil-a w Żeli i może się wypowiedzieć w tym obszarze? Przy takich ilościach myślę, że to dość istotna cecha
                    Mogę z czystym sumieniem polecić Ci żele Persil. Używam je od dłuższego czasu. Są wydajne (ja wlewam średnio 3/4 nakrętki na jedno pranie, a pralka zawsze pełna) i co ważne dobrze dopierają, więc nie trzeba nastawiać prania wstępnego lub prać dwukrotnie. Do tego nie musisz ustawiać dodatkowego płukania, bo nie zostawia żadnych śladów na kolorowych tkaninach, super się wypłukuje. I kolory po praniu jak nowe! Jak zastosujesz, gwarantuję Ci, że nie wrócisz do proszku Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczne małe pranie

                      Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                      Mamy już Lany Poniedziałek Czy Wasze maluchy dopełniły tradycji i zaliczyły dyngusa np. przy pomocy soczku na ubranku?
                      Święta, święta i po świętach -wracamy do pracy. Śmigus dyngus zaliczony, dzieciaki miały frajdę cały dzień , tak się polewali wodą, że kilka razy się przebierali, dobrze chociaż że pogoda była super.Jutro czeka pranko z Silanem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczne małe pranie

                        Napisane przez loniaa Pokaż wiadomość
                        Mogę z czystym sumieniem polecić Ci żele Persil. Używam je od dłuższego czasu. Są wydajne (ja wlewam średnio 3/4 nakrętki na jedno pranie, a pralka zawsze pełna) i co ważne dobrze dopierają, więc nie trzeba nastawiać prania wstępnego lub prać dwukrotnie. Do tego nie musisz ustawiać dodatkowego płukania, bo nie zostawia żadnych śladów na kolorowych tkaninach, super się wypłukuje. I kolory po praniu jak nowe! Jak zastosujesz, gwarantuję Ci, że nie wrócisz do proszku Pozdrawiam
                        Dziękuje bardzo za odpowiedz . Wynika w takim razie, że Silan Z persilem Stworzą parę idealną już się nie mogę doczekać kiedy kupie w mojej łazience koło Silana stanie Persil . Na szczęście proszku nie używam i nie planuje powrotu ale żel jest dla mnie nowością.

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczne małe pranie

                          Ja teraz mam płyn do prania w żelu ,o wiele mniej miejsca zajmuje mi w szafie i nie mam na rozsypywane.

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczne małe pranie

                            Jak zapobiegacie elektryzowaniu się ubrań? Czy wiecie, że naelektryzowane tkaniny mocniej przyciągają brud?
                            Dowiedz się więcej na:
                            http://www.silan.pl/silan/

                            Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
                            http://babyonline.pl/silansensitive.html

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczne małe pranie

                              Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                              Jak zapobiegacie elektryzowaniu się ubrań? Czy wiecie, że naelektryzowane tkaniny mocniej przyciągają brud?
                              Ja jakoś nie mam problemu z elektryzowaniem się ubrań.Wiem,że są specjalne płyny antyelektrostatyczne, ale nie wiem jak działają,nie używam, bo nie mam takiej potrzeby.Wydaje mi się,że stosowanie płynów do płukania także w jakimś stopniu zmniejsza elektryzowanie się ubrań.
                              Last edited by daria1541; 22-04-2014, 11:10.

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczne małe pranie

                                Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                                Jak zapobiegacie elektryzowaniu się ubrań? Czy wiecie, że naelektryzowane tkaniny mocniej przyciągają brud?
                                Po Silanie mamy problem z głowy, ponieważ nie mamy z elektryzowaniem najmniejszych problemów Jak to dobrze, że jest Silan- tyle korzyści w jednej butelce.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X