Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne małe pranie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczne małe pranie

    Napisane przez loniaa Pokaż wiadomość
    Mój Maluch tak ganiał z pistoletem na wodę, że zaliczył kilka ślizgów na kolankach po trawce. Teraz mam dżinsy z zielono-brązowymi wstawkami Jutro się ich pozbędę w mieszance persilowo-silanowej hehehe
    My jakoś w tym roku nie obchodziłyśmy dyngusa Chociaż zauważyłam że w Polsce pomału ta tradycja już też zanika, nie ma takich szaleństw jak za naszych czasów jeszcze Teraz jesteśmy w UK a tutaj nie ma w ogóle takiej tradycji, więc bezpiecznie można było spacerować

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczne małe pranie

      Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
      Ja piorę tylko i wyłącznie w płynach do prania, jedyne n co mogę zmienić to właśnie Persil Żel nigdy nie wrócę do proszków.
      Ja również nie wrócę do proszków nigdy, piorę w kapsułkach, żelach lub płynach, proszki strasznie osadzają się w pralce, szufladce do detergentów a pozniej trzeba to szorować i są mniej przyjemne dla naszych ubrań..

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczne małe pranie

        Napisane przez daria1541 Pokaż wiadomość
        Ja piorę prawie codziennie.Zawsze znajdzie się coś do "wrzucenia" do pralki.Latem wiadomo, dzieci więcej przebywają na dworze i więcej się brudzą.Zimą z kolei nosimy więcej ubrań ( rajstopy, podkoszulki, bluzy).Czasami jak znajdzie się taki dzień,że nie mam nic do prania, z czego bardzo się cieszę, to bez wcześniejszej zapowiedzi nagle mąż przywozi swoje ubrania służbowe z pracy,żebym przypadkiem się nie nudziła
        Ja również piorę w zasadzie codziennie lub w najlepszym przypadku co drugi dzień

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczne małe pranie

          Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
          Jak zapobiegacie elektryzowaniu się ubrań? Czy wiecie, że naelektryzowane tkaniny mocniej przyciągają brud?
          Wcześniej miałam z tym nieco problemu, a nie ukrywam, ze to spędzało mi sen z powiek i bardzo ale to bardzo nie lubię (a raczej nie lubiłam) tego uczucia natomiast po Silanie problemu nie ma po prostu się "zmył"
          Czyli moim sposobem na elektryzujące sie ubrania jest używanie Silan Sensitive

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczne małe pranie

            Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
            Wcześniej miałam z tym nieco problemu, a nie ukrywam, ze to spędzało mi sen z powiek i bardzo ale to bardzo nie lubię (a raczej nie lubiłam) tego uczucia natomiast po Silanie problemu nie ma po prostu się "zmył"
            Czyli moim sposobem na elektryzujące sie ubrania jest używanie Silan Sensitive
            Silan faktycznie zmniejsza problem elektryzowania się tkanin, zwłaszcza syntetycznych Zauważyłyście?
            Dowiedz się więcej na:
            http://www.silan.pl/silan/

            Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
            http://babyonline.pl/silansensitive.html

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczne małe pranie

              Witam, małe pranie, dla małych pociech musi być bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka. Ja równiez kupowałam środki przeznaczone dla takiej właśnie skóry, ale moja mała nie wszystko tolerowała, więc znalazłam środek po którym wszystko było ok i sprawdza sie do tej pory.

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczne małe pranie

                Napisane przez iwonka512 Pokaż wiadomość
                My jakoś w tym roku nie obchodziłyśmy dyngusa Chociaż zauważyłam że w Polsce pomału ta tradycja już też zanika, nie ma takich szaleństw jak za naszych czasów jeszcze Teraz jesteśmy w UK a tutaj nie ma w ogóle takiej tradycji, więc bezpiecznie można było spacerować
                To prawda,że tradycja ta zanika w Polsce.Kiedyś człowiek bał się wyjść na spacer,żeby nie zostać oblanym wodą( przynajmniej u nas), a obecnie nie ma z tym problemu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczne małe pranie

                  Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                  Jak zapobiegacie elektryzowaniu się ubrań? Czy wiecie, że naelektryzowane tkaniny mocniej przyciągają brud?
                  Silan to świetny sposób na pozbycie się elektryzowania tkanin, po zastosowaniu płynu Silan zauważyłam, że ubrania faktycznie się nie elektryzują i nie przyklejają do ciała.

                  Skomentuj


                    Odp: Bezpieczne małe pranie

                    Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                    Jak zapobiegacie elektryzowaniu się ubrań? Czy wiecie, że naelektryzowane tkaniny mocniej przyciągają brud?
                    Tak zgadzam się, że naelektryzowane tkaniny mocniej przyciągają brud , poprzez ładunki elektrostatyczne znajdujące się w tkaninach.

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczne małe pranie

                      [QUOTE=Ola_moderatorka;333917]Silan faktycznie zmniejsza problem elektryzowania się tkanin, zwłaszcza syntetycznych Zauważyłyście?[/QUOTE

                      Tak , ponieważ tkaniny syntetyczne szybciej się elektryzują, a zwłaszcza gdy są suszone w suszarce.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczne małe pranie

                        Napisane przez daria1541 Pokaż wiadomość
                        To prawda,że tradycja ta zanika w Polsce.Kiedyś człowiek bał się wyjść na spacer,żeby nie zostać oblanym wodą( przynajmniej u nas), a obecnie nie ma z tym problemu.
                        Zgadzam się, wszystkie tradycje odchodzą w zapomnienie, a szkoda?
                        Teraz to nawet można dostać mandat za oblanie wodą!

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczne małe pranie

                          Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                          Jak zapobiegacie elektryzowaniu się ubrań? Czy wiecie, że naelektryzowane tkaniny mocniej przyciągają brud?
                          Moja znajoma, żeby np. spódnica nie " przyklejała " jej się do rajstop, zwilża sobie dłonie płynem do płukania i przeciera rajstopy.

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczne małe pranie

                            Napisane przez daria1541 Pokaż wiadomość
                            To prawda,że tradycja ta zanika w Polsce.Kiedyś człowiek bał się wyjść na spacer,żeby nie zostać oblanym wodą( przynajmniej u nas), a obecnie nie ma z tym problemu.
                            tak, kilka lat temu to była tradycja! Ja nie wychylałam nosa z domu teraz widziałam tylko kilka grup dzieciaczków pod kontrolą rodziców

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczne małe pranie

                              Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                              Silan faktycznie zmniejsza problem elektryzowania się tkanin, zwłaszcza syntetycznych Zauważyłyście?
                              Kolejne plusy dla Silana. Ciekawe czym nas tu Pani Moderator jeszcze zaskoczy

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczne małe pranie

                                Napisane przez loniaa Pokaż wiadomość
                                Kolejne plusy dla Silana. Ciekawe czym nas tu Pani Moderator jeszcze zaskoczy
                                Wszystkie czekamy . Same plusy, a minusów brak i to mi sie podoba

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X