Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne małe pranie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczne małe pranie

    Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
    Gdzie radziłyście się w kwestii prania i dbania o czystość garderoby maluszków?
    Długie rozmowy z Waszymi mamami, babcine rady, nie wygadana ciocia, czy może najbliższa przyjaciółka?
    Szczerze to kierowałam się radami z internetu, a później kierowałam się rekcją mojego synka oraz dostosowywałam to do sytuacji.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczne małe pranie

      Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
      Gdzie radziłyście się w kwestii prania i dbania o czystość garderoby maluszków?
      Długie rozmowy z Waszymi mamami, babcine rady, nie wygadana ciocia, czy może najbliższa przyjaciółka?
      Koleżanki które rodziły wcześniej niż ja, od mamy i babci też słuchałam porad, jednak przede wszystkim kierowałam się intuicją i reakcją synka na detergenty czy kosmetyki, itp.
      Last edited by 22nika27; 03-05-2014, 23:24.

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczne małe pranie

        Napisane przez landsdei Pokaż wiadomość
        Mam pytanie, czy pierzecie wszystko na bierząco, czy zostawiacie to np. na weekend?
        Ja piorę 1-2 dni w tygodniu jak jest pogoda, a także jak jej nie ma to pranie się suszy w domu a przeważnie w czwartek, piątek

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczne małe pranie

          W kwestii prania radziłam sobie do tej pory sama, moze dlatego że i w domu rodzinnym kiedy miałąm naście lat potrafiłam uruchomić pranie wywiesić i wyprasować, wymagała tego również sytuacja.

          Jeśli chodzi o pranie ubranek dla dzidziusia tutaj też sama sie wzmagałam ze stertą używanych jak i nowych ubranek przed przyjściem na swiat maleństwa, warto jednak takie pranie sobie rozłożyć na kilka etapów albo poprosić o pomoc aby sie zbytnio nie obciążać w okresie ciąży

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczne małe pranie

            Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
            Gdzie radziłyście się w kwestii prania i dbania o czystość garderoby maluszków?
            Długie rozmowy z Waszymi mamami, babcine rady, nie wygadana ciocia, czy może najbliższa przyjaciółka?
            Siostra i mama były najlepszymi doradczyniami, siostra akurat przede mną miała synka więc była wprost idealnym wzorem z której mogłam wiele rad i podpowiedzi uzyskać

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczne małe pranie

              Napisane przez daria1541 Pokaż wiadomość
              Ja staram się prasować w tym samym dniu, w którym ubrania są już suche.
              Och podziwiam Mi tego samego dnia nigdy się nie chce, walczę ze swoim lenistwem, może znajdę w końcu motywację

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczne małe pranie

                Napisane przez iwonka512 Pokaż wiadomość
                Siostra i mama były najlepszymi doradczyniami, siostra akurat przede mną miała synka więc była wprost idealnym wzorem z której mogłam wiele rad i podpowiedzi uzyskać
                Tak, tak nie ma jak starsza siostra. Doradzała mi w wielu kwestiach: prania, dbania o skórę, doboru garderoby i wielu innych rzeczach. Starsza siostra to skarb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczne małe pranie

                  Napisane przez loniaa Pokaż wiadomość
                  Tak, tak nie ma jak starsza siostra. Doradzała mi w wielu kwestiach: prania, dbania o skórę, doboru garderoby i wielu innych rzeczach. Starsza siostra to skarb
                  u mnie młodsza siostra skorzysta z mojego doświadczenia, jako matka chrzestna mojej córki dużo zaoobserwowała

                  Skomentuj


                    Odp: Bezpieczne małe pranie

                    Baryłka cześć wszystkim! Mam pytanko odnośnie hipoalergicznych proszków do prania. To pic na wodę? Czy napawdę powinno się ich używać do określoneo wieku dziecka.? Za2 miesiące rodzę i nie mam jeszcze pojęcia co i jak...

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczne małe pranie

                      hehe Baryłka masz dobry nick tak, to prawda powinnaś używać do prania środków hipoalericznych - podobno powinno się ich uzywać do 3 miesiąca życia dziecka, ale ja stosując się do rady mojej Mamy używałam ich do 5 miesięcy. Na szczęście nie mieliśmy problemów z żadnymi podrażnieniami, więc może to jest dobry trop

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczne małe pranie

                        Baryłka dzięki wielkie za odpowiedź! Ok, skóra skórą- słyszałam, że problemem mogą być także jej odparzenia. A czy dodatkowo żeby ich uniknąć powinno się używać zasypek lub oliwki?czy wystarczy sosować odpowiedni proszek?

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczne małe pranie

                          Baryłka znam taka zasadę, że u dziewczynek powinno się stosować oliwkę, a u chłopców zasypkę. Stosując tę zasadę powinnać uniknąc wiekszych podrażnień miejsc intymnych.

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczne małe pranie

                            czesc, czy wiecie może w jakiej temperaturze powinno się prać pluszaki malucha? Moja mała uwielbia gryźć metki i wydaje mi się, że powinnam zacząć prać jej maskotki!

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczne małe pranie

                              Napisane przez patryk_gw Pokaż wiadomość
                              czesc, czy wiecie może w jakiej temperaturze powinno się prać pluszaki malucha? Moja mała uwielbia gryźć metki i wydaje mi się, że powinnam zacząć prać jej maskotki!
                              Ja pluszaki zawsze prałam w 40 stopniach.

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczne małe pranie

                                uważam, że maskotki powinno się prać dosyć często. Niestety jest to cudowne środowisko dla bakterii i wirusów. Ja piorę maskotki w 40 stopniach i wydaje mi się, że taka temperatura wystarczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X