Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne małe pranie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczne małe pranie

    Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
    Gdzie radziłyście się w kwestii prania i dbania o czystość garderoby maluszków?
    Długie rozmowy z Waszymi mamami, babcine rady, nie wygadana ciocia, czy może najbliższa przyjaciółka?
    Ja bardzo dużo dowiedziałam się od swojej mamy i to nie tylko w kwestii prania i dbania o czystość swoich dzieci.Moje babcie niestety nie doczekały się wnuków.Dużo czytałam w różnych czasopismach , które otrzymałam od swojego lekarza i ze szpitala oraz od położnej , która przyjeżdżała do mnie po porodzie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczne małe pranie

      Właśnie zbieram się do wstawienia kolejnej pralki prania, bo szykujemy się na wyjazd. Wy też gdzieś wyjeżdżacie?

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczne małe pranie

        My niestety siedziemy w domu, ale pranie i tak na nas czeka.

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczne małe pranie

          Hej, miałyście albo Wasi bliscy jakieś spektakularne wpadki praniowe?

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczne małe pranie

            Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
            Gdzie radziłyście się w kwestii prania i dbania o czystość garderoby maluszków?
            Długie rozmowy z Waszymi mamami, babcine rady, nie wygadana ciocia, czy może najbliższa przyjaciółka?
            Dużo w kwestii prania i dbania o dzieci nauczyła mnie moja babcia i mama, czytałam również gazetki, artykuły w necie, ale jak to mówią "człowiek uczy się całe życie"

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczne małe pranie

              Napisane przez daria1541 Pokaż wiadomość
              Ja staram się prasować w tym samym dniu, w którym ubrania są już suche.
              Daria też tak robię prasuję w tym samym dniu, jak pranie wyschnie, wtedy nie robią się zaległości.

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczne małe pranie

                Napisane przez landsdei Pokaż wiadomość
                Mam pytanie, czy pierzecie wszystko na bierząco, czy zostawiacie to np. na weekend?
                Pranie robię na bieżąco, nie lubię jak zalega sterta w koszu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczne małe pranie

                  Pranie zawsze robie na bierząco ale co do prasowania to nie jest ono moim ulubionym zajęciem... i najchętniej bym w ogóle tego nie robiła ale kiedy trzeba to poprostu zakasam rękawy i biore się za prasowanie

                  Skomentuj


                    Odp: Bezpieczne małe pranie

                    Napisane przez Pstrokata Pokaż wiadomość
                    Lubicie prasować? Dla mnie to najgorsza mordęga
                    ja trochę się wymiguję, jak to mówił 'klasyk': 'Memory fajf' i 'halo, mama?'

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczne małe pranie

                      Napisane przez justa__tysia Pokaż wiadomość
                      Jakie macie wrażenia z okresu macieżyństwa? Macie poczucie, że jesteście lepiej zorganizowane i że szybciej wszystko Wam idzie czy wręcz przeciwnie - przy natłoku obowiązków ciężko jest Wam się odnaleźć?
                      ja jeszcze się organizuję, ale idzie mi coraz lepiej :P

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczne małe pranie

                        Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                        to prawda jakość ubranek też jest ważna przy praniu, mnie zastanawia jedna tylko kwestia czy też tak macie ze niektóry ubranka strasznie przyciągają plamy ?
                        mała czasami kilka dni chodzi i jest czysta kiedy założę jej jedną z bluzek która zawsze musi być upaciana po 5 minutach
                        mój małżonek ma takie ubrania i z rozmów ze Ś.P. teściową wynikało, że takie ubrania ma przez całe swoje życie :P

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczne małe pranie

                          Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                          Gdzie radziłyście się w kwestii prania i dbania o czystość garderoby maluszków?
                          Długie rozmowy z Waszymi mamami, babcine rady, nie wygadana ciocia, czy może najbliższa przyjaciółka?
                          trochę od mamy, babci, trochę z gazet i stron www i trochę z pogaduszek w pracy

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczne małe pranie

                            Napisane przez akrawiec Pokaż wiadomość
                            Hej, miałyście albo Wasi bliscy jakieś spektakularne wpadki praniowe?
                            Małżonek kiedyś wyprał mi taki sweterek, który gdybym nie wyrzuciła, mógłby nosić mój 4,5 miesięczny synek, jak miał ze 2 miesiące i oczywiście gdyby urodził się dziewczynką ale to taka klasyczna wpadka...

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczne małe pranie

                              Napisane przez landsdei Pokaż wiadomość
                              Mam pytanie, czy pierzecie wszystko na bierząco, czy zostawiacie to np. na weekend?
                              Jakbym nie robiła tego na bieżąco, to nie wiem, ile koszy na brudne ciuchy musiałabym mieć w łazience

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczne małe pranie

                                mi nie miał kto doradzić wszystkiego sama się uczę często na błędach , dopiero po porodzie,kiedy mialam wiecej czasu zaczełam się angażowac,dopytywać wątpliwosci i prosic o rady innych mam i sama pomagać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X