Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Witam,dostałyśmy dzisiaj paczuszkę,córa (18 miesięcy)mega zadowolona,oczywiście postanowiła odrazu przetestować deserek do picia jabłko banan mango ananas,efekt?zawartość znikneła z prędkością światła,mimo ze wcześniej zjadła obiad ,miałam wrażenie ze wesśie kartonik przez słomkę,więc chyba smakowało

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      Ja dałam synkowi dzisiaj na śniadanie deserek wymieszany z musli.Pycha zjadł wszystko bez ociągania

      Skomentuj


        #93
        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Paczuszka dotarła wczoraj
        Lilka zaczęła testowanie od oglądania opakowań
        na pierwszy ogień poszedł " deserek do picia " brzoskwinia,jabłko , banan, i na pewno te deserki zagoszcza na stałe ...super na spacer ,jako przekąska ...bo my chrupek i batoników dziecku nie dajemy , a jogurty sa trochę nieporęczne...Lilka spałaszowała wszystko i miałam wrazenie ,że ma ochotę na jeszcze

        Skomentuj


          #94
          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          my bardzo dziekujemy za paczuszke, zaczelismy od degustacji deserku, corcia dopadla sie z takim impetem ze wypila naraz cale opakowanie deserku, musialo jej smakowac i to bardzo, pozostale 3 chcialam schowac ale za zadne skarby nie chciala mi ich oddac, najsmieszniejsze bylo to ze zasnela w nie wtulona dzisiaj testujemy jeden z sosikow, jak bedziemy po obiadku to damy znac co i jak ale jak widzi jakikolwiek sloik Gerbera to buzka usmiechnieta od ucha do ucha i ogolny pisk

          Skomentuj


            #95
            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Moja niunia powiem szczerze, że soczkami jest zachwycona!!

            Paczka przyszła wczoraj, dzisiaj próbowałyśmy zrobić sosik
            Wybrałyśmy boloński z wołowiną

            Mała była cała upaćkana, co po niej świadczy, że naprawdę smakuje!

            Ja jestem zachwycona produktami i entuzjazmem córki do nich

            Skomentuj


              #96
              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Marcel 13 m-cy, otrzymaliśmy wczoraj paczuszkę a dziś na obiadek podaliśmy sosik boloński z wołowinką i nasza opinia jest taka, że obiadek dla synka bardzo smakował, mały chętnie jadł i klepał się po brzuszku pokazując, że mu smakuje.
              Konsystencja obiadku była idealna do nauki żucia, obiadek jest bez żadnych konserwantów ani tzw. "poprawiaczy smaku", dostosowany jest do wieku dziecka i jego potrzeb.
              Na deserek podaliśmy deserek owocowy-jabłko,banan,mango,ananas. Deser to idealny gęsty nektar owocowy, bardzo ładnie pachnie, ma idealnie skomponowany smak różnych owoców. Mały nie upie pic przez słomkę dlatego soczek przelałam mu do kubka niekapka z którego cały deserek od razu wypił pokazując,że butelka jest pusta.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                witam dzisiaj dostaliśmy paczkę,gdy tylko otworzyłam paczkę dałam synowi deserek do picia bardzo mu smakował a resztę będziemy jutro próbować. Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Mój skarb wypił soczek bardzo mu smakował teraz będziemy smakować sosiki i pozostałe soczki.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    witam wszystkich no Ja jako chyba Jedyny Tester tutaj jestem ale również podzielę się z wami opinia na temat Gerbera
                    Dziękujemy za produkty a teraz Nicola zabiera się za testowanie
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      witam,
                      do nas wczoraj również dotarła paczuszka do testowania. Niestety 1 słoiczek z sosem rozbity (serowo -brokułowy), no ale pozostało jeszcze 3 i 4 deserki do picia.
                      tak czytam wcześniejsze posty i z uśmiechem patrzę że prawie większość Mam zaczęła testowanie od podania deserku do picia "jabłko, banan i brzoskwinia" - my również.
                      Pierwsze wrażenia:
                      deserek do picia w kartoniku nie jest odpowiedni dla dzieci w wieku mojego Synka (14 miesięcy), soczek by wszędzie, wystarczyło że mocniej nacisnął, odwrócił do góry. Dlatego przelałam go do kupka niekapka - tak było wygodniej.
                      Sam smak, jak dla mnie rewelacja. Gęsty, mocno owocowy, o dziwo dla małego smakowało. Oleś nie jest ulubieńcem soków, więc wątpiłam czy w ogóle spróbuje go.Przy pierwszym łyku mocno się strząchnął, ale później podchodził co jakiś czas i dalej go próbował - więc raczej posmakowało mu Wypił prawie połowę.
                      Plus za to że można przechowywać 48 godz. w lodówce, u nas pozostał też na dzisiaj.
                      W następnej kolejności (jutro) testujemy sosik i zapewne będzie to sosik boloński, bo sama jestem ciekawa jego smaku.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Dzis w ruch poszedl sosik pomidorowy ze slodka papryczka i kurczaczkiem! MMMM delicje!Zrobilam do tego makaron, podrzala msosik i polalam, wyszla 1 wielka micha moze troche za duzo Usadzilam dziewczynki do stolu podalam im obiadek, zjadly po pol miseczki, buzki na okolo takie pomaranczowe hehe n brodzie wisial makaronik Zapytlaam czy smakowal obiadek "tak mamusi" odpowiedziala Maja a Tobie Olu smakowal: tak mamusiu byl ladny, ladny mowie? jak ladny? jak pupka niemowlacka odpowiedziala ola hahaha Czyli smakowal! ja osobiscie jestem uradowana ze powstalo cos takiego ja ksosik doremi jaka to dla mnie wygoda! Cud!! Nie msuze sterczec przy garach godzine Gotuje makaron 10min i polewam sosikiem zaoszczedzam tyle czasu!! Jestem pewna ze DOREMI zagosci czesciej na naszych stolach!!!

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Nasza paczuszka dotarła. Są w niej 4 deserki do picia i 4 sosiki do potraw. Synkowi od razu posmakowały deserki do picia. Jeden sosik boloński z wołowinką już zjadł. Na koniec było tylko oblizywanie buzi

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            licze na wiecej smakow sosikow DoReMi czekamy i z checia przetestujemy inne smaki

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              Witamy,

                              dziś zaczynamy nasz test. Uznałam za konieczne przedstawienie małego Testera.
                              Oli niedawno skończył roczek, jest jednak bardzo aktywny i wiecznie głodny. Co istotne nie jest wybrednym konsumentem, spróbuje wszystkiego począwszy od znalezionego za łóżkiem starego biszkopta, po psią karmę. Zestaw testowy jest więc dla nas cennym darem, bo zaspokojenie głodu tego dziecka graniczy z cudem.Widać to zarówno po wiecznie steranej matce, jak i po portfelu...

                              Do rzeczy...

                              A co tam... Matka jedynaka zaszalała... Niech ma dziecko deser na start...Owoce, to owoce po kaszce idealne (Przelałam do butelki, bo słomka to dla nas jeszcze czarna magia, nie ten etap wtajemniczenia). Spodziewałam się, że nasz "Odkurzacz" wciągnie chętnie, ale...TO CO DZIŚ ZASZŁO W NASZYM DOMU PRZESZŁO MOJE NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA. Deserek wypity z prędkością światła, resztki malowniczo roztarte w geście zadowolenia na podłodze. Humor po zjedzeniu idealny. Matka za dzieckiem nie latała, nie wciskała żadnej łyżeczki a dziecko najedzone...

                              Polecam, bo święty spokój i najedzone dziecko jest więcej warte, niż cokolwiek na świecie.

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                U nas testuje Adaś - 22 miesiące Mnie pozostała rola opisywacza

                                Paczuszka dotarła do nas wczoraj, Adam od razu zajrzał do środka, bo lubi otwierać kartony, a ten dodatkowo był przeznaczony dla niego, więc radość była tym większa.
                                Na pierwszy ogień poszedł deserek brzoskwinia, jabłko, banan. Adaś nie problemu z piciem przez słomkę, ale tutaj po kilku łykach wyraźnie się zniechęcił. Po przelaniu do kubeczka z dziubkiem było ok, więc chyba konsystencja była za gęsta jak na słomkę, przynajmniej dla nas.
                                Pytam się po skończonym piciu:
                                - Adaś, cieszysz się z prezentu?
                                - Tak
                                - A smaczne było?
                                - Taaak! (tu nastąpiło wymowne klepanie się po brzuszku)
                                - Chcesz coś jeszcze?
                                - Nie

                                Zatem mniemam, że było sycące Adam jest wysoki jak na swój wiek (96 cm), i rzeczywiście sporo je, więc skoro nic więcej nie chciał, uwierzyłam na słowo. Dzisiaj testujemy sos z papryką i kurczakiem. Mniam!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X