Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Witam,
    My dzisiaj odebrałysmy paczuszkę z produktami Doremi-Majcia była zachwycona jej zawartością-oczywiście pierwsze w ruch poszły deserki

    Maja wypiła jeden w sekundę i stwierdzila ze baaaardzo jej smakował. Potem byłysmy na spacerku i wypiła drugi

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      No to i my też dziś zaczynamy - tester Mateusz - lat aż 1,5. Na pierwszy "łyk" deserek! Ku mojemu niezaskoczeniu wypity do dna! Nawet nie zdążyłam spróbować, więc wnioskuję że smakowało bardzo Podłoga czysta, dywan się nie klei - kolejny dowód na to że owoce pite przez słomkę to strzał w 10 dla Mateuszka!
      Jutro makaron z sosem bolońskim - nie możemy się doczekać!

      Skomentuj


        #63
        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Witam, my również rozpoczęliśmy Wielki Test od picia. Pożywny deserek był dla nas ratunkiem w dłuuugiej kolejce do lekarza. Pierwszy łyk był dla Mai zaskoczeniem, takie kartoniki kojarzą jej się /i mi/ z rzadkim sokiem, a tu treściwy, gęsty deserek. Smakowało Brawo za pomysłowość. TEST na +
        Pozdrawiamy Mama - Basia i Testerka - Maja 1 i 8 m-cy.
        Attached Files

        Skomentuj


          #64
          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Witam. Również do nas dotarła przesyłka Gerber. Samuś pomagał otwierać i jak zauważył Deserki do picia, to od razu kazał sobie otworzyć jeden. Zasiadł z nim na fotelu "prezesa" ( mówimy tak na jego ulubiony fotel) i wciągał słomką pyszna porcję owoców Oczywiście nie obyło się bez komentarza: "Jak miło, że ktoś mi przysłał packę z jedzonkiem"
          Po "wchłonięciu" migiem zawartości kartonika stwierdził : "Mamusiu, a ten sos zielony to do makaroniku damy???" Moje dziecko uwielbia wszelkie sosy z makaronem więc degustacja murowana Zobaczymy czy mu będzie smakować jak wstanie Zrobiłąm wersje dla dorosłych "Zielonego sosiku" ciekawe czy tak samo zachwyci się mąż?!! Jutro opisze
          Jestem mamą 2,5 rocznego Samuela z Podbeskidzia.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Moja Paczka juz dostarczona(dzisiaj) Natalka tylko zobaczyła przesylke :Jest prezent Skonsumowała odrazu musik owocowy) A ze juz po obiadku sosik bolonski to mowi ze chce jeszcze saly cloik poszedl z makaronem?

            Skomentuj


              #66
              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              PRODUKTY DO TESTOWANIA SĄ REWELACYJNE Pierwszy synuś posmakował sosik z makaronikiem, jadł , aż mu sie usz trzęsły pyszności. Soczki podobnie, do tego nauka picia ze słomką, super Naprawde produkty najlepszej jakosci, będe polecała wszystkim znajomym

              Skomentuj


                #67
                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                dziś testowaliśmy z moim synkiem deserki, synuś był zachwycony ja tym bardziej gdyż nie jada żadnych owoców pije tylko soczki.Dodam ze mój 3 latek potracił ząbki z powodu próchnicy butelkowej i takie deserki i sosiki napewno beda dla nas bardzo pomocne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
                  tak czytam różne recenzje i czasem też mi coś przyjdzie do głowy tak jak tu: ja myślę, że może to nie jest wina smaku a bardziej tego, że takie maluszki będą kojarzyć ten deser jako picie, zatem napiła się i uznała że wystarczy - tu może być mały problem właśnie z tymi deserkami - nie każdy maluch go potraktuje jako pełnowartościowy deser a bardziej jako napój do zaspokojenia pragnienia. Moje córeczki kiedy chcą piciu nie wypijają całej butelki na raz, tak samo zrobiły z deserkiem. Resztę wypiła starsza córcia - której baaardzo smakowało i jak dla mnie także uważam, iż deserek w tej postaci kartonika nie jest odpowiedni dla dzieci rocznych - wg mnie minimum 2 lata ...oczywiście są wyjątkowe dzieci, które za pewne wypiją wszystko na raz, ale to jednak rzadkość.
                  Moim zdaniem Twoja córeczka jest przyzwyczajona do soczków z kartonika płynnych???a może nie pasuje jej kartonik i rureczka gdyż jest za mała do tego typu picia???a może jej nie smakują soki takie jak przeciery???odpowiedzi może być dużo ale wiadomo tylko Ty możesz na nie udzielić odpowiedzi. A gdybyś przelała jej do kubeczka ten soczek???




                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Dzisiaj rano jak mój mały wstał z łóżka i pobiegł do swojej szafki skąd wyciągnął deserek do picia. Gdy to zobaczyłam zaczełam się śmiać. Chyba wczoraj musiał mu posmakować skoro zamiast śniadania on woli deserek. Niestety nie zgodziłam się na wypicie go przed posiłkiem. Dopiero po śniadaniu Jakub dostał kartonik. Radości było co nie miara.. Oczywiście poszedł się pochwalić do swojej prababci, że pije deserek z kartonika.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      U Nas zaczeliśmy od słoiczków a mianowicie Kurczaczka z papryką. Po otwarciu zapach super i smak rewelacja czuc paprykę oraz natkę pietruszki. Zrobiłam córeczce z ryżem zjadła tak szybko że nie zdąrzyłam jej uwiecznic zdjęciem. Do obiadku deserek ananas mango banan i jabłko jeszcze tak dobrego soku nie piłam złapałam łyka bo musiałam spróbowac co córeczka będzie piła. Jej też smakował. Tylko my z butelki pijemy bo ze słomki jeszcze nie umie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        My zaczynamy jutro. Pewnie zaczniemy od deserków owocowych - zobaczymy, jak pójdzie bo nasz Kubuś niestety nie jest zbyt wielkim smakoszem owoców

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Mój synek lubi bardzo delikatnego bananka Gerbera

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            DoReMi Gerber z niecierpliwością oczekiwaliśmy smaków zaczerpniętych z deserków do picia i sosików. Deserki do picia zaskoczyły nas smakiem i konsystencją , połączenie owoców brzoskwinia , jabłko i banan jest przepyszne trudno jest się dziecku opanować , deserek jabłuszko , banan , mango i ananas nie zmąciło nam chęci na więcej takich deserków , bardzo udane połączenie owoców smakowicie smakuje a jaka radość i siła płynie wraz z deserkiem do brzuszka a potem można szczęśliwie cały dzień szaleć bez oczekujemy kolejnych tak trafnie połączonych owoców. Sosik DoReMi ze słodką papryką i kurczakiem smakował nam choć odrobinę brakowało papryki w świeżej formie troszkę procentowo więcej smakowałoby jeszcze lepiej , sosik boloński z wołowinką smakowaliśmy z ryżem godne największego niejadka całość doskonale dobrana , najlepiej smakuje dziecku sosik brokułowo-serowo z indykiem chyba hit dla małego brzuszka idealnie skomponowany polecam

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              A Piotruś wczoraj sam odebrał paczuszkę od kuriera. Została przekazana wprost do małych rączek synka.
                              I tak jak otwarłam to najpierw 15 minut zabawy z folią, która była w pudełku, a później słoiczki i kartoniki posłużyły jako klocki co układania piramidy
                              Dałam mu soczek i wypity do dna (Piotruś akurat ten soczek już pił) a że ananasa uwielbia nawet świeżego więc musiałam schować resztę bo by na długo nie zostało.
                              Za chwile na obiadek będzie makaronik ze sosem pomidorowym

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                my wczoraj dostaliśmy paczuszkę a testowanie rozpoczęliśmy od deserku brzoskwinia jabłuszko i banan, chociaż początkowo myślałam że to soczek i z taką myślą dałam dziecku bardzo mu smakowały i po wypiciu jednego poprosił od razu o drugi drugiego nie zmieścił całego i żeby się nie zepsół mamusia miałą szansę dokończyć i spróbować tego cuda najpierw zadziwiła mnie konsystencja bo było dość gęste jak na soczek i wtedy przeczytałam że to deserek ale muszę przyznać że pyszny i przypomniał mi moje dziecięce lata kiedy piło się takie soczki bobofruty - mocno owocowe i gęste jesteśmy na tak i napewno po testach będziemy kupować deserki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X