Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Sosiki w słoiczku to super sprawa. Czasami nie mamy czasu na zrobienie obiadu, lub mamy coś nieodpowiednie dla brzdąca, wtedy gotujemy makaron, otwieramy sosik i gotowe.
    Testowaliśmy sosik z wołowiną mniam a ten zapach. Synek dostał właśnie z makaronem i posmakowało mu. Porcje są duże więc wystarczyły na dwa razy.
    Została jeszcze reszta do testowania sosików

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      Nasze podsumowanie testów
      Deserki DoReMiyszne,gęste,sycące i owocowe gaszące pragnienie,można zabrać na wycieczkę i nie tylko jak dla nas rewelacja
      Sosiki DoReMi:również sycące i smaczne, wydajne,super się sprawdzają na szybki obiadek dla malucha.
      Dziękujemy jeszcze raz za możliwość testowania produktów,polecamy i chętnie do nich wracamy,goszczą u nas w domu i są chętnie zjadane
      Mama Joanna z córeczką Wiktorią
      Last edited by asiula25; 27-03-2013, 20:24.

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Do Nas też paczuszka dotarła cała Wiktor ma dopiero skończony roczek, ale od razu przypadły mu kartoniki z deserkami. My musieliśmy przelać do kubeczka, po pierwszej próbie picia ze słomki soczek wylądował na podłodze. Konsystencja bardzo dobra dla Małego i widać że mu smakowało bo wołał kolejne Jeśli chodzi o sloiczki to zaczeliśmy od sosiku blokułowego, Wiktor uwielbia brokuł sosik podany miał z ryżem bo też go bardziej lubi. Kolejne słoiczki próbował przez kolejne dni, lecz najbardziej przypadł mu do gustu kurczak. Bedziemy musili sie zaopatrzyć w wiekszą ilość. Wiktor nie umie jeszcze sam dobrze jeść dlatego przypadło mi do gustu to, że kawałki miesa były w sam raz dla Małego. Bardzo sie cieszymy z tego, że mogliśmy przestestować nowości Gerbera Sosiki i deserki bedą jeszcze długo gościć w Naszym domu. Pozdrawiam

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Mój Maluszek (15m-cy) wczoraj próbował sosik pomidorowy z kurczakiem i słodką papryką.Jadł go z ziemniaczkami. Był zachwycony, zjadł prawie cały słoiczek co jest do niego nie podobne. Naprawdę te sosiki to świetne rozwiązanie i urozmaicenie posiłków dziecka.
          Last edited by iwona856; 27-03-2013, 20:35.

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Sosik boloński z wołowinką synek wcinał z makaronem. Konsystencja odpowiednia, smak też- Malec zajadał rączkami tylko mu się uszy trzęsły.

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Córka (15-miesięczna Agatka) jest już po degustacji ostatniego sosu- bolońskiego z wołowiną.
              Mi sosik spodobał się dzięki wyraźnym kawałkom warzyw, czego brakowało mi w poprzednich próbowanych sosach. Jak zawsze skład jest odpowiedni dla naszych maluchów, starannie dobrane składniki, bez sztucznych polepszaczy.
              Ze smakiem w naszym przypadku niestety było gorzej. Małej nie przypadł do gustu. Jadła go z ziemniakami i z drobnym makaronem (jak zawsze podzieliłam słoiczek na dwa obiady) i za każdym razem spożywała posiłek "na raty" i bez apetytu. Nie wiem co było tego powodem. Dodam, że Agatka lubi zarówno ziemniaki, jak i makaron więc nie one były przyczyną.

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                Dając pierwszy raz mojemu Smykowi deserek do picia nie przypuszczałabym że tak świetnie będzie sobie radził z piciem słomką. Te deserki są super, bardzo mu smakują, i zapewniają dzienną porcję owoców.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Obiecałam, że podzielę się wrażeniami z testowania drugiego słoiczka sosiku pomidorowego. Mała zjadła jedną porcję z kaszą gryczaną a drugą z ziemniakami. Smakowało jej bardzo, podobnie jak podczas próbowania pierwszego słoiczka (z makaronem i z ryżem). Sosik pomidorowy jest u nas numerem jeden

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    oboje jesteśmy zachwyceni deserkami w kartoniku DOREMI!!!
                    mój 16miesięczniak nie ma czasu na siedzenie w krzesełku i jedzenie deserku,takie marnowanie czasu jest mu całkowicie obce, wcześniej biegał po domu z kubkiem-niekapkiem i sokiem przecierowym w środku a teraz już wiem z czym będzie biegał z kartonikiem ze słomką!!!
                    bez problemu pociągnął raz,poleciało i potem poszło już z górki!
                    soczek wypity jednym tchem a potem kartonik wytrzepany do góry nogami całkiem dokładnie,żeby się upewnić,że na pewno już nic nie zostało
                    krótka i cienka słomeczka jest wielką zaletą - lekkie pociągnięcie i soczek jest już w buzi
                    deserki-soczki zdecydowanie są na PLUS!!!
                    już zdażyłam obdzwonić wszystkie koleżanki i polecić

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Wreszcie nadszedł czas na podsumowowanie ....

                      O linii DoReMi, a dokładniej o sosikach usłyszałam kilka miesięcy temu od mojej koleżanki, ona była zachwycona, a ja no cóż...wysłychałam, ale po jakimś czasie po prostu zapomniałam,może dlatego, że moja córeczka nie miała jeszcze roku, a teraz sytuacja wygląda całkiem inaczej. Mam już juniorkę, więc i na linię DoReMi spojrzałam inaczej, zwłaszcza po testach.

                      Jakbym miała postawić ocenę firmię Gerber za tę serię produktów dałabym 6!!!, ponieważ...

                      - zarówno deserki, jak i sosiki są smaczne, pożywne, zdrowe, wydajne

                      - sosiki są świetnym rozwiązaniem zarówno dla mam takich jak ja, które w kuchni raczej nie czują się jak ryba w wodzie (delikatnie mówiąc ), jak i tych, które czasem po prostu nie mają siły, badź ochoty na gotowanie, a tu można po prostu wyciagnąć sosik i raz podać z ryżem, raz z makaronem, bądź kaszą...jak dla mnie bomba!!!

                      - deserki są tak pyszniutkie, że są dobrą alternatywą dla słodyczy

                      - opakowania deserków, jak już wcześniej pisałam cieszą się też dużą sympatią mojej krejzolki, logo firmy moja córeczka rozpoznaje na kilka metrów, a kartoniki są po prostu przyjazne dzieciom

                      To byłoby na tyle, a tak na koniec baaaardzo dziękujemy za taki pyszny prezent, to chyba był najsamczniejszy "zajączek", jakiego do tej pory otrzymaliśmy.

                      DoReMi -to nam smacznie brzmi...
                      Last edited by moniskar; 27-03-2013, 20:54.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Deserki z kartonika pychotka, a jeszcze słomka w zestawie zachwyciła moją córeczkę
                        Na obiad makaron z sosikiem doremi był rewelacyjny i.... o dziwo Nadi chciała dokładkę Są pyszne i bardzo pożywne.
                        Od dziś w kuchni panuje DoReMi )

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Brokułowy sosik był
                          z kopytkami już się zmył
                          Patrykowi smakowała
                          oj chyba dokładka by się przydała.
                          Młodszy baciak, też już chciał
                          lecz mój Patryś nic mu nie dał.
                          Gdy na talerzu jest nuda
                          DoReMi sprawi cuda.
                          Kazdy powinien się przekonać
                          czego nasz Gerber moze dokonać.

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            DZIEŃ OSTATNI - PODSUMOWANIE

                            Testowane produkty:

                            Sosik boloński z wołowinką
                            Sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem
                            Sosik brokułowo-serowy z indykiem
                            Deserek do picia - brzoskwinia, jabłko, banan
                            Deserek do picia - jabłko, banan, mango, ananas

                            Osoba testująca: Ida, 14 miesięcy


                            Długość testu: ok.14 dni

                            NASZA OSTATNIA OPINIA:


                            Przyznam, że otrzymanie przesyłki z produktami do testowania było dla mnie niesamowicie przyjemną niespodzianką...Do 11 marca bowiem nie miałam pojęcia, że moja młodsza córeczka została wytypowana do udziału w badaniu! Może to dlatego nasza radość z możliwości uczestnictwa w teście była większa?
                            Testowanie produktów miało w naszym przypadku miejsce niedługo po ukończeniu prze Idę pierwszego roku życia. Jak wiadomo, to bardzo ważny okres w życiu każdego maluszka(i jego rodziców także). Następuje bowiem wówczas koniec okresu niemowlęcego, a maluszek wkracza w zupełnie nowy okres życia...Wiąże się to także ze zmianą dotychczasowego sposobu karmienia. Nie oznacza to jednak, że możemy włączyć do jego diety już wszystkie produkty. Wielu rodziców niestety o tym zapomina. Wydaje im się, że roczne dziecko może jeść już zupełnie wszystko...A ,,wszystko" w tym przypadku oznacza nadmiar tłuszczu, soli i innych, szkodliwych dla organizmów substancji.
                            My na szczęście pamiętamy, że nasza córeczka, nawet jeśli ukończyła już rok, nadal potrzebuje zdrowej, zbilansowanej diety i produktów przeznaczonych dla jej przedziału wiekowego. Dlatego też cieszę się niezmiernie, że jako jedne z pierwszych mogłyśmy poznać nowe produkty Gerber, przeznaczone właśnie dla dzieci powyżej pierwszego roku życia.

                            Większość wniosków dotyczących testowanych produktów zamieściłam już w poszczególnych opiniach. Na zakończenie mogę jedynie dodać, że dzięki unikalnym kompozycjom, najlepszych, gotowanych na parze warzyw i owoców, produkty DoReMi są nie tylko smaczne, ale i niebywale zdrowe i pożywne. Najwyższa jakość użytych do ich wytworzenia surowców daje mi pewność, że moja córka otrzymała od marki Gerber najlepsze,najzdrowsze i najlepiej zbilansowane posiłki.

                            Dziękuję raz jeszcze za możliwość poznania nowych produktów DoReMi.

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              jesteśmy po zjedzeniu słoiczka z pysznym sosikiem z brokułami Moja córka sie nim zajadała. Ogólnie przepada za tym warzywkiem więc trafiony strzał w 10 z doborem smaku. Polecam wszystkim

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Dziś testowaliśmy ostatni sosik SOSIK POMIDOROWY ZE SŁODKĄ PAPRYKĄ I KURCZAKIEM----- więc sosik jest naprawdę PYSZNY( bardzo dobrze że dostałam go aż dwa słoiczki bo naprawdę by nie starczyło)
                                Podałam go z ziemniaczkami i kotlecikiem. Dziewczynki były zachwycone---normalnie prosiły o dokładkę. Sosik okazał się naprawdę HITEM
                                PODSUMOWANIE
                                Deserki do picia--- NAJLEPSZY DESEREK DO PICIA
                                sosik z brokułką--- PIĘKNIE PACHNIE SMAKUJE NA ZIMNO ALE NA CIEPŁO TO HITU NIE MA
                                sosik boloński-----CAŁKIEM NIEZŁY
                                SOSIK POMIDOROWY Z PAPRYKĄ---PRAWDZIWY HICIOR



                                POLECAM




                                DZIĘKUJEMY ZA MOŻLIWOŚĆ SPRÓBOWANIA PRODUKTÓW

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X