Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Testowanie DoReMi zaczęliśmy z moim 3,5 letnim synkiem od deserku rzecz jasna. Gęsty, wyśmienity smak powędrował do gardełka mojego Dawida a on z zachwytem wykrzyknął głośne "Mama, pycha!!!. Wiedziałam już, że jest to deser trafiony w dziesiątkę. Mój Dawid jest z tych bardziej wybrednych dzieci i niestety nie wszystko chce jeść a co dopiero kosztować. Zostały nam do przetestowania sosiki, gdy mój synek je zobaczył rzekł" ale to jest dla małych dzieci, ja tego nie chce jeść". No i psikus , musiałam wymyślić plan. Ugotowałam makaron spaghetti i polałam sosikiem DoReMi z wołowinką. Młody wcinał a uszy to mu się trzęsły z wrażenia " Mama ,pycha to spaghetti zrobiłaś". Dopiero wtedy, przyznałam,że to nie ja tylko Gerber czyni takie cuda i że firma ta mieści się tam gdzie mieszkamy i ,że kiedyś na pewno zabiorę go aby mu ją pokazać. Kolejne sosiki dzień po dniu Dawid zajadał z kaszą, ryżem, ziemniaczkami , ale najbardziej to zajadał z ogromną przyjemnością i apetytem a ja jestem szczęśliwa,że Babyonline i Gerber pozwolili mi doświadczyć takiej przyjemności.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      Co tu dużo mówić, gadać. Trzeba pyszne dania zjadać.
      Popić pyszniutkim deserkiem, by mieć siłę i energię.
      Bo z Gerberem za pan brat, wnet piękniejszy jest już świat.
      Brzuszek pełny, sił w nadmiarze - o tym zaraz Wam pokażę.
      Mama patrzy, micha pusta - otworzyły jej się usta,
      Pełne dumy i zdziwienia, bo zjadłem wszystko bez marudzenia.
      Jaki morał tu wynika? Pyszne testowanie znika.
      Dziękujemy jeszcze raz, teraz spania nadszedł czas.

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Witam.
        Jestem mamą Zuzi-5 lat i Kubusia 15 miesięcy.
        Testowaliśmy deserki do picia-przepyszne! Zuzia zachwycona, Kuba z rurki nie potrafi do końca jeszcze dobrze pić, ale smakował z kubeczka.
        Następnie na obiadek dla Kubusia był makaronik z sosikiem z kurczaczkiem-bez zachwytów z jego strony, zjadł, ale to nie jego smaki. Jeszcze przed nami sosik brokułowy, zobaczymy, opinią się podzielimy.




        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Witam, my również przetestowałyśmy deserki i sosiki. Córka (lat niecałe 2) lubi jeść wszystko, więc nie trzeba jej było przekonywać do nowości.
          Na pierwszy ogień, mojej ocenie poddam sosiki.
          Posiłek, podobnie jak obiadki, znajduje się w słoiku. Często kupując dziecku gotowe obiadki Gerbera, myląc opakowanie sięgałam po sosiki. Spoglądając na etykietę można łatwo odróżnić te dwa produkty, ale gdy stoją w rzędzie, na półce nie jest to już takie łatwe. Uważam, że sosik jest za bardzo rozdrobniony, nie widać w nim kawałków jedzenia. Jak wiadomo, dzieci jedzą także oczami i choć sosik podany zwykle z ryżem czy makaronem, to jednak wygląda mało atrakcyjnie Moje dziecko trochę się zraża (do pierwszej łyżeczki) gdy widzi jednolite danie podane w misce. Mile zaskoczyła mnie ilość sosiku, jest to spora porcja. Moje dziecko nie było w stanie zjeść całej porcji makaronu z sosikiem, chociaż danie bardzo smakowało. Z pewnością będziemy kupować sosiki, ale wykorzystywać je nieco inaczej niż jest to zaproponowane na opakowaniu. U nas sosiki będą dodatkiem do, uwielbianych przez moją córkę, kasz podawanych do normalnych obiadów (gotowane mięso, warzywa, kasza/ryż itp.). Wtedy jeden słoiczek starczy mi na dwa dni i jest to prosty sposób na urozmaicenie smaku.
          Córka wypiła także deserki, które są świetnym rozwiązaniem gdy niemożliwe jest podanie świeżego owocu. Można je wziąć na spacer, nie dość, że zaspokoić nimi pragnienie to jeszcze nasycić brzuszek. Uważam, że można by na opakowaniu lepiej wyeksponować, że nie jest to zwykły sok, ale coś więcej. Problemem dla mojej córki okazała się gęsta konsystencja. Córka po chwili picia męczyła się ciągnięciem tego gęstego deserku przez słomkę i nie była w stanie wypić go "na raz". Dlatego też jego główna zaleta okazała się także malutką wadą. Pomimo tego przekonałam się do deserków i wiem, że na wszelkie wyprawy będę się w nie zaopatrywać.

          Dziękuję za możliwość zapoznania się z nowymi produktami, a moja córka z nowymi smakami
          Pozdrawiamy!

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Mała kara za bój o soczek jabłuszko zakończona więc wczoraj chłopcy dostali kolejne - tym razem sami się podzielili: Krystianek wybrał brzoskwinię, a Wiktorek banana. Picie przez słomkę wyglądało jak zawody, pierwszy skończył młodszy oblizywał się ze smakiem i prosił o jeszcze. Obiecałam, że kupimy z tatusiem na Święta. Wczoraj również do obiadu wykorzystałam sosik boloński. Podałam z ziemniakami, bo chłopcy uwielbiają taką formę podania sosów. Do tego marchewka mała gotwana w całości. Wszystko pięknie zjedli, a jak spytałam, czy sosik smaczny to jeden powiedział, że nie poczuł smaku a drugi, że sosik był pysznie pomidorowy z kiełbaską - pomylił wołowinę z kiełbasą? Zjedli do końca i Wiki lizał talerzyk, więc smakowało z pewnością

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              mój synek nie ma jeszcze 2 latek, ale był zachwycony,że dostał paczkę, a jak otworzyliśmy jeszcze bardzie się cieszył jak tylko zobaczył kartoniki ze słomką od razu popróbował. Bardzo mu smakowały- pełne owoców.

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                no i zapomniałam dodać ,że sosiki tez były wyśmienite, oblizywał nawet paluszki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  w końcu, po 12 dniach mogę się TU zalogować i powiedzieć o przysłanych nam produktach :-) Testowanie - smakowanie przebiegło niezwykle pomyślnie!!! :-) Przepiękny i świeży zapach warzyw i owoców! Mój Kubuś jadł z takim apetytem, że aż mu się uszka trzęsły, a uśmiech nie schodził z buźki, a mnie oczy ze zdziwienia się powiększyły, że On potrafi tyle zjeść! ;-)Na obiadek zjadł dwa słoiczki i wypił dwa soczki, a na kolację była powtórka. Następnego dnia prosił o więcej więc Mąż wybrał się na zakupy i dostarczył zapasy. Niech Synek je smakołyki dopóki Mu się nie przejedzą :-)

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Witam wszystkie mamusie Mój półtora roczny synek Kacperek ma perzetestowane już wszystkie słoiczki.Jak już szybciej pisałam deserki pitne super maluch pił z zachwyceniem a co do słoiczków to tak... sosik brokułowy zjadł bez marudzenia a szybciej jak mu podowałam to nie chciał jeść podobnych wynalazków. Więc po prostu czekamy aż ukażą sięw sklepach... Pozdrawiamy.

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      My już zakończyliśmy testowanie sosików i deserków.
                      Mój nie spełna dwu letni synek gdy tylko usłyszał, że w paczce którą dostaliśmy jest mniam mniam dla niego zaczał piszczeć z radości Na pierwszy ogień poszedł deserek i zniknął w mgnieniu oka. Deserki mają dośc gęstą konsystencję, więc raczej trudno zastąpić nimi picie. Kolejne deserki również bardzo szybko znikneły z naszej półki
                      Co do sosików mój synek na początku był nimi zachwycony - gdyż ubielbia makaron albo ryż z różnymi sosikami. Sosy podzieliłam na dwa dni gdyż jeden złoiczek na raz to za dużo. Sosik boloński z wołowiną bardzo szybko został zaakceptowany, jednak brokułowo- serowy niestety już nie. Mnie również nie do końca przekonał jego zapach. Adrianek skrzywił się i niestety wypluł makaron z tym sosikiem.

                      Mimo, że nam sosik brokułowo- serowy nie przypadł do gustu to polecam dla zapracowanych mam oraz na różnego rozaju wyjazdy bo w przygotowaniu sosiki są banalnie proste. Deserki sa moim numerem jeden
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Witam,
                        My jesteśmy po testowaniu deserków
                        Jeden to stanowczo za mało na raz dla pełnego energii malucha. Synkowi bardzo smakowały oba rodzaje.
                        W najbliższym czasie sosiki.

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Witam,
                          Jesteśmy po ostatnim teście sosu bolońskiego. Wg Zuzi- najlepsze danie Zajadała tak, aż jej się uszy trzęsły. Z makaronem i ryżem. Mega zadowolenie córki- bezcenne Dziekujemy GERBER za udział w teście

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            "Kartonikowe" deserki są fenomenalne ! Świetnie sprawdzają się w domu jaki i poza nim. Dziecko chętnie i szybko wypija "owocowy kartonik" prosząc o jeszcze, tak mu smakuje

                            Z dań słoiczkowych sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem okazał się ulubionym daniem Malucha.

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              Jestem mamą 16 miesięcznego Bartusia i 10 letniego Mateusza. Testy rozpoczęliśmy od deserków pitnych. Okazały się przełomowym odkryciem w diecie dzieci! Stasrzy wprawdzie miał na początku opory, bo to dla maluchów, ale również się skusił. Młodszego zachęcać nie musiałam, deserki pitne są poprostu rewelacyjne!

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Sosiki super sprawa. Miła odmiana w diecie maluszka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X