Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Tatatatatata dammmmmmmm
    Testy zakończone )
    Testerka- Lena 13 miesięcy i Mama- Magda

    Nasza paczka jak i każdego z was zawierała:
    2 x deserek do picia DoReMi jabłko, banan, mango i ananas 200 ml;
    2 x deserek do picia DoReMi brzoskwinia, jabłko i banan 200 ml;
    1 x sosik boloński z wołowinką DoReMi 190 g;
    1 x sosik brokułowo serowy z indykiem DoReMi 190 g;
    2 x sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem DoReMi 190 g;

    Więc zaczniemy może podsumowywać deserki:
    Opakowanie- kolorowe, przyciąga wzrok dziecka, łatwe w odpakowaniu i co w naszym wypadku łatwe w otwarciu, bo zawartość była przelewana do innego kubeczka, dla Leny słomka była zbyt cienka, ale poczęstowała kuzyna- wiek 2 lata i on nie miał najmniejszego problemu.
    Zawartość- kolor naturalnych owoców, konsystencja- gęsty, ale nie tak bardzo by uniemożliwiało to przepływ przez słomkę.
    Smak- nie za słodki, próbowałam dać sam sok i sok z wodą oprócz zmiany konsystencji smak pozostawał.
    Wpływ na mały brzuszek- zastępuję spokojnie porcję deserku ze słoiczka czy po prostu owocu, u nas zdarzyła się sytuacja, że musieliśmy opóźnij jeden z posiłków i spokojnie po wypiciu deserku brzuszek był pełny przez 1-1,5 godzinki.

    Oba smaki przypadły Lenie do gusty, bałam się trochę ananasa bo spotkanie z nim to był debiut, ale wszystko jak najbardziej ok

    Kolejny etap sosiki:
    Opakowanie- w tym wypadku wszystkie 4 to słoiczki, łatwo się je opróżnia, nie wiele pozostaje w słoiczku za to duży plus. Etykieta czytelna i zrozumiała.
    Zawartość- Wszystkie sosiki jak dla mnie miały dobry smak i konsystencję, Lena nie miała problemu ze zjedzeniem, ale też za co minus nie wymuszały na niej kontynuacji nauki gryzienia, żucia, bo nie mają niestety większych kawałków. Za co mogę dać duży plus to za to w jaki sposób sosiki przylegają do produktu, który został z nimi podany u nas była to kasza, kasza jaglana, ryż i ziemniaki. Sosik w pełni je pokrywa i "nawadnia" przez co nie jest to posiłek suchy trudny do połknięcia przez dziecko.
    Smak- Boloński z wołowinką- najlepszy smak, najbardziej "dorosły" pomimo braku wielu przypraw miał najrzeczywistszy smak.
    Brokułowo- serowy-brokuły prawie całkowicie zabiły smak sera, ale, że Lena uwielbia pochłonęła go.
    Pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem- od niego zaczęłyśmy i na nim zakończyłyśmy testy. Smak słodki, jest odskocznią od codziennych dań ze względu właśnie na słodycz papryki.
    Wpływ na mały brzuszek- sosiki super nadając się do innych produktów tworząc pełnowartościowy posiłek dla malucha. Spokojnie zapełniają jego brzuszek na wg mnie 3-4 godzinki- w zależności od ilości.

    Sosiki są świetnym rozwiązaniem jeśli nie chcemy podawać dziecku dań tylko ze słoiczków czy po prostu dań gotowych, ułatwiają mamie pracę przy gotowaniu. Ziemniaczki, mięsko + sosik brokułowo- serowy i mamy pełny posiłek dla dziecka. Makaron+ sosik boloński i wszyscy w domu jedzą spaghetti nawet roczny maluszek.

    Sosiki mogą być inspirację do tworzenia nowych i wcale nie nudnych posiłków, przynajmniej dla mnie okazały się zbawienne bo ile można jeść zupkę pomidorową czy warzywną, albo mięsko z ziemniaczkami. Sugerując się składem można stworzyć całkiem niezłą ucztę.
    Deserki są wybawieniem podczas spaceru, zakupów, zabawy, przerwa na picie i jedzonko czyli 2w1 i ruszamy dalej a na spacerku rączki mogą być dalej w rękawiczkach.

    Deserki były z nami na placu zabaw, za zakupach, na spacerze, u dziadków i u cioci no i na sesji zdjęciowej.
    Obiadki przede wszystkim w domu, ale też u babci i cioci.

    Liczyłam się z wieloma minusami zanim dostałam paczkę, bo jestem przeciwna bezsensownemu słodzeniu, żeby potem czerpać jakieś korzyści... W tym wypadku mogę się przyznać, że się pomyliłam z moim zbyt wczesnym nastawieniem.
    Muszę też zaznaczyć, że Lena jest dzieckiem jedzącym prawie wszystko zazwyczaj nie wydziwia. Zdarzają się sytuacje jak przy szczepieniu i ząbkowaniu, że odmawia gryzienia lub nie ma apetytu wtedy ratują nas zupki. Między podawaniem posiłków testowych dawałam Lenie również inne dania, żeby sprawdzić jej nastawienie- nic się jednak nie zmieniło.

    Jest mi bardzo miło, że zostałam wybrana do takiego grona mam i dzieci, które miały możliwość wziąć udział w tym teście, jeśli nasza opinia (duet Lena i Mama) wydają wam się rzetelne i uzyskaliście odpowiedzi na zadane sobie pytania cieszymy się, że mogłyśmy pomóc.
    Bo nic dla Mamy nie jest tak ważne jak to by dziecko było nakarmione i przy tym zadowolone!- a tak było w naszym przypadku.

    Pozdrawiamy i polecamy się na przyszłość- BUZIAKI

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      Test VII i VIII – Deserek brzoskwinia, jabłko i banan i Sosik boloński z wołowinką – podwójny test

      Dziś test podwójny. Na drugie śniadanie mąż podał synkowi ostatni deserek brzoskwinia, jabłko i banan. Z "obszernej" relacji męża wynika, że deserek synkowi smakował. Twierdzi, że sam odrobinkę spróbował i jest pyszny. No już ja widzę tą odrobinkę! Znając życie to biednemu dziecku z połowę wypił. Ale w sumie to sama się mu nie dziwię bo jak się raz spróbuje deserku Gerbera to ciężko się od niego oderwać. Słodki, aksamitny o niebanalnej konsystencji. Moim zdaniem rewelacja. Syci i gasi pragnienie.

      Natomiast ostatni z testowaej paczki sosik podałam dziś synkowi na obiad. Boloński z wołowinką i z ryżem. Podobnie jak pozostałe sosiki bardzo smakował.
      Jak dla mnie są one mało doprawione, ale moje zdanie się tu w ogóle nie liczy. Najważniejsze, że maluszkowi smakują. A swoją drogą to i dobrze, że zawierają mało soli.

      Szkoda, że to już ostatni dzień testowania. Teraz czas pozbierać myśli, przeanalizować wnioski i spłodzić jakieś podsumowanie testów, które postaram się jutro umieścić na forum. A więc do „przeczytania”
      Mama 17-o miesięcznego urwisa

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        w kalendarzu koniec marca niby wiosna ale u nas bardzo zimno i wiatr okropny jednak w domku cieplutko,wesoło i kolorowo no i smakowicie przygotowania do świąt idą pełna parą i tu sosiki są wybawieniem bo mama w kilka chwil ma gotowy pyszny i zdrowy obiadek dla swoich maluchów ,dzieci zajadają się swoim ulubionym makaronem z sosikiem bolońskim (jestem bardzo mile zaskoczona ceną myślałam że będą droższe a tu proszę kolejny plus )a mama ma więcej czasu na porządki i zabawę z dziećmi a jako że moje smyki bardzo lubią pomagać mamusi przy sprzątaniu i gotowaniu to mamy dużo zabawy i w nagrodę za pomoc jest pyszny deserek który dzieci popijają pomiędzy zdobieniem jednego jajeczka a robieniem kurczaczka prace idą szybko i przyjemnie i myślę że święta będą dla nas radosne i smakowite i rodzinne

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Podsumuję wszystkie obiadki i deserki - deserki same w sobie okazały się być bardzo smaczne i do wypicia jak najbardziej. Z tym, że cena.. dość hmm jakby to nazwać, dość mocno wpływa na końcowy, comiesięczny budżet. Poczekamy na jakieś promocje cenowe w sklepach..

          Co do obiadków - moje dziecko ma bunt przeciwko wszelkiego rodzaju obiadkom, których element składowy był wcześniej w słoiku. Na tę chwilę niestety nie będziemy obiektywni.. gdyby ten test zrobiony był przez nas ze 3 tygodnie temu.. pewnie dałby miarodajne wyniki. A tak to nie mogę skrytykować, bo dziecko odwróciło się od wszystkich marek dziecięcych. Mogę jedynie mieć nadzieję, że komentarze wszystkich koleżanek nie są pisane na wyrost i faktycznie obiadki Gerber DoReMi stanowią dobrą alternatywę jako pełnowartościowy i bezpieczny posiłek.

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Kamilka lat 2
            Przetestowała i oceniła

            1 x deserek do picia DoReMi jabłko, banan, mango i ananas 200 ml;- PYCHA wypiła wszystko z kartonika i chciała jeszcze podobnie jak deser
            do picia DoReMi brzoskwinia, jabłko i banan 200 ml;
            1 x sosik boloński z wołowinką DoReMi 190 g+ makaron który uwielbia - niestety wypluła
            1 x sosik brokułowo serowy z indykiem DoReMi 190 g+ ziemniaczki- powiedziała ble i jadła tylko dwi łyzki
            1 x sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem DoReMi 190 g- zasmakował jej bez dodatków. zjadła pół słoiczka
            Dziękuje za możliwość przetestowania.

            A tak na osłodę mojej opinii Kamili nigdy nie lubiła posiłków ze słoiczka. Jak dla mnie prudukty jak najbardziej są super dla dzieci ale nie dla mojej córki.

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Po przepysznym brokułowym, wybór mojego Synka padł na sosik paprykowy. Ja sama podeszłam z pewną ostrożnością. Pamiętam jak na początku rozszerzania diety Synka próbowałam produkty Gerber i w zasadzie prawie wszystkie, cytuję za moją koleżanką "czuć paprykarzem". Jestem bardzo wyczulona na paprykę, bo to produkt silnie alergizujący (sama mam na papryke alergię). I ten sosik również bardzo bardzo mocno paprykowy, no ale to zgodnie z napisem na opakowaniu ;-) Niestety Synek tym smakiem sie nie zachwycił równiez - zjadł łyżeczkę a resztę makaronu saute spożył... Jeśli ktoś jest pasjonatem mocno paprykowe smaku - może i ok, ale dla nas ten sosik nie będzie dobry :-(

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                Wczoraj Synek dopadł soczki - deserki do picia. Wygodnie, przez słomkę kolorowo, na początek same plusy, ciekawa byłam zawartości? Z pierwszego opakowania nawet nie dał mi spróbować, do ostatniej kropelki wszystko dla Niego :-) Podobno rewelacyjnie pyszne!!!
                Natychmiast zażądał drugiego opakowania i tym razem łaskawie podzielił się ze mna jednym łyczkiem ;-) Rzeczywiście pycha! Gęste, kremowa konsystencja, słodkie ale nie za słodkie, wyraźny smak owoców - rewelacja! Deserki do picia - w naszych oczach - coś wspaniałego :-)

                Na załaczonym zdjęciu Synek usiłujący wydobyć ich smak dosłownie "do ostatniej kropelki" :-)
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Moja córcia deserki wypiła je na meczach basketu były w sam raz aby zapełnić brzuszek i napoić. Sosikami też była zachwycona ale brokułowy z serem nie za bardzo jej zasmakował.Dziękujemy bardzo za produkty i czekamy na kolejną akcje testowania.Pozdrawiamy

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Testy zakończone, testowała Ania - rok i 6 miesięcy

                    - Deserek do picia DoReMi jabłko, banan, mango i ananas 200 ml i deserek do picia DoReMi brzoskwinia, jabłko i banan 200 ml - bardzo przypadły jej do gustu, wypiła całe bardzo szybko, uśmiech na twarzy i słowa "takie doble" mówią wszystko.
                    - sosik boloński z wołowinką DoReMi 190 g - niezbyt jej smakował, moje dziecko chyba po prostu woli już sos boloński dla dorosłych, który wcina aż się uszy trzęsą
                    - sosik brokułowo serowy z indykiem DoReMi 190 g - Ania nie lubi brokułów, więc sosik też nie przypadł jej do gustu
                    - sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem DoReMi 190 g - smakował dziecku i to bardzo, zjadła go z makaronem bez żadnych próśb.

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      A więc dziś ostatni dzień testowania.

                      Produkty do testowania: Sosik brokułowo serowy z indykiem
                      Testerka : 22- miesięczna Victoria
                      Przeprowadzająca test : Mama Justyna

                      Deserki już wypite wszystkie 4, więc dziś został nam tylko sosik brokułowo serowy z indykiem, ugotowałam makaron polałam ładnie zielonym sosikiem.... jednak Victoria jak zobaczyła to powiedziała bleee ( chyba po tatusiu ma, że jak widzi na talerzu coś zielonego to nie lubi ), ale jednak powiedziałam, żeby spróbowała chociaż troche, dałam troszeczke na łyżeczce, smakowała oblizywała i myślała... powiedziała "jecie" to już było coś, dałam drugą łyżeczke tym razem troszke więcej, i o dziwo zjadła, i kolejną i potem kolejną aż w końcu wszystko znikło z miski, musiałam zrobić drugą porcję i tak oto zjadła cały słoiczek, jedyny CAŁY słoiczek sosiku brokułowo serowego z indykiem, z postałych tylko po pół. Aż się zdziwiłam, bo nigdy nie jadła brokułów to był jej pierwszy raz, jak zjadła to powiedziała "mmmm mama pycha".

                      Więc to na tyle testowania, jutro napiszę ogólną recenzję naszego testowania.
                      PS. Dziękujemy bardzo za możliwość wzięcia udziału w testowaniu, było smacznie i zdrowo.
                      Do jutra





                      Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Testowanie produktów DoReMi zakończone. Z przykrością muszę stwierdzić że sosiki nie do końca moim dzieciaczkom posmakowaly:-( O ile sosik pomidorowy w połączeniu z makaronem znikł w mgnieniu oka to z sosikami brokułowym i bolońskim nie było już tak różowo... Kilka prób zakończyło sie niepowodzeniem i wielkim sprzątaniem obiadu z podłogi... Jednak mimo wszystko sosik pomidorowy kupie na pewno nie raz:-) A co do deserków to odnieśliśmy pełen sukces;-) smakowały do ostatniej kropelki w kartoniku:-) ps.dziękujemy za możliwość uczestniczenia w teście.

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Witam ponownie, tak jak oatatnio pisalam zostal nam ostatni sosik do przetestowania - bolonski z wolowinka. Jako że mój synek uwielbia makaron to ugotowałam mu porcje kokardek i zaserwowałam z sosikiem. Oczywiście nawet wchłonął całą porcje błyskawicznie, no bo było z sosikiem, a jak jest sosik to obiadek znika z prędkością światła.
                          Podsumowując nasze testy, sosiki super, jako dodatek do makaronu, ziemniakow, kaszy czy ryżu, wtedy cały słoiczek, a jeśli dodamy np upieczone miesko to wtedy połowa starczy. Napewno będziemy kupować bo synkowi bardzo smakowały i wcinał z apetytem soczki też pycha, są słodkie ale mimo to będe je dawać raz na jakiś czas bo to fajny pomysł na deserek czy drugie śniadanko. Zresztą nie są sztucznie dosładzane a to najważniejsze, przecież nie będe dziecku zabraniać wszystkiego co jest słodkie, bez problemu pije też wode wiec jak dam soczek na odmiane to nic mu nie bedzie a tak mu smakuje. Mam nadzieje ze w jakims markecie je upoluje ciesze sie ze moglismy przetestowac te smakolyki, poznalismy nowosci i bedziemy je napewno kupowac pozdrawiamy

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Jak dla większości "smakujących" i na nas przyszedł czas pożegnać się z wątkiem i testowanymi produktami Główny tester Bruno jest już dużym chłopcem - 2 paluszki sam pokaże i smaki ma też już wyrafinowane. Uwielbia oliwki, kapary i pomidory pod każdą postacią. Mój mały konsument po raz ostatni spróbował "Gerberowego" dania. Obyło się bez zaskoczenia syn był zachwycony - bolognese i to z wołowiną (miła odmiana po drobiu na wieprza panicz uczulony) to jest To Smakosz smakował, wciągając ochoczo kluseczki w czerwonym sosie, a my mogliśmy się bez obaw raczyć podobnym daniem, ale o wiele bardziej pikantnym i czosnkowym ...

                            Reasumując cały proces testów: wygrały soko-przeciery do picia, które spokojnie zastąpią 2 śniadanie. Gerberze drogi pomysł przedni i godny pochwały. Dla najbardziej wymagających dziecięcych podniebień w sam raz - czekam zatem na znajomy kartoniki na sklepowych półkach.
                            Słoiczki dla nas są warte grzechu wyjazdowego, jednak niestety brokuł dla Pana Brum tylko "żywy" się liczy. Dla mnie zaś liczą się wysoka jakość składników, smaczne dobranie produktów i tu ja także jestem zadowolonym konsumentem.

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              I my w końcu przetestowaliśmy wszystkie smakołyki od Gerberka Do Re Mi. Córka w pierwszej kolejności opróżniła wszystkie soczki przecierowe, oczywiście nie jednego dnia, ale muszę przyznać, że bardzo jej smakowały i aż podskakiwały gdy podawałam jej kartonik. Także soczki pierwsza klasa. Wygodne w użyciu, kartonik jest lżejszy od szklanej butelki i umożliwia dziecku samodzielne picie. Jeżeli chodzi o sosiki do makarony do naszym faworytem był z pewnością sosik boloński z wołowiną. Córka niemal pochłaniała cały obiadek wzrokiem. Widać było, że bardzo jej smakuje, mi zresztą też Pozostałe, nie powiem też nam smakowały, ale ten jakoś szczególnie. Sosiki były dziecinnie proste w przygotowaniu, wystarczyło tylko podgrzać, polać kluseczki i podawać. Aromat unosił się po całym mieszkaniu i wabił do kuchni wszystkich domowników. Polecam wszystkim mamom. Zapoznałam się dokładnie ze składem produktów i bardzo mi się podobał. Zdrowe i smaczne produkty w jednym

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                na blogu również ze zdjęciami i filmikami nasza przygoda z Gerber DoReMI
                                oraz kilka innych postów http://dziecinstwopannym.blogspot.co...h/label/Gerber

                                Dostaliśmy na przetestowanie od Gerbera nowe sosiki Doremi i deserki dla dzieci po 1 roku.


                                Tak wyglądała super paka. Były w niej 4 słoiczki sosików w 3 smakach i 4 kartoniki deserków do picia w dwóch smakach.


                                Najpierw podsumowanie deserków do Picia są genialne mają pyszny smak są gęste pożywne, dostarczają porcji owoców i dużo energii. śmiało można zastąpić inny słodki deser a co najważniejsze mają postać płynnego soku który może dziecko samodzielnie wypić przez słomkę. I tu mega plus za to bo odkąd panna M spróbowała picia przez słomkę to nie ma opcji picia z kubeczka. Deserki dały ogrom radości i Panna M bardzo chętnie je wypijała. Na pewno nie raz po nie wrócę by kupić. Są bardzo wygodne bo co dla mnie bardzo ważne nie są w szklanej butelce czy w słoiczku a w kartoniku czyli bezpieczne dla malucha który chce wszystko sam. ja zawszę słyszę "mama ja siama"

                                deserek ten jest super pomysłem na wycieczkę spacer czy w domu. Jeśli chodzi o smak i konsystencję to są fantastyczne, Połączenia smakowe są super dobrane mają pyszny owocowy smak.

                                Muszę powiedzieć że są godne polecenia na 100%

                                Druga część naszego testu wypadła równie pozytywnie.

                                Sosiki są też godne polecenia. Na pewno są smaczną alternatywą dla domowego jedzenia. Nie mówię że często podaję pannie M tego typu posiłki jednak gdy jesteśmy na wyjeździe gdy nie mamy czasu by ugotować gdy idziemy do restauracji to są świetnym smacznym rozwiązaniem. Słoiczek u nas spokojnie starczył na dwa posiłki. Sosiki nadają się zarówno do makaronu jak i ryżu. Choć my spróbowaliśmy również z ziemniaczkami. Też zostało to przyjęte przez pannę M ze smakiem. Chyba najbardziej przypadł do gustu sosik pomidorowy z papryką. Panna M aż paluszki oblizywała.

                                Ważne dla mnie jest że są to produkty bezpieczne dla dzieci, bez konserwantów i barwników dopasowane do potrzeb dzieci w danym wieku.


                                Podsumowując myślę że nieraz jeszcze sięgnę po te produkty. Jednak najczęściej będę sięgać razem z panną M po deserki do picia w w szczególności ten z ananasem bo zasmakował nam najbardziej ze wszystkich.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X