Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    witam dziś chcieliśmy podzielić się naszymi spostrzeżeniami co do deserków do picia DoReMi jak większości maluchów nasze smyki bardzo polubiły te deserki i chcieli jeszcze tak więc smak super smakowity i świetna alternatywa szczególnie teraz w okresie zimowo-wiosennym gdy nie ma tylu świeżych owoców w kartoniku podane zdrowe i pyszne owoce ,kartonik z rurką u nas hit i ulubiony sposób picia dzieci ,świetnie się sprawdzają i w domku i w terenie czy podróży ,kolejny plus to że zaspokoją i pragnienie i mały głodek bo są gęste i sycące ,następna zaletą jest to że mogą posłużyć jako baza do deserów np domowego kisielu czy galaretki a na ciepłe dni wspaniały sorbet można zrobić a dziś upiekliśmy z dziećmi małe biszkopciki i daliśmy deserek do miseczki i dzieci maczały ciasteczka w deserku i bardzo im smakowało ,chcemy tez spróbować dodać go do jednego z naszych ciast zobaczymy jak wyjdzie ale myślę że pyszne tak więc naszym zdaniem deserki do picia są super smaczne i pełne owoców i można je podać na wiele sposobów a rozmaitość musi być więc my gorąco polecamy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      a o to dowod - soczek smakuje
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Zakończyłyśmy już wszystkie testy Gerber DoReMi i jesteśmy zadowolone z możliwości przetestowania. Produkty te są wysokiej jakości i godne polecenia.
        Więcej o testach napisałam na blogu http://dziecinstwopannym.blogspot.co...h/label/Gerber

        Uważam że Deserki są strzałem w dziesiątkę i nie raz się na nie skusimy jako fajną przekąskę i deser. A sosiki są dobrym pomysłem na urozmaicenie diety malucha.

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Teraz my coś mamy do opowiedzenia...
          Mój synek niewszystkie smaki zjada
          Wiec zadanie by brzuszek nakarmić sprawa nielada
          Ale produkty Gerbera bardzo mu smakują
          I Doremi nas też pozytywnie zaskakują
          Za pyszne soczki i sosiki dziękujemy
          Na pewno je chętnie codziennie zjemy.
          Dziś Zjadam z makaronem moj ulubiony sosik pomidorowy
          Będę po nim duży jak tata i jak rybka zdrowy.
          Przepyszne owoce ukryte w soczkach,
          Aż serce się cieszy i radość w oczkach

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Witajcie wszystkich, jestem mama małego Wojtusia, ktory jest wielkim smakoszem i bardzo probowac rozne nowosci. Nie pisalam, poniewaz byłam w delegacji i synek zostal sam z tatusiem. Poradzili sobie bardzo dobrze. A nagroda z obiadkami była akurat dostarczona w dobrym czasie. Tatus byl zadowolony. Gotowal tylko ziemniaczki albo kluseczki dodał sosiki i danie gotowe. Małemu wszystkie sosoki smakowały, ale najbardzie to sosisk bolonski z wolowinka. Uwielbia spagettii, wiec pewnie dlatego. Do zielonego sosiku brokułowego serowego podszedł z rezerwa, ale w koncu zjadł, bo bardzo delikatny smak.
            Sosik pomidorowy z kurczakiem tez dobry , maz ugotował ziemniaczki i dodał jogurciku naturalnego do smaku. Derseki owocowe od razu zostały skonsumowane, synek uwielbia pic ze słomki. Sosiki z Gerbara to strzał w dziesiatke w tym szybkim swiecie. A w dodatku zdrowe i dziecku smakowały. Ja cieszylam sie ze synek je pełnowartosciowy zdrowy posiłek, przy mały wysiłku męża. Polecam wszystkim szczegolnie zapracowanym mamom jak ja.

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              pomysł na deserki jest dobry i jak czytam posty nie moge uwierzyć, że aż tak
              my jesteśmy po degustacji deserku jabłuszko, banan, mango i ananas i deserek nie okazał sie czymś wyjątkowym, dziecku nie smakował i przegrał z wodą
              spróbowaliśmy i my próbując dociec dlaczego - zapach jest dość intensywny, deserek jest słodki - dla nas i naszej córki zbyt słodki
              potestowałam też inne rozwiązania, jeśli juz duze opakowanie deserku zostało otwarte i miało zostać zutylizowane ... po rozcieńczeniu deserku było lepiej z konsumpcją, ale też nie z takim zachwytem jak woda
              moja ocena deserku przy gustach smakowych dziecka - średnia, smak i zapach nieodpowiedni, kartonik po otwarciu bez możliwości zamknięcia (może warto zastanowić się nad ustnikiem zamykanym zakrętką jak przy deserkach owocowych, do ustnika dodatkowo wchodzi słomka)

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                drugi słoiczek z sosikiem pomidorowym ze słodką papryką i kurczakiem okazał się równie dobry jako dodatek i urozmaicenie dań jak poprzedni
                smakował z makaronem, sosik na kilka posiłków i optowałabym ze swojego pkt-u widzenia za mniejszym opakowaniem
                smakowo dobry, kawałki kurczaka do sosu dodaliśmy odrębnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Witam serdecznie W skutek pewnych okoliczności niestety nie mogłam się wcześniej wypowiedzieć w tym wątku jednak mam nadzieję że teraz skoro już mam troszkę więcej czasu i moja opinia na temat zestawu testowego zostanie zauważona Co prawda wraz z synkiem zakończyliśmy już testowanie jednakże wszystkie moje uwagi skrupulatnie zapisywałam w notatniku w formie pamiętnika i teraz mam zamiar się tymi zapiskami z Wami podzielić

                  Może na początek "rozdział" 1 - Wstęp
                  Mamy 11 Marca br. Ku naszemu zdziwieniu dostajemy smsa o nadaniu paczki. Zachodzimy w głowę "Co to może być? Przecież niczego się nie spodziewamy..." Dzień później zawitał do nas kurier ze wspomnianą paczką. Zainteresowani jej zawartością otwieramy ją niemalże natychmiast. Zdziwienie pomieszane z ogromną radością - To zestaw DoReMi! 4 sosiki i 4 deserki do picia przez słomeczkę. Zdziwienie ponieważ maila o zakwalifikowaniu się do testów nie otrzymaliśmy, radość ponieważ mój 18 miesięczny synek lubi odkrywać nowe smaki No to teraz zacznie się szaleństwo! Jako, że była to juz pora poobiadowa na "pierwszy ogień" poszedł deserek do picia o smaku brzoskwini jabłuszka i banana. Dodam, że nigdy wcześniej Gracjan nie pił przez słomkę - zawsze z kubeczka - tak więc był to jego debiut. Od razu "załapał" o co w tym chodzi i w ekspresowym tempie opróżnił kartonik Uważam że deserek ten bardzo dobrze smakuje i ma bardzo dobrą konsystencję - nie jest ani za gęsty ani za rzadki - poprostu w sam raz. Uśmiech na jego twarzy "wyrażał" te same myśli Wydaje mi się że będzie idealnym rozwiązaniem na zbliżające się wiosenne spacerki gdyż nie zajmie dużo miejsca w torebce i idealnie ugasi pragnienie mojego malucha. Oceniam go na mocną 5

                  W następnym "zapisku" relacja z testowania sosika bolońskiego.
                  Pozdrawiam
                  Last edited by Dochaaa; 27-03-2013, 23:16. Powód: mały błąd w nazwie smaku

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    wiecej o testowaniu znajdziecie tu http://testuje-pisze-co-mysle-nie-os...-z-testowania/

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Produkt testowany : DoReMi – sosik boloński z wołowiną
                      Tester: JAN – 2 LATA
                      Osoba przeprowadzająca test: Mama BEATA



                      DEGUSTACJA:

                      Sosik podany z …..pyzami ziemniaczanymi
                      Kolor –ZACIEKAWIŁ testera..chodź wszystkie odmiany czerwoności są mu dobrze znane..
                      Konsystencja- prawidłowa, nierzadka nie bardzo gęsta.
                      Jakość: znakomita …
                      Smak- testerowi smakowało,
                      Wydajność –starczyło na dwa obiady z pyzami.
                      Opakowanie i kształt słoiczka – standarowy..

                      Synek jak zwykle do nowości podchodzi bardzo ostrożnie, chodź buzie otwiera zawsze, aby chociażby spróbować grama..
                      Obiadek zjedzony …tester nasycony …
                      Nie było grymaszenie ….
                      TESTER ZADOWOLONY ....chodź mogłoby być więcej mięska w sosie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Witam my po testowaniu ostatniego sosiku a był to sosik boloński z wołowiną podałam go z makaronem który mała uwielbia,znów podgrzałam pól słoiczka na próbę czy zostanie zaakceptowany,akceptacja była ale bez entuzjazmu,mimo tego trochę zostało zjedzone a reszta dla mamy jak dla mnie to super sosik, myślę ze to wina mięska bo Wiki nie chce go jeść,albo zły dzien

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Mateuszek zjadł makaron z sosikiem bolońskim z wołowiną.Nie protestował zjadł wszystko.A deserki jak tylko w sklepie zobaczy, nie ma wyjścia trzeba kupić.

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Witamy
                            Produkty do testowania: Deserek do picia DoReMi jabłko, brzoskwinia i banan
                            oraz sosik boloński z wołowinką.
                            Testerka : 22- miesięczna Victoria
                            Przeprowadzająca test : Mama Justyna

                            Dziś nasz pierwszy dzień testowania, zz tego powodu, że długo spędziliśmy w szpitalu...

                            Na pierwszy ogień poszedł oczywiście jak nie inaczej Deserek do picia DoReMi jabłko brzoskwinia i banan. Córeczka jak tylko go zobaczyła to zaraz powiedziała "mama daj pić", oczywiście bardzo jej smakowało, mimo, że musiałyśmy deserek przelać do kubeczka, bo Viki nie pije jeszcze ze słomki ( raczej ją gryzie ).
                            Chciała otwierać następny, ale mamusia powiedziała, że zostawimy na następny dzień Jeśli chodzi o moje zdanie, to są przepyszne ( pozwoliłam sobie spróbować ), nie za gęste nie za rzadkie w sam raz do picia dla malucha.

                            Na obiadek zrobiłam Victorii sosik boloński z wołowinką, ugotowałam makaron polałam sosikiem i jak zwykle nasza mała Vikusia musiała sama jeść Wszędzie było pobrudzone, Viki też cała w sosie ale ważne, że zjadła wszystko do ostatniej kropelki, i aż paluszki oblizywała, a gdy zjadła to pogłaskała się po brzuszku i powiedziała jak zawsze gdy jej smakuje "dobre"

                            Jutro ciąg dalszy testowania.





                            Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              U mnie, a właściwie u moich maluchów na pierwszym miejscu jabłuszko - właściwie to pobili się o ten deserek - tak to jest, jak dwoje walczy , to trzeci - tatuś - korzysta, bo jak chłopcy się bili, on próbował ukradkiem wypić "soczek" i rozpoczęła się walka. Ostatecznie najmłodszy - Wiktorek - zabrał "jabłuszko" i wypił najwięcej. Za karę teraz muszą cierpliwie poczekać na kolejne DoReMi

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Witam,
                                ja i mój Synek Filip przetestowaliśmy już prawie całą gamę DoReMi Został nam jeszcze do wypróbowania Sosik brokułowo - serowy z indykiem.
                                Zaczne od Deserków do picia - bardzo przypadły do gustu mojemu dwulatkowi Kiedy przyszła do nas paczka DoReMi od razu chciał spróbować. Oczywiście pewnie dlatego, że jest to soczek ze słomką, a ta forma picia jest dla niego bardzo atrakcyjna Nawet nie wiem, który smak mu bardziej smakował, bo oba wypijał niemalże duszkiem Soczek przez Filipka został okrzyknięty nazwą "Mniam". Synkowi Deserek DoReMi przypadł do gustu pod względem smaku, a jego mamie pod względem składu i konsystencji. Na pewno zakupimy ponownie Zresztą nie ma wyjścia, bo co dzień koło południa Synek wpatruje się w szafkę kuchenną, w której były deserki i woła "Mniam"

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X