Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Dziś otrzymaliśmy przesyłkę.
    Największe zainteresowanie wzbudził... karton. Ale Tomik tak już ma, że pudełka są najważniejsze. Zawartość swojego pudła ułożył na stoliku do karmienia (ma dwuczęściowe krzesełko) i poszedł po widelec. Czyli będzie jadł. Niestety nie pora na jedzonko była. Za to na deserek mama mogła się zgodzić. W sobotę po raz pierwszy pił przez słomkę i bardzo mu się spodobało. O ile deserków w słoiczkach nie rusza, ten wypił na raz. Dziś dostał z ananasem. Jego reakcja jest najlepszą rekomendacją - wyrzucił pusty kartonik do śmietnika i podszedł do segmentu. Chciał drugi Niestety na dziś wystarczy, jutro sosik - ugotuję makaron i obiad malucha z głowy. A deserków chyba kupimy trochę na zapas - jak chce to niech wcina. Przynajmniej zdrowe

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      czekaliśmy na kuriera który anonsował się 2 razy telefonicznie dotarł wieczorem... niestety Marysia już spała ale rano otwarłyśmy paczuszkę a tam niespodzianki jedzonko i deserki reakcja Marysi bezcenna uuuuuu mniam mniam mama mniam mniam po śniadanku został wypity deserek ze smakiem dodam ze smakiem ponieważ moje dziecko raczej deserków unika a ten był mniammniam mniam morze dlatego ze w innej formie i taki kolorowy i wyczekany popołudniu dobierzemy się do obiadku pozdrawiam

      Skomentuj


        #48
        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny


        Witam i pozdrawiam ze świętokrzyskiego - u nas śnieg i śnieg i ciapa i śnieg.

        Mam testera - 2lata i 4 miesiące - Lena .

        Ciągle woła " mamo picia mi zrób - kiwi"

        Pije z kubeczków , przez słomkę , czasem pociąga z butelki ....więc problemów technicznych raczej nie widzę.

        Gorzej z merytorycznymi: jak takie dziecko rozróżni który kartonik pije - przecież nie umie czytać.
        Dla niej kolor zielony to kiwi,
        czerwony to truskawka,
        pomarańczowy - to Kubuś.
        A tu kartoniki takie same prawie.

        Nie dało się je pokolorować?

        Skomentuj


          #49
          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Dziasiaj zpUkal do nas kurier z paczka doremi.Jak pisalam mala ma problem z jedzeniem Nnie jest na takim etapie jak inne dzieciaki.chcialam aby sprobowala najpier deserku ale bala sie chociaz lubi soczki z rureczka a opakowanie podobne wiec niewiadzialam w czym problem.Akurat pojawiala sie reklama doremi ...problem sie rozwiazal .wyduldala caly deserek naraz.Jestem milo zaskoczona.Mam nadzieje ze obiadki tez beda smakowaly i mala sie przelamie
          Last edited by 27marzec; 13-03-2013, 14:08. Powód: ZNAKI

          Skomentuj


            #50
            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Nasza paczuszka dotarła wczoraj - cała i zdrowa.
            Znalazłyśmy w niej 4 deserki do picia i 4 sosiki do potraw ( swoją drogą w regulaminie było napisane, że będzie 5 sosików, ale widzę że wszyscy tak dostali)

            Nadia 19mc nigdy jeszcze nie piła ze słomki - pierwsze próby picia ze słomki herbatki zakończyły się zachłyśnięciem i mała zniesmaczyła się do bidonu i więcej nie chciała z niego pić. Także deserek był dla niej nowym wyzwaniem..
            Ku mojemu zdziwieniu załapała bardzo szybko i bardzo jej się spodobało!!! Chociaż najpierw zaczęła dmuchać w słomkę... Dlatego pierwszy deserek zniknął w oka mgnieniu A Nadia dzięki niemu zdobyła nową umiejętność

            Skomentuj


              #51
              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Oczywiście pierwsze co synuś chciał wypróbować był soczek. Co prawda ciężko mu było pić przez rurkę ale bez problemu kiedy mu przelałam w buteleczkę Wypił wszystko i jak nie lubi bananów tak deserki mu zasmakowały i nie protestował! Wypił całą zawartość Sama musiałam wypróbować. Muszę przyznać że są bardzo smaczne i dość gęste co sprawia że są syte. Kiedy dziecko wypiję całość na pewno się nasyci na jakiś czas. Często spacerujemy i na pewno będziemy z nimi od teraz spacerować. Wcześniej na półkach sklepowych widziałam te deserki ale jakoś nie wiem sama czemu nie pokusiłam się ich zakupić. Teraz żałuję że wcześniej nie kupowałam! Nad robię to z pewnością.

              Z czasem pewnie synek który ma 15mc nauczy się przez rurkę je pić

              Pozdrawiam.

              Zapraszam również na http://www.timeforus-momandson.blogspot.com/


              http://www.timeforus-momandson.blogspot.com/


              Niebawem ukaże się recenzja na blogu


              Dziękuje firmie Gerber za możliwość testowania produktów DoReMi

              Skomentuj


                #52
                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                Paczuszka dotarła do nas cała i zdrowa w dniu wczorajszym!
                Mój niespełna trzylatek zachwycony kolorowymi opakowaniami wyraził gorącą chęć testowania, jednak w sosikach rozsmakujemy się dopiero dzisiaj.
                Dziwne, że wczesniej nie dostałam żadnego maila z potwierdzeniem udziału w teście a taki mail dotarł do mnie dopiero dziś z informacją o drugim etapie testu?
                Tak czy siak, z przyjemnością popróbujemy!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Mój synek jak dostał deserek do picia to nie mógł się od niego oderwać wypił aż dwa.Dzis na obiadek zrobiłam mu spagetti z sosikami które dostaliśmy mały zajadał ze smakiem,gorzej było wczoraj gdy miał zjeść ziemniaki z sosikiem brokułowym niestety nie dał się przekonać.Poza tym przekonałam się do tych produktów a już napewno na stałe zostane przy deserkach do picia...mój synek je uwielbia
                  Last edited by mamuska2009; 13-03-2013, 14:12.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    ooo własnie otrzymałam maila potwierdzajacego zakwalfikowanie sie do testu, a paczuszka juz od wczoraj u nas ;-) Piotruś zrobił sobie przedobiednią drzemkę...śpi i śpi ale bedzie głodny....

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Bardzo ucieszyłam się z paczki, ale Staś (2 latka) był po prostu zachwycony. Najbardziej podobały mu się słomki i kolorowe pudełeczka z deserkami. Natychmiast przystąpił do zabawy kartonikami z napojami. Jeśli chodzi o smak brzoskwiniowy, właśnie taki smak zdominował karton, który otworzyliśmy w pierwszej kolejności to muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona. Otóż, deserek smakuje jak prawdziwy owoc. Staś - choć nie przepada za brzoskwiniami - wypił 1/3 kartonu. To duuży sukces Gerbera, bo innych soczków, deserków z brzoskwinią Staś nie chciał kosztować...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        do nas dzisiaj dotarła paczuszka, jak synuś wstanie zaczynamy testy )) pozdrawiamy

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Witam! jestem mamą 17-sto miesięcznego Mikołaja.
                          do nas też dotarła paczuszka

                          dzisiaj zaczynamy jak Miki się obudzi to w ruch idą słoiczki jeszcze nie zdecydowałam jaki, może wezmę losowo a po obiadku deserek, czyli ulubiona część posiłku mojego łasucha na szczęście miki już dawno opanował picie ze słomki to nie będzie kłopotu (ewentualnie z zbyt dużym naciskiem na kartonik) mam nadzieję ze posmakuje urwiskowi

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Napisane przez rafstraz Pokaż wiadomość
                            ooo własnie otrzymałam maila potwierdzajacego zakwalfikowanie sie do testu, a paczuszka juz od wczoraj u nas ;-) Piotruś zrobił sobie przedobiednią drzemkę...śpi i śpi ale bedzie głodny....
                            Ja też właśnie dostałam maila o zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu



                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              Witam,
                              oczywiście na pierwszy rzut poszły deserki
                              Zarówno córka jak i syn, uwielbiają owocowe smaki, więc problemu z podaniem tych produktów jak i testami nie było problemu.
                              Kartoniki są małe i wygodne do trzymania w dziecięcych łapkach. Bez problemu możemy je zabrać na spacer, bądź wyjazd.
                              Same deserki to przepyszne produkty Gęste, odpowiednio słodkie, idealne dla moich maluchów. Smaki wyraziste i takie... owocowe
                              Teraz pozostały Nam obiadki za które migiem zabieramy się do testów
                              Pozdrawiam
                              Angelika

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Mój synek szamał deserek aż miło z obiadkiem jeszcze poczekam parę dni, bo jeszcze takiego nie jadł nigdy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X