Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    My otrzymaliśmy wczorej paczuszkę i oczywiści od razu musieliśmy spróbować zawartości..Malutka jest zachwycona deserkiem owocowymodrazu wypila dwa bo tak jej smakowałysosik będzie jutro..pozdrawiamy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      i obiadek zjedzony synuś wybrał sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem podałam go z makaronem i jak odgrzewałam musiałam dać Rafciowi skosztować bo nie mógł się doczekać i po pierwszej łyżeczce powiedział pyszne zajadali się razem z siostrą aż miło było patrzeć sama spróbowałam bo pachniał wspaniale i zawsze sprawdzam co podaje moim skarbom i muszę przyznać że bardzo mi smakował a dzieci tak zasmakowały że synuś pokazywał na kolejny słoiczek i mówił sos mniama jutro testujemy kolejny ale ten na stałe chyba zagości na stole naszych małych smakoszy jesteśmy bardzo zadowoleni

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        My zaczeliśmy od sosiku brokułowego, niestety moja mała nie zechciała go zjeść. Za to deserki do picia są super, chodź woli jak przeleje jej w butelkę.

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Witajcie Kochane, ja także dzisiaj odebrałam paczuszkę z jedzonkiem dla mojej Lili, zaczęłam testowanie od deserku, a mojej malutkiej najbardziej posmakował smak jabłuszko, banan, mango i ananas! Była nim zachwycona, a jak cudnie się przy tym oblizywała!

          Dostałam 4 słoiczki i 4 kartoniki, co razem daje 8, a dlaczego na głównej stronie jest, że powinnyśmy dostać 9 produktów?

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Witam serdecznie!
            Jestem mamą 14- miesięcznego Fabianka i mieszkamy w małej miejscowości koło Żar w lubuskim. Wczoraj otrzymaliśmy paczuszkę. Synek był zachwycony rozrywaniem zabezpieczeń słoiczków (folii). bardzo dziękujemy,że możemy przetestować sosiki. Synek uwielbia wszelkiego rodzaju dania z ryżem i makaronikiem,dlatego jesteśmy jeszcze bardziej szczęśliwi Fabiś wypił wczoraj ze smakiem deserek jabłko,banan,mango i ananas.

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Mój syn był zachwyony deserkiem tym bardziej,że picie przez słomkę było mu dziwnema 15 miesięcy dlatego nie ryzykowałam ale od dziś na pewno taki sposób picia będę praktykowałasmaki super trafione w gusta mojego Kacpra cały czas masował brzusiu i robił mniam mniam) sosik jak na razie wypróbowany pomidorowy również rewelacja,zwłaszcza że jest to szybkie rozwiązanie na extra danie dla malucha.Resztę będziemy próbować na dniach.Na razie test na 6)Produkty DoReMi będą już u nas częstym gościem

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                Ja swoje testowanie zaczęłam od sosików, zrobiłam na obiadek swojemu niejadkowi sosik brokułowo-serowy z indykiem okazał się on strzałem w dziesiątkę a mój niejadek zjadł ze smakiem cały obiad. Teraz przechodzę do testowania sosików boloński z wołowinką i pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem, oraz deserków do picia jabłko-banan, mango i ananas i brzoskwinia, jabłuszko i banan. Myślę że i ona posmakują mojemu niejadkowi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  My też otrzymałyśmy przesyłkę wczoraj i zaczęłyśmy od soczku-deserku. Wciągała z kubeczka aż miło było patrzeć . Córeczka jest przeziębiona i dobrze że pije wartościowe napoje właśnie w tej chwili. Dziś testujemy obiadek, wszyscy jemy spaghetti. Dla "dużych" ugotowałam bolognese z mięsem mielonym i cebulką. A mała dostanie kluseczki (tak mówi na makaron) z sosikiem bolońskim z wołowinką, już nie mogę się doczekać reakcji na takie pyszności

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Paczuszkę z produktami DOREMI dostałam wczoraj było to dla nas duże zaskoczenie gdyż paczka dotarła przed wiadomością o wygranej. Najbardziej cieszył się Antoś jak zobaczył jej zawartość od razu przystąpił do testowania rozpoczął od pysznych deserków.Zawartość bardzo mu smakowała bo szybko zniknęła a do tego kartonik bardzo kolorowy i z rureczką co mój synek uwielbia.Jutro zaczynamy testować obiadki !

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      We wtorek pan kurier zapukał do naszych drzwi z tajemniczą paczuszką,tak samo był tajemniczy SMS w poniedziałek iż została do nas nadana paczka,niczego się nie spodziewałyśmy a e-maila z zakwalifikowaniam sie do testów wcześniej nie dostałyśmy (dotarł dopiero dziś )

                      Tak więc po otworzeniu paczuszki z ust Zuzi ( 2 latka i 10 miesięcy) wydobyło się "mamooooo łaaaaaaaaaaał to dla mnie ????" od razu w jej małe łapki wpadł deserek,plus za kartonik , fajny image , kolorowy.
                      Kolejny plus za konsystencję pomimo że Zuzia nie przepada za gęstymi sokami,ten deser wypiła raz,dwa i co najważniejsze nie wylała połowy na siebie jak to ma w zwyczaju kiedy pije przez słomkę,tak więc brzuszek był pełny,a ubranie i obrus bez strat

                      Sosik,skonsumowala Zuzia dziś na obiad,sama wybrała brokułowo-serowy,pewnie ze względu na kolor córka uwielbia wszystko co żółte bądź zielone .Ja sama miałam trochę obaw ponieważ świeży brokuł w kilka sekund uczylił Zuzię więc bałam się powtórki z rozrywki ...jednak po ugotowanych ryżu i podaniu go z sosikiem ..widziałam tylko rumieńce ..z zachwytu , Zuzia która jako mniejsze dziecko o słoiczkach nie chciała słyszeć i jadła tylko dania gotowane przeze mnie teraz jadła,jadła,jadła a kiedy już ujrzała dno talerza ,usłyszałam "mamo ...mogę jeszcze?" w kolejnych dniach w ruch pójdą kolejne sosiki
                      Dziękujemy za możliwość udziału w teście na pewno naszą opinią pochwalimy się też na naszym blogu
                      Attached Files
                      Last edited by aguuusia; 13-03-2013, 16:53.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Do nas też paczka dotarła błyskawicznie
                        Więc podwieczorek byl wczoraj nie typowy, próba picia przez rurkę dała Tomkowi wiele radości (dopiero się uczymy tej czynności, mam nadzieję że do wiosennych spacerów zdążymy tą umiejętność posiąść , a ja ścierając resztki na stoliku mogłam upajać się zapachem - REWELACJA jak pachnie brzoskwinia, jabuszko i banan, syn chyba też nie mógł się oprzeć bo naprawdę nie wiele tych "resztek" na stoliku zostawił.
                        Jutro "testujemy" sosik do naszych ulubionych "ośmiorniczek" z makaronu i parówki. Dodamy zdjęcie może inne mamy skorzystają z pomysły naszych "ośmiorniczek"

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Witam!
                          My również zaczęliśmy testowanie.
                          Jestem mamą prawie 17-miesięcznej Mai, która apetyt to ma wielki... Gdy tylko otrzymaliśmy paczkę Maja się do niej dobrała, aby sprawdzić jej zawartość.
                          Paczka zawierała:
                          - 4 kartoniki z deserkiem do picia Gerber
                          - 4 słoiczki z sosami Gerber
                          Już same otwieranie paczki sprawiło jej wiele radości. Sosiki od razu wzięła do ręki i chodziła z nimi po pokoju, ale do rzeczy...
                          Dziś postanowiłam zrobić jej na obiadek makaron z sosem pomidorowym ze słodką papryką i kurczakiem. Nie wiedziałam czy będzie jej smakować, więc zrobiłam połowę "na próbę".
                          Jakież było moje zdziwienie, gdy Maja wszystko ładnie zjadła Smakowało jej i to bardzo! A to dopiero początek testowania...
                          Konsystencja sosu bardzo mi odpowiada, a taki sosik to dla dziecka nie lada gratka.

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Witam wszystkie testerki

                            Wczoraj otrzymałysmy jedzonko Doremi do testowania, córcia bardzo ucieszona oglądała co znajduje sie w paczuszce zaraz budowała wieze z soczków
                            tak na marginesie to córcia ma na imię Wiktoria. Ma 20 miesięcy i przez rurkę nie umie pić ale za to ze zwykłej szklanki już pije herbatki czy tez soczki

                            z reguły to Wiki nie lubi soków bo przeważnie jak była mniejsza to podawałam jej wodę do picia i rzadko który soczek jej posmakuje. Więc dzisiaj zaczełysmy od testowania soczku z brzoskwinią, jabłkiem i bananem. Soczek przelałam do szklanki bo jak wcześniej wspomniałam córcia nie umie pić przez rurkę. Pierwsze co mnie pozytywnie zaskoczyło to gęstość soczku bo nie spotkałam zeby soczki miały taką fajna gęstą konsystencję, a co jeszcze ważniejsze to córci bardzo posmakował deserek do picia w postaci soczku co u niej jest rzadkością, więc bardzo się cieszę że dostałyśmy do testowania produkty Doremi i mogłysmy się przekonać o walorach smakowych i jakości soczków

                            Jutro będziemy testować na obiadek sosik

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              Witam serdecznie
                              My również otrzymałyśmy paczkę gerbera(4xdeser, 4xsos).
                              Testerka- Judytka, 27 miesięcy.
                              W dniu dzisiejszym Judi wybrała sobie deserek- jabłko, banan, mango i ananas.
                              Bardzo jej posmakował- wyjęła słomkę aby móc pić przez dziurkę prosto z kartonika, gdy zorientowała się że w ten sposób nie wypije zawartości szybciej, włożyła z powrotem słomkę. I tak, wypiła jak i prawie wszystkie starsze dzieciaczki- na raz...
                              Smakowało jej. Jestem tego pewna, ponieważ tak kombinowała żeby wypić do ostatniej kropelki- przekręcała ten kartonik,cudowała aż zgniotła. A na koniec powiedziała mniam... i -"nie ma", z tą minką pokrzywdzonego dziecka- tak robi jak czegoś jeszcze chce.. No i do tej pory pijając soczki z kartoników przeważnie nie dopijała ich zawartości.
                              Ogólnie, dziecko zadowolone,deserek smakuje, faktycznie dobre rozwiązanie na zastąpienie latorośli owoców. Myślę że będzie się dobrze sprawował jako przekąska podczas spacerów, wypadów na wycieczki gdy zrobi się cieplej, a nawet w aucie w którym niekiedy spędza się parę godz.
                              Póki co, dziecko zadowolone i prosiło o więcej, a to najważniejsze

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                jestem ciekawa jak ta potrawa wyglada

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X