Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Witam dzisiaj również otrzymaliśmy paczuszkę do testowania listonosz wyglądał jak by był wystraszony że będę przy nim sprawdzać przejrzałam pudełko i jest ok słoiczki całe bez żadnego uszczerbku a on aż oparł się o ścianę bo jak to powiedział nie lubi papierkowych spraw . Synek od razu dorwał się do paczki i co pierwsze poszło w ruch soczki raczej musy ;-) mały w trakcie powiedział "mniam " to lepszej opinii nie trzeba wyszukiwać się są gęste na początku bałam się że będzie miał problem z piciem ze słomki ale szybko załapał i po pierwszym soczku miał dość na obiad dostał sosik boloński z wołowiną dodałam do tego makaron żeby mój smyk się na jadł według mnie za małe są kawałeczki dziecko w tym wieku się uczyć pomału żuć ale może mnie się tak wydaje a tak to jest pyszny delikatnie przyprawiony ziołami mój smakosz zjadł z ochotą jutro następny sosik idzie w ruch i następna będzie opinia ;-)
    Last edited by mrzenka23; 13-03-2013, 15:53.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      Jestem mamą 22 miesięcznego Gabrysia ,który jest zachwycony możliwością przetestowania Doremi. Zaczeliśmy od deserku brzoskwinia jabłuszko i banan ,który zniknoł w mgnieniu oka. Bardzo mu smakował i po minie można się było domyśleć że ma ochote na jeszcze

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        dostajemy sporo paczek Bruno bardzo lubi kurierów Dla niego więc przygoda młodego konsumenta zaczęła się od otwierania paczki, a następnie ceremonia oglądania słoiczków i kartoników (mama zaś pomyślała ładna kolorystyka, nienachalne)
        Od razu zażyczył sobie sok, a raczej przecier owocowy, sam wbił słomkę i pił, pił i pił, następnie wydał z siebie syte ach. Okazało się, że nie pochłonął całości - przecier jest zatem bardzo syty (nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło) wróciła starsza 5,5 letnia siostra i szybko dopiła resztę i zażyczyła sobie dokładki. Bruno jako dobry brat podzielił się - Api była zachwycona smakiem i konsystencją 2 zadowolony konsument

        na fali zadowolenia młodego fana Brokułów, postanowiłam do makaronu dodać słoiczek z miło pachnącą zieloną zawartością... jakże wielki zawód odczułam kiedy Bruno po spróbowaniu z chęcią pierwszej łyżeczki powiedział ble zrobiliśmy drugie podejście znów zjadł łyżeczkę jednak potem kategorycznie odmówił. (małżonek za to zjadł z ochotą bez doprawiania)

        czyli wynik testu 1-1

        a teraz najważniejsze dla naszej rodziny - chorujemy na celiakię czyli nie tolerujemy glutenu, a w większości dań gotowych przeznaczonych dla dzieci po pierwszym roku jest gluten. Pomysł Gerbera jest świetny możemy dodać własny bezglutenowy makaron lub inny dodatek naturalnie bezglutenowy i mamy pełne danie.

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          A my czekamy na kuriera,bo wczoraj przyjechał po 11, jak wszyscy byli w pracy :/. Dziś ma przyjechać już później i nie możemy się doczekać testowania )))))

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Wczoraj paczuszka dotarła i do nas Juz po samym jej otwarciu smakowicie wygladała i tak kolorowo ze moj Tymek ( 2,8 l) zaczal się po brzuszku masowac. hehehehe to nasz maly glodomorek buzia mu sie nie zamyka.
            Oczywiscie zaczelismy od pitnego deserka z mango i ananasem i strzal w 10 !!!! Młody az mruczal jak pił i pierwsze co to do baby na skypie zadzwonił i pokazal co pije i jakie dobre heheheh. Jutro zaczynamy testowac obiadki.

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Moja córeczka ma na imie Blanka i ma 18 miesięcy. Bardzo smakowały jej pitne deserki. Wczoraj wypiła jeden, dziś drugi. Sosik jadla na obiad brokulowo-serowy z indykiem także przypadl jej do gustu i jak nigdy zjadla prawie caly sloiczek z kluseczkami. jestem bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczona.

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                witam mam na imię Alex mam rok i prawie cztery miesiące i razem z mamą będziemy testować paczuszkę którą dostaliśmy wczoraj relacja mamy Dziś zaczęliśmy od obiadku Sosik brokułowo-serowy z indykiem i jestem bardzo mile zaskoczona mój synek po spróbowaniu pierwszej łyżeczki sam chwycił i próbował wciskać sobie obiadek do buzi zjadł całą porcje ze smakiem gdy już widać było dno miseczki skwasił minkę no właśnie jak już się skończyło nie był zachwycony bo wyciągał rączki po słoiczek który był już pusty....Więc z ręką na sercu polecam w/w sosik konsystencja świetna prosty obiadek który posmakuje nawet wybrednemu dzidziusiowi zapach też świetny czuć i brokuły i serek relacja Alex-a mama dała mi sosik z makaronikiem był przepyszny bo wszystko zjadłem i troszkę łyżeczką i rączką czasami nawet czołem mama śmiała się jak starałem trafić makaronikiem do buzi...Tak to pyszny obiadek teraz czekam na deserek ciekawe co dziś dostane??jak już zjem to mama napisze relacje a tym czasem pozdrawiam wszystkich buziaki
                Last edited by niunia1604; 13-03-2013, 15:56.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  my wczoraj zjedlismy Sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem podany z makaronem muszelki a kdy synek tylko otworzył paczkę to pierwsze co zrobił to wypił deserek do picia brzoskwinia, jabłko, banan...a dzisiaj na obiad zrobiliśmy sosik brokułowo- serowy z indykiem także podany z makaronem a soczków już nie mamy jeden został wypity na deserek a drugi właśnie też znikną....napewno będziemy kupować te sosiki i deserki Kacperkowi bardzo smakowały

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Wczoraj otrzymałam paczuszkę Jest super dziękuje!!!
                    Jak wszytko zje córeczka prześle opinie

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      My również otrzymaliśmy wczoraj paczuszkę. Moje dzieci zaczęły od wypicia deserku doremi i są zachwycone nawet mój mały niejadek wypił wszystko z pudełeczka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Ja jestem mamą Lenki 21 miesięcy. Wczoraj dostałyśmy paczkę. Na pierwszy ogień poszedł deserek nie jeden a dwa od razu, co uważam za sukces, ponieważ dopiero wyszłyśmy ze szpitala( Lenka nie chciała jeść ani pić), więc super że wreszcie coś wypiła.Po deserku wrócił jej apetyt zażyczyła sobie obiadek DoReMi ,,Risotto z warzywami i indykiem", to akurat z naszego domowego zapasu. Zjadła cały słoik, po czym nie pozwoliła mi wyrzucić przykrywki i zaczęła ją oblizywać, ale to śmiesznie wyglądało nos i włosy do mycia, ale warto było. Jutro dalsze testowanie. do Usłyszenia.....

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Witam wszystkie Mamy i ich Maluszki testujące produkty GERBER DoReMi!

                          Ja jestem mamą Piotrusia, który ma 15 miesięcy. Z przyjemnością będziemy testować produkty Gerber DoReMi i dzielić się na forum naszymi spostrzeżeniami.

                          Paczkę otrzymaliśmy wczoraj i byliśmy bardzo mile zaskoczeni ponieważ wcześniej nie otrzymałam maila z potwierdzeniem udziału w tej akcji. Piotruś był bardzo zaciekawiony kartonowym pudełkiem i jego zawartością. Ponieważ wczoraj kiedy otwieraliśmy paczkę od Gerbera synek był już po obiadku i podwieczorku więc testowanie nowości pozostawiliśmy na dzisiejszy dzień.

                          Pierwszy spróbowaliśmy "Sosik pomidorowy ze słodką papryką"! Dogotowałam do tego sosu makaron o małej formie. Kiedy wymieszałam makaron z sosem DoReMi w całej kuchni unosił się bardzo przyjemny zapach pomidorów i papryki. Nawet mnie "ciekła ślinka" aby spróbować tej nowości. Skosztowałam łyżeczkę i muszę przyznać, że jak na mój gust to danie było pyszne. O wiele bardziej aromatyczne niż tradycyjne obiadki dla maluszków ze słoiczków. Następnie do posiłku zasiadł Piotruś i zjadł ze smakiem całą przygotowaną porcję!!! Byłam bardzo mile zaskoczona, że z takim zapałem i entuzjazmem pałaszował makaron z sosikiem Gerber Zazwyczaj na obiad Piotruś zjada obiadek ze słoiczka 250 gram a tu dzisiaj zjadł większą porcję, tak na moje oko makaronu z sosikiem było około 300 gram. Obecnie synek słodko śpi po obiadku a kiedy wstanie przyjdzie czas na testowanie deserku Gerber DoReMi!

                          Po pierwszym teście „Sosiku pomidorowego ze słodką papryką i kurczakiem” Gerber jestem bardzo zadowolona! Synek najedzony i szczęśliwy a ja miałam dla niego przygotowany pełnowartościowy obiad w zaledwie kilka chwil. Bardzo podoba mi się, że kiedy do gorącego makaronu dodam sosik Gerber bez podgrzewania to gotowy posiłek ma temperaturę idealną do podania.

                          Po kolejnym teście produktów Gerber DoReMi napiszę na forum z przyjemnością!

                          Pozdrawiam!

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Od dzis zaczeliśmy wielkie testowanie produktów Gerber DoreMi, a więc na pierwszy ogień poszedł sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem do tego makaron.
                            Przyznam ze mój synek (1rok i 2 miesiące) zjadł ze smakiem całą zawartość miseczki jestem pewna że mu smakowało, bo otwierał dziubek bardzo szeroko A wiec wielki plus dla tego Sosiku...

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              Moje dziecko wczoraj wypiło deserek, dodam że były to jego pierwsza przygoda ze słomką. I o dziwo wypił cały sok, a ma dopiero 12miesięcy.
                              Nie mamy problemu z wprowadzaniem nowości, szybko łapie nowe smaki, nie każde mu smakują, ale dzielnie sie do nich przekonuje.
                              Deserek okazał się bardzo gęsty, nie lał się strumieniem, dzięki czemu mojego dziecko nie krztusiło się nim.
                              Jutro będzie czas na obiadek, sama uwielbiam spagetti, mam nadzieję że synkowi też podejdzie

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                no i jest ubaw moj bobasek jest wniebowziety ze moze pic soczki z rurki wypil caly jak nigdy nie dawalam wiecej jutro zrobie troszke makaronu i zobaczymy jak to wyjdzie w polaczeniu z sosami narazie mam pozytywne zdanie o seri doremi
                                narazie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X