Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfumy damskie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • pradip
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    A dotarły Wam próbki z Yoderma? Ja próbowałam zamówić te polecane prze 27otsifem ale już się zmieniła ta strona i od 11.03 wciąż w statusie mam że oczekują na powiedzenie mailowe???

    Leave a comment:

  •    
       

  • emmaz
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
    dolce gabbana też mi się bardzo podobają Tylko nie są tanie - ale jakościowo jedne z lepszych



    Nie słyszałam o tych perfumach. Ile dokładnie kosztują? Ile ml zawiera jedna buteleczka?
    Są różne opakowania. Zamawiam w sieci, o na przykład tutaj masz 100 ml: xxx chociaż są jeszcze w mniejszych ( nie są tylko w tym sklepie, warto jest sobie porównać z innymi bo ceny mogą być różne).
    Opakowanie jak widzisz średnie niemniej biorąc pod uwagę to,że lepiej się trzymają od niektórych innych o wiele droższych perfum to warto ! Szczególnie,że zapach moim zdaniem równiez jest bardzo ładny.
    Last edited by disne; 03-08-2020, 20:55. Powód: link

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    A nie nudzą Ci się?
    Ja perfum używam bardzo sporadycznie ale mam kilka zapachów które kojarzą mi się z konkretnymi rzeczami na przykład z wakacjami w Hiszpanii
    nie wiem dlaczego ale mi sie nie nudza cos ma ten zapach w sobie takiego ze go uwiebiam, fajnie miec jakies skojarzenia z swoimi ulubionymi perfumami

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    mi buteleczka starsza na dlugo bo tez nie psikam sie nim co po chwile - ale sa trwale i cudnie pachna
    A nie nudzą Ci się?
    Ja perfum używam bardzo sporadycznie ale mam kilka zapachów które kojarzą mi się z konkretnymi rzeczami na przykład z wakacjami w Hiszpanii

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Aż tak są trwałe? Jeśli tak to na takie perfumy nie szkoda wydać pieniędzy bo często przy aplikacji człowiek aż się dusi a po chwili nie ma śladu po zaachu :/
    mi buteleczka starsza na dlugo bo tez nie psikam sie nim co po chwile - ale sa trwale i cudnie pachna

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    nio nie są tanie - ale zawsze dostaje je od meza na jakas okazje - powiem Ci ze sa trwale w zapachu - ubranie nimi pachnie nawet po kilku praniach - zawsze przy aplikacji perfum zapach przenosi sie na ubranie - lubie ten zapach jakos szczegolnie
    Aż tak są trwałe? Jeśli tak to na takie perfumy nie szkoda wydać pieniędzy bo często przy aplikacji człowiek aż się dusi a po chwili nie ma śladu po zaachu :/

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
    dolce gabbana też mi się bardzo podobają Tylko nie są tanie - ale jakościowo jedne z lepszych
    nio nie są tanie - ale zawsze dostaje je od meza na jakas okazje - powiem Ci ze sa trwale w zapachu - ubranie nimi pachnie nawet po kilku praniach - zawsze przy aplikacji perfum zapach przenosi sie na ubranie - lubie ten zapach jakos szczegolnie

    Leave a comment:

  •    
       

  • donat_ka
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    ja od lat kocham dolce gabbana light blue
    dolce gabbana też mi się bardzo podobają Tylko nie są tanie - ale jakościowo jedne z lepszych

    Napisane przez emmaz Pokaż wiadomość
    Fajny jest również Love Desire (podobno z feromonami). Ciekawy przyjemny, długo utrzymujący się zapach. Spokojnie wytrzymuje 9-10 godzin. No i chyba coś tam wabi panów, bo często spotykam się ze stwierdzeniami "jaki ładny zapach"...
    Nie słyszałam o tych perfumach. Ile dokładnie kosztują? Ile ml zawiera jedna buteleczka?

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    O a te perfumy miała kiedyś moja bardzo dobra znajoma i pamiętam że mi się bardzo podobały.

    W ogóle muszę spobie pospisywać te nazwy o których piszecie.
    ja dostalam te perfumi kilka lat temu od wowczas mojego chlopaka - hehe chłopak sie zmienil a perfumy nie :P

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    ja od lat kocham dolce gabbana light blue
    O a te perfumy miała kiedyś moja bardzo dobra znajoma i pamiętam że mi się bardzo podobały.

    W ogóle muszę spobie pospisywać te nazwy o których piszecie.

    Leave a comment:

  •    
       

  • 27otsifem
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    ja od lat kocham dolce gabbana light blue

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez sylwka3000 Pokaż wiadomość
    Będąc ostatnio w ziko znalazłam świetne perfumy, niestety nazwy nie pamiętam, były w promocji żałuję, że nie kupiłam
    A dawno je widziałaś? Przeszłabym się tam jeszcze raz choćby po to żeby zdobyć ich nazwę na przyszłość.
    Napisane przez emmaz Pokaż wiadomość
    Mi się bardzo podoba Playboy kobiecy. Długo się utrzymuje i jest przyjemny dla oka. Fajny jest również Love Desire (podobno z feromonami). Ciekawy przyjemny, długo utrzymujący się zapach. Spokojnie wytrzymuje 9-10 godzin. No i chyba coś tam wabi panów, bo często spotykam się ze stwierdzeniami "jaki ładny zapach"...
    kusisz panów i motywujesz panie do ich zakupu :P

    Leave a comment:


  • emmaz
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Mi się bardzo podoba Playboy kobiecy. Długo się utrzymuje i jest przyjemny dla oka. Fajny jest również Love Desire (podobno z feromonami). Ciekawy przyjemny, długo utrzymujący się zapach. Spokojnie wytrzymuje 9-10 godzin. No i chyba coś tam wabi panów, bo często spotykam się ze stwierdzeniami "jaki ładny zapach"...

    Leave a comment:


  • sylwka3000
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Będąc ostatnio w ziko znalazłam świetne perfumy, niestety nazwy nie pamiętam, były w promocji żałuję, że nie kupiłam

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Nina Ricci - uwielbiam ten zapach !

    Leave a comment:

       
Working...
X