Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kosmetyki na wypadanie włosów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • babydajna
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Z suplementów hamuje wypadanie włosów oraz wzmacnia cebulki olej z wiesiołka - można go kupić w aptece, na opakowaniu pisze Gal. Natomiast z szamponów polecam Dermenę - jest skuteczna przy dłuższym stosowaniu. Poza tym zdrowa dieta, herbatki z pokrzywy i ograniczenie się z farbowaniem włosów, aby mieszki włosowe mogły się zwyczajnie zregenerować.

    Leave a comment:

  •    
       

  • pyskata
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Trzeba się po prostu postarać, by włosy stały się mocniejsze, to przestaną tak bardzo wypadać. Sposoby kochamczytac.pl/jak-wzmocnic-wlosy-sprawdzone-naturalne-sposoby-na-zdrowe-i-mocne-wlosy"]jak wzmocnić włosy podano na Kocham Czytać.pl, mam nadzieję, że to wam pomoże, drogie mamy.
    Last edited by disne; 01-07-2020, 23:54. Powód: link

    Leave a comment:


  • kotka-psotka
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Dobrze wiedzieć, bo niestety po ciąży jest istna maskara

    Leave a comment:


  • czekladka24
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    rzepa z Joanny jest świetna ale także dobrze jest umyć głowę w wywarze z pokrzyw. Kiedyś do włosów szamponów pokrzywowych używano i włosy były mocne oraz odżywione

    Leave a comment:


  • kinga_maj
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Ja na początek polecam wypróbowanie tańszej formy odbudowy włosów, u mnie się sprawdziła.
    xxx
    Moja fryzjerka poleciła mi zażywanie Skrzypolenu z biotyną dla poprawy stanu włosa i rzeczywiście po ok. 1,5 m-ca zauważyłam dużą zmianę. Włosy stały się mocniejsze i gęstsze.
    Last edited by disne; 01-07-2020, 23:57. Powód: link

    Leave a comment:


  • Becia88
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Ja też miałam duże problemy z wypadaniem włosów. Nie mogłam sobie z nimi dać rady, aż zaczęłam się martwić o to co się dzieje. Na szczęście mój fryzjer zdiagnozował problem i powiedział, że wypadają bo są bardzo osłabione i potrzebne są radykalne działania. Polecił mi stosowanie kosmetyków z fryzomania.pl/kerastase-gluco-active-oleo-fusion-intensywna-dwutorowa-kuracja-odzywcza-o-dlugofalowym-dzialaniu-pojemnosc-i powiem Wam, że moje włosy nigdy nie wyglądały i nie były tak zdrowe i mocne jak teraz. To był strzał w dziesiątkę.
    Last edited by disne; 01-07-2020, 23:57. Powód: link

    Leave a comment:


  • dominika82
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Mój biotebal ukochany! Ale trzeba go brac co najmniej przez 2 miesiace zeby widziec duża roznice

    Leave a comment:

  •    
       

  • nnikki
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Dobra dieta.

    Leave a comment:


  • bobybloss
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Na mnie najlepiej i najszybciej działają olejek rycynowy i olejek ajurwedyjski, oba w formie wcierki.
    Nie wierzę szamponom, odżywkom itd. przeznaczonym tylko na wypadanie włosów, bo to jedna wielka ściema.

    No i oprócz tego dieta też ma duży wpływ na to, ile włosów mi wypada.

    Leave a comment:


  • emros
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Stosuję szampony, odżywki, maseczki i nic. Zdrowo się odżywiam a one ciągle wypadają… Chyba po prostu muszę to przeczekać, bo nie mam już siły na walkę, spinam w spinkę to przynajmniej nie lecą mi wszędzie..

    Leave a comment:

  •    
       

  • littlerosie
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Mi pomogla wcierka Jantar, ale jesli wypadają Ci po ciązy to przeczekaj- niedlugo wszystko wroci do normy

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Kiedyś brałąm tabletki Merz i Biotebal i bardzo poprawiły kondycję włosó, pamiętam, że Biotebal działał też na porost włosów.

    Leave a comment:


  • Mamma-mia
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Lista moich cudeniek:
    1. Szampon Joanna Rzepa (z fioletową etykietą) do włosów cienkich i delikatnych
    2. Wcierka Farmona Jantar
    3. Szampon ze Swertią z Yves Rocher (wzmacnia włosy)
    4. suplement skrzypowita

    Leave a comment:


  • annaniol
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Mi w sierpniu, trzy miesiące po porodzie nagle z dnia na dzień zaczęły wypadać włosy garściami! Nie wierzyłam, że coś może mi pomóc i dlatego nie wydawałam kroci na rózne specyfiki. Kupiłam tylko szmapon i odżywkę w spray ze skrzypem polnym z Farmony za kilka złotych. Niedługo później kupiłam sobie 14 dniową kurację na wypadające włosy z Mariona, która kosztowała ok 7 zł. Po miesiącu widziałam już poprawę, a teraz już praktycznie mi nie wypadają włosy poza pojedynczymi, ale to jest normalne zjawisko.

    Leave a comment:


  • testolandia
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Z kosmetykami to nie pomoge, ale może warto zmienić dietę. Wprowadzić więcej produktów bogatych w witaminy i może po jakimś czasie wypadanie włosów nadmierne samo przejdzie.

    Leave a comment:

       
Working...
X