Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kosmetyki na wypadanie włosów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • andziaa23
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Ja polecam kapsułki na wypadanie włosów, różnej firmy można kupić, ale najlepsze chyba z loreala no i dbanie o włosy na co dzień.

    Leave a comment:

  •    
       

  • kathea
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Ja też miałam drogie kobitki problem z włosami po porodzie. Na szczęście mogłam liczyć na intencję mojego męża który kupił mi witaminy na wypadanie włosów i dzięki takim preparatom właśnie całkowicie mi przeszło. Oczywiście spowodowane być może było to dużą zawartością miedzi widocznie brakowało mi witamin ale tak czy siak polecam coś na to stosować bo jak wiadomo jest to dość nie komfortowe
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-04-2014, 14:20.

    Leave a comment:


  • donnamobile
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Ampułki Radical, już dwa razy uratowały mnie w dramatycznych chwilach, kiedy włosy wypadały mi masowo

    Leave a comment:


  • michalinab
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Kolagen, nieco kosztowny, ale bardzo skuteczny

    Leave a comment:


  • kiwa
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Ja osobiście przepis na włoski zaczerpnęłam od mamy własnej, która to radzi aby: po umyciu włosków nie płukać ich wodą ale szałwią. Rewelacja. Puszyste, miękkie i zdrowe włosy. Przynajmniej ja takie mam. Ale nie wiem czy na każdego tak zadziała, mi pomaga.

    Leave a comment:


  • BioGaleriaPl
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Po ciazy uratowala mnie JOANNA RZEPA Ampulki wzmacniajace... i dzieki bogu ze je znalazlam bo bym nie miala w ogole wlosow... polecam

    Leave a comment:


  • Myssia
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    ja niestety mam ten sam problem.
    Stosowałam już wiele preparatów, ale niestety nic nie pomaga i nie wiem co robić.
    Obecnie stosuje odżywkę do włosów słabych ze skłonnością do wypadania Biovax, dostępna w aptece(ok.22zł). Niestety, na moje wypadające włosy nie działa..

    Leave a comment:

  •    
       

  • kkulesz
    started a topic kosmetyki na wypadanie włosów

    kosmetyki na wypadanie włosów

    jakie polecacie kosmetyki na wypadanie włosów?
       
Working...
X