Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kosmetyki na wypadanie włosów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • gienkak
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    jest taki stary preparat firmy nie pamiętam ale nazwa VOX mama używała i włosy odżyły i mniej wypadały nie wiem czy jeszcze jest gdzies dostępny

    Leave a comment:

  •    
       

  • marzena_161
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Mi już coraz mniej wypadają - gdybym nie karmiła przewnie przestałby w ogóle wypadać .

    Leave a comment:


  • atusia34
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Mi pomogło jak zaczęłam stosować odżywkę Dove hair therapy z formułą Trichazole Actives. Zmniejszyło wypadanie o 80%.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    Skuteczne są tez kosmetyki na wypadanie włosów z vichy- lecz dla mnie cenowo przesada- skuteczne, ale kurację trzeba powtarzać a koszt około 150 złotych za opakownie.
    koleżanka chwaliła ale ta cena Ją stać było ale nie każdego stać niestety ale bardzo pozytywnie sobie oceniiała i polecała

    Leave a comment:


  • beatris20
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
    Oj, to nie na moją ani siostry kieszeń, jednak wole jakieś tańsze odpowiedniki.
    Jak wyżej
    to w takim razie dermena- teraz mają też zestawy świąteczne w aptekach.

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    Skuteczne są tez kosmetyki na wypadanie włosów z vichy- lecz dla mnie cenowo przesada- skuteczne, ale kurację trzeba powtarzać a koszt około 150 złotych za opakownie.
    Oj, to nie na moją ani siostry kieszeń, jednak wole jakieś tańsze odpowiedniki.
    Jak wyżej

    Leave a comment:


  • beatris20
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Skuteczne są tez kosmetyki na wypadanie włosów z vichy- lecz dla mnie cenowo przesada- skuteczne, ale kurację trzeba powtarzać a koszt około 150 złotych za opakownie.

    Leave a comment:

  •    
       

  • ladybzyk
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    Lady bzyk tylko przekaż też że warto poza kosmetykami dodać do diety tochę jajek, awokado, i sporo warzyw i owoców. Wtedy kosmetyki działają z większą siłą.
    Ja myślę, że to jest tak oczywiste, że chyba nie muszę ale powiem na wszelki wypadek

    Leave a comment:


  • beatris20
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Lady bzyk tylko przekaż też że warto poza kosmetykami dodać do diety tochę jajek, awokado, i sporo warzyw i owoców. Wtedy kosmetyki działają z większą siłą.

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    Dobre na wypadanie włosów ma firma Dermena- całą gamę- szampon, odżywkę, cena w miarę przystępna i efekty też są. Kiedyś używałam serii na wypadanie włosów z pharmaceris i też byłam zadowolona.
    Już podsyłam siostrze notkę, dziękuje.

    Leave a comment:

  •    
       

  • beatris20
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Dobre na wypadanie włosów ma firma Dermena- całą gamę- szampon, odżywkę, cena w miarę przystępna i efekty też są. Kiedyś używałam serii na wypadanie włosów z pharmaceris i też byłam zadowolona.

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    No córcia siostry ma już 8 lat, także już chyba nic się nie da zrobić?

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    A ile to dziecko ma ? Może dopiero włoski urosną ? Moja ma 6 miesięcy i jest łysa, ale z czasem dziecku włoski wyrastają, sama wiem że miałam bardzo późno .

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Jajko to sposób naszych mam właśnie, ocet, piwo Moja siostra swojej córce jajko tak wmasowywuje w głowę, bo dziewczynka ma straszne łysienie...ma zakola od czoła do czubka głowy ale nic nie pomaga...

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    Polecam też robienie zabiegów z jajkiem . Tzn wsmarowanie żółtka jajka we włosy po czym po 10 minutach zmycie. Ogólnie takie coś wzmacnia włosy. Sama czasem stosuję i nie mam szczególnych problemów z włosami.

    Leave a comment:

       
Working...
X