Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maść do pielęgnacji brodawek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Anis81
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    Bepanthen, złoty srodek na brodawki jak i na odparzoną pupę malucha, polecam te maści bo są naprawdę dobre u mnie rewelacja zarówno na brodawki jak i pupę

    Leave a comment:

  •    
       

  • 27otsifem
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    ja stosowałam bephanten i mi pomógł ogromnie w kryzysowych sytuacjach poranionych brodawek - już po pierwszyej aplikacji widac było efekty

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    U mnie najlepiej sprawdziła się maść z firmy Avent. Udało mi się ją kupić przez internet- z polecenia koleżanki. Nie mam jej w żadnych aptekach, nie wiem dlaczego. Biało różowa tubka.

    Leave a comment:


  • mo_nika_p
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    Mi w szpitalu babeczka od laktacji, powiedziała bym najlepiej moczyła brodawki po karmieniu w swoim mleku. W dwa dni wyleczyłam brodawki

    Leave a comment:


  • SyEla
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    maść do pielegnacji brodawek sutkowych ze Skarbu matki ma w swoim skaldzie 95 % lanoliny i 5 % oleju słonecznikowego. Nie ma potrzeby zmywania przed karmieniem. Teraz jest nowe opakowanie i warto w aptekach brac to wnowym opakowaniu , bo wiadomo,ze termin wznosci dłuższy. .
    Taka ciekawostka,ze maść tego typu warto wykorzystywac przy jakiś otarciach lub rankach na własnym ciele Super sie sprawdzaja i regeneruja skóre.

    Leave a comment:


  • garaXa
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    też myśle, że lepiej zmywać przed podaniem piersi

    Leave a comment:


  • aleksa7235
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    ja polecam Nursing Comfort Balm Musteli. Drogi (ok. 50 zł) ale warto spróbować. Mi uratował karmienie. Więkoszć innych jedynie pogarszała sprawę (głównie Maltan). Dodatkowo, co ważne dla alegiczek, jako jeden z niewielu nie zawiera lanoliny.

    Leave a comment:

  •    
       

  • janeczkaa
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    Myśle, że chociaż jest napisane że nie trzeba jej zmywać to jednak warto to robić.

    Leave a comment:


  • Ola89
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    firmy medela...droga bo ok.30 zł kosztuję ale po używaniu jej przez 5 dni moje piersi przestały boleć przy karmieniu i strupki zeszły. Nie trzeba jej zmywać przed podaniem dziecku piersi. Polecam

    Leave a comment:


  • Wiola_K_84
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    Ja sobie bardzo chwalę Maltan. Jak coś mogę Ci przesłać, bo mnie sie marnuje a zostało mi go ze 3/4 jak nie więcej

    Leave a comment:

  •    
       

  • Daaruniaa
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    Ja za pierwszym razem stosowałam BEPHANTEN a za drugim razem MALTAN i ten MALTAN zadziałał o wiele lepiej a musze powiedzieć że brodawki miałam w okropnym stanie. Teraz kupiłam ZIAJKĘ. ponoć działa tak jak MALTAN a jest o połowę tańszy. Zobaczymy. Jak niebędzie tak samo działać to wrócę do MALTANu.



    GRATULACJE!!! MASZ ZDJĘCIE KONKURSOWE!

    Leave a comment:


  • garaXa
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    Maść stosowałam i jest ok, ale do higieny intymnej wolę zdecydowanie żel Plivafem.

    Leave a comment:


  • agnes_l2
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    Witam!
    Ja po pierwszym porodzie również miałam pogryzione brodawki, pomógł mi BEPANTHEN, jedyna rewelacyjna maść, którą stosowałam później do pupy maleństwa.
    Po drugim porodzie było stanowczo lepiej, brodawki nie bolały, może dlatego, że drugi urodził się chłopiec
    Wszystkim młodym mamom, mającym problemy tego typu polecam w/w maść.

    Leave a comment:


  • MonikaPB21
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    Ja po Bepanthen męża wysłałam jeszcze gdy w szpitalu leżałam z synkiem. Czy zadziałał, nie wiem, bo zrezygnowałam z niego szybko. Okazało się, że pomimo tego co napisano w ulotce, trzeba jednak go zmywać z brodawki przed karmieniem.
    I ostatecznie doskonale sprawdziła się najbardziej naturalna metoda: rozsmarowanie kropli mleka na sutku i pozostawienie do wyschnięcia. Sprawdziła się i na początku karmienia i w późniejszym okresie, gdy ponownie pojawił sie problem pogryzionych brodawek.

    Leave a comment:


  • Wiola_K_84
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    Ja stosowałąm Maltan i bardzo sobie chwalę. Choć zostało mi sporo tej maści bo krótko karmiłam. Ma datę ważnosci do września 2011. Więc jeśli któraś mama chciałaby ją ode mnie proszę o kontakt. Po co ma sie zmarnować

    Leave a comment:

       
Working...
X