Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maść do pielęgnacji brodawek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Kiniak7
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    Stosowałam Bepanten skusiłam się też na Purelan bo podobno rewelacyjna i cudowna, ale do Bepantenu się nie umywa. A najlepsze jest wietrzenie

    Leave a comment:

  •    
       

  • aniabastek
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    Także stosowałam maść bo pielęgnacji brodawek-BEPANTHEN a do higieny intymnej tylko i wyłącznie ZIAJA INTIMA.Jeżeli nie masz żadnego uczulenia na ZIAJĘ to polecam.Pozdrawiam.

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    U nas tez bephanten byl n°1 ,trzeba tylko pamietac zeby go zmyc z piersi przed karmieniem.

    Leave a comment:


  • Miss
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    bephanten maść - do dziś używam i bardzo chwale

    Leave a comment:


  • jula224
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    i tak jak moje poprzedniczki chwalę bephanten maść przydała się mi jak i teraz mojej córce

    Leave a comment:


  • dancio2006
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    Ja też stosowałam Bepanten do brodawek jak również do pupy,muszę przyznać,że ta maść jest naprawdę dobra,ostatnio miałam popękane usta,posmarowałam ją i problem znikł

    Leave a comment:


  • kasia_w_krk
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    Witam!
    Ja tego nie używałam. Polecam Bepanthen MAŚĆ. Mi Dziecinka bardzo pogryzła brodawki w szpitalu, bo niestety panie polozne wymagaly karmienie, ale zeby spokojnie nauczyc to juz nie bardzo, wiec sie meczylysmy przez 3 dni, az przyszla pani specjalistka od laktacji i na szczescie juz masc mi nie jest potrzebna. Teraz stosuje ja do pupci córeczki
    Pozdrawiam

    Leave a comment:

  •    
       

  • weronika691
    started a topic Maść do pielęgnacji brodawek

    Maść do pielęgnacji brodawek

    Skarb Matki, maść do pielęgnacji brodawek sutkowych i pianka do higieny intymnej.
    Co o niej myślicie? Używacie?
       
Working...
X