Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy warto brać udział w konkursach na mamacafe.pl?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • polec
    replied
    Co prawda dopiero raczkuje w Waszym serwisie, ale piszę często na polakch.pl. Wydaje mi się, że to super forum. Nie sądzę, żeby były jakieś nieprzyjemności z nagrodami. W dodatku, zawsze warto spróbować, może się uda. Pozdrawiam

    Leave a comment:

  •    
       

  • Maciejka
    replied
    Nagroda płyta z konkursu "Najpiękniejszy usmiech" i prezent za dziecko miesiąca grudnia otrzymałam tydzień temu.

    Leave a comment:


  • itap07
    replied
    ja też wzięłam udział w kilku konkursach i muszę powiedzieć że jeszcze się nie zawiodłam zeby nagroda nie dotarła czy coś w tym stylu
    myślę że warto brać udział chociaż czasami wygrywa się małe rzeczy ale to i tak człowieka cieszy

    Leave a comment:


  • Maciejka
    replied
    Oczywiście, że warto, w tych czy innych.
    Jeśli znajdziesz chwilkę żeby zamieścic zdjęcie to warto.
    Ja już wygrałam w tzw. konkursach zdjęciowych i fajnie się bawiłam.

    Leave a comment:


  • viviet
    replied
    Czyli suma sumarum chyba warto brać udział w konkursach
    muszę zacząć to robić

    Leave a comment:


  • Maja02
    replied
    Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
    Z tego co wiem to jest to dosc specjalistyczny specyfik
    Preparat przygotowuje skórę poprzez stopniowe złuszczanie do zabiegów z kwasami. Zabezpiecza też skórę w trakcie kuracji z kwasami.Stosuj krem po zabiegach złuszczania skóry. Dodatkowo rozjaśni i ochroni skórę dzięki zawartym w preparacie filtrom! Krem jest idealny do zastosowania pod maski kosmetyczne np. pod algi plastyczne - jesli kolezanak chodzi na takie kuracje lub stosuje maski to mysle ze moze byc.
    Ja go używam na co dzień i prawdę mówiąc nie zauważyłam jakiegoś złuszczania itd. Krem jak krem. Troche treściwy, dobrze nawilża. Osobiście bym go za takie pieniądze nie kupiła , wolę kremy Dax po 15 zł .

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    ja też bym go nie kupiła
    chociaz używam codziennie odkąd go dostałam
    osobiście do tej pory używałam Vichy Normaderm i zostane przy Vichy

    Leave a comment:

  •    
       

  • Goplana
    replied
    U nas kosztuje 80 zl

    Leave a comment:


  • kalka23
    replied
    ja juz dawno otrzymałam krem i jest rewelacyjny, sama bym go w zyciu nie kupila gdyż kosztuje ok 120 zł, jak dla mnie to spora suma zeby zapłacić za krem
    Więc dziękuje redakcji jeszcze raz

    Leave a comment:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Napisane przez nicola Pokaż wiadomość
    Zakończony konkurs na "Zobacz jaki mam Avatar" naród nie widać ,co prawda to tylko krem bez rewelacji ,ale powinni sie wywiązać z danej obietnicy.
    Zastanawiam się czy mamy których dzieci wygrały konkurs"Dziecko miesiąca" otrzymują obiecane upominki od redakcji?
    Czy tu jest taka sama sytuacja jak konkurach "Mamo to Ja"?
    Ja myślę, że nagrody sa przyznawane ale pewnie trzeba czekać długo na przesyłkę.

    Chyba redakcja by nam tego nie zrobiła....
    pozdrawiam

    Leave a comment:

  •    
       

  • Goplana
    replied
    Z tego co wiem to jest to dosc specjalistyczny specyfik
    Preparat przygotowuje skórę poprzez stopniowe złuszczanie do zabiegów z kwasami. Zabezpiecza też skórę w trakcie kuracji z kwasami.Stosuj krem po zabiegach złuszczania skóry. Dodatkowo rozjaśni i ochroni skórę dzięki zawartym w preparacie filtrom! Krem jest idealny do zastosowania pod maski kosmetyczne np. pod algi plastyczne - jesli kolezanak chodzi na takie kuracje lub stosuje maski to mysle ze moze byc.

    Leave a comment:


  • kalka23
    replied
    Ja własnie wróciłam z poczty z kremikiem
    Również dziękuje bardzo.

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    dzisiaj otrzymałam wygrany krem za konkurs
    "jaki mam avatar"
    bardzo się cieszę , miło cos wygrać.
    dziękuję redakcji.

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Moj synek wygral konkurs w Mamo to Ja i po ponad miesiacu nagroda doszla,byly to sztucce, ksiazeczki m.in Strazak Sam, plyty DVD szt 3, zabawka ksiazeczka i pare innych pierdółek.

    Leave a comment:


  • Maja02
    replied
    No i stało się tak jak wcześniej pisałam, kremik dotarł po miesiącu. Wczoraj go dostałam , bardzo się cieszę i dziękuję

    Leave a comment:

       
Working...
X