Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy warto brać udział w konkursach na mamacafe.pl?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy warto brać udział w konkursach na mamacafe.pl?

    Zakończony konkurs na "Zobacz jaki mam Avatar" naród nie widać ,co prawda to tylko krem. Warto,czy nie?
    Last edited by nicola; 10-02-2009, 17:39.
  •    
       

    #2
    Na nagrody z konkursów zazwyczaj czeka się około miesiąca. Mnie się jeszcze nie zdarzyło, żeby nagroda do mnie nie dotarła. Czeka się długo, ale w końcu nagrody do mnie trafiają.

    Skomentuj


      #3
      Jak dla mnie, to dziwne by było, gdyby te konkursy były tylko ściemką???

      Skomentuj


        #4
        dziecko października

        Moja córka została laureatką konkursu dziecko miesiąca - w październiku. Upominek bardzo szybko dotarł do nas pocztą.


        Magda

        Skomentuj


          #5
          No i stało się tak jak wcześniej pisałam, kremik dotarł po miesiącu. Wczoraj go dostałam , bardzo się cieszę i dziękuję

          Skomentuj


            #6
            Moj synek wygral konkurs w Mamo to Ja i po ponad miesiacu nagroda doszla,byly to sztucce, ksiazeczki m.in Strazak Sam, plyty DVD szt 3, zabawka ksiazeczka i pare innych pierdółek.

            Skomentuj


              #7
              dzisiaj otrzymałam wygrany krem za konkurs
              "jaki mam avatar"
              bardzo się cieszę , miło cos wygrać.
              dziękuję redakcji.
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja własnie wróciłam z poczty z kremikiem
                Również dziękuje bardzo.
                Wojtuś 28.11.2007

                Skomentuj


                  #9
                  Z tego co wiem to jest to dosc specjalistyczny specyfik
                  Preparat przygotowuje skórę poprzez stopniowe złuszczanie do zabiegów z kwasami. Zabezpiecza też skórę w trakcie kuracji z kwasami.Stosuj krem po zabiegach złuszczania skóry. Dodatkowo rozjaśni i ochroni skórę dzięki zawartym w preparacie filtrom! Krem jest idealny do zastosowania pod maski kosmetyczne np. pod algi plastyczne - jesli kolezanak chodzi na takie kuracje lub stosuje maski to mysle ze moze byc.

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez nicola Pokaż wiadomość
                    Zakończony konkurs na "Zobacz jaki mam Avatar" naród nie widać ,co prawda to tylko krem bez rewelacji ,ale powinni sie wywiązać z danej obietnicy.
                    Zastanawiam się czy mamy których dzieci wygrały konkurs"Dziecko miesiąca" otrzymują obiecane upominki od redakcji?
                    Czy tu jest taka sama sytuacja jak konkurach "Mamo to Ja"?
                    Ja myślę, że nagrody sa przyznawane ale pewnie trzeba czekać długo na przesyłkę.

                    Chyba redakcja by nam tego nie zrobiła....
                    pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja juz dawno otrzymałam krem i jest rewelacyjny, sama bym go w zyciu nie kupila gdyż kosztuje ok 120 zł, jak dla mnie to spora suma zeby zapłacić za krem
                      Więc dziękuje redakcji jeszcze raz
                      Wojtuś 28.11.2007

                      Skomentuj


                        #12
                        U nas kosztuje 80 zl

                        Skomentuj


                          #13
                          ja też bym go nie kupiła
                          chociaz używam codziennie odkąd go dostałam
                          osobiście do tej pory używałam Vichy Normaderm i zostane przy Vichy
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                            Z tego co wiem to jest to dosc specjalistyczny specyfik
                            Preparat przygotowuje skórę poprzez stopniowe złuszczanie do zabiegów z kwasami. Zabezpiecza też skórę w trakcie kuracji z kwasami.Stosuj krem po zabiegach złuszczania skóry. Dodatkowo rozjaśni i ochroni skórę dzięki zawartym w preparacie filtrom! Krem jest idealny do zastosowania pod maski kosmetyczne np. pod algi plastyczne - jesli kolezanak chodzi na takie kuracje lub stosuje maski to mysle ze moze byc.
                            Ja go używam na co dzień i prawdę mówiąc nie zauważyłam jakiegoś złuszczania itd. Krem jak krem. Troche treściwy, dobrze nawilża. Osobiście bym go za takie pieniądze nie kupiła , wolę kremy Dax po 15 zł .

                            Skomentuj


                              #15
                              Czyli suma sumarum chyba warto brać udział w konkursach
                              muszę zacząć to robić

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X