Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    mika - gratulacje
    A mi się udało dostać do testowania Monte Snack z trn Już wczoraj degustowaliśmy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      Monte Snack delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo orzechowym kremem.Rewelacyjne te kanapki Monte,szkoda że już się skończyłyDzieciaki zachwycone,starszy syn codziennie teraz chce taką na drugie śniadanie,jak mus to musPozostali domownicy również zadowoleni,osoby które poczęstowałam zachwycone bo do kawki świetnie pasowałyJak najbardziej mogę polecić Monte Snack każdemu małemu i dużemu

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        Witam,ja również prztestowałam kanapki Monte Snack.Najbardziej z nich ucieszył się mąż,uwielbiający słodkie rzeczy.Dobre,polecamy smakoszom

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          Mleczne kanapki i my testowalismy cala rodzinka. Plus sąsiedzi i przyjaciele na pikniku. Świetne, idealne nie za słodkie. Nawet babci smakowaly

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            I do mnie trafiły mleczne kanapki Monte Snack. Projekt genialny. Dzieciaki były zachwycone, każde z nich w oka mgnieniu pochłonęło po kanapce. Ja byłam najbardziej zdumiona tym, że jest ona dość mała ale bardzo bardzo syta. Myślę że to ciekawa alternatywa dla dzieci do szkoły na drugie śniadanie- i tak jak w moim przypadku- dla dzieci które nie przepadają za mlecznymi produktami.
            Ale nie tylko dzieci nie mogłam odpędzić od lodówki. Mąż również stanął na wysokości zadania w testowaniu :-)

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              I ja testowałam kanapki Monte Snack - córka była zachwycona osobiście nie przepadam za takimi przekąskami, ale ta do mnie jak najbardziej przemówiła wspaniały biszkopt dobrze komponujący się z kremem mlecznym i orzechowo-czekoladowym brak posmaku sztuczności, nie jest za słodki ani za mdły może nie trafi codziennie do pojemnika na drugie śniadanie dla córki, ale za pewne co jakiś czas będzie miłą niespodzianką

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                Mnie udało się dostać do testów laktatorów marki Lovi. Jako, że czasem potrzebowałam ściągnąć trochę pokarmu to męczyłam się z ręcznym odciąganiem. Tak bardzo się ucieszyłam, że udało mi się dostać na testy elektroniczny laktator i jestem w nim zakochana. Szybko i bezboleśnie, cuuuudownie !

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  Ostatnio udało mi się testować Monte Snack z TRND pyszna mleczna kanapka, najlepsza ze wszystkich jakie do tej pory jadłam , dzieciom i znajomym którzy testowali ze mną również smakowała. Gorąco polecam.

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    Też przetestowałam razem z dziećmi Monte Snack. Są całkiem niezłe. Dzieciakom smakują, szczególnie starszemu synowi. Goście także zostali obdarowani. Skarg i zażaleń nie odnotowałam

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      I ja z rodziną testujemy mleczne kanapki Monte Snack
                      Moje dzieci uwielbiają Monte w każdej postaci więc bardzo ucieszyły się ,że będą mogły je spróbować . I nie zawiodły się - bardzo im smakowały - w szkole poczęstowały koleżanki i kolegów i oni również byli zachwyceni
                      Smaczna i zdrowa przekąska
                      a wy co sądzicie o takim rodzaj przegryzek dla dzieci
                      Czy dajecie waszym pociechom, czy je lubią ?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        Miałam okazję dostac się do testowania MONTE SNACK. Przyszła paczka w suchym lodzie- rewelacja! Temperatura wewnątrz jak w lodówce. Już po pierwszym kęsie mlecznej kanapki byliśmy zachwyceni. Mąż zjadł od razu kilka na raz Monte Snack jest idealnie nasączone, nie jest mdła.Ten pomysł z dodaniem paska czekolady wewnątrz mlecznej kanapki jest po prostu świetny. Smaki są zrównoważone. Naprawdę idealna przekąska. Córka też zjadła z apetytem. I co ważne nie smakuje sztucznie, a wręcz odwrotnie. U nas w domu zagości na stałe. dla dziecka lekka i pożywna przekąska , a i dla mnie do kawki bardzo pasuje Każda poczęstowana osoba jadła z apetytem.

                        Skomentuj


                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          Witam drogie Panie. Wątek idealny do sprawy, którą chcę Wam przekazać
                          Mianowicie- wygrałam i przetestowałam mleczne kanapki Monte Snack i chciałabym podzielić się z Wami swoją opinią na ich temat
                          Więc... moja rodzina oszalała na ich punkcie! Córka codziennie przypomina mi o zakupie Monte Snack, a mąż tylko czeka, aż uzupełnię zapasy. Kanapka Monte Snack jest przepyszna, delikatna, sycąca (zdarzyło mi się jeść ją na drugie śniadanie) i doskonale skomponowana. Córka zaniosła do szkoły, aby podzielić się z dziećmi naszą wygraną i od tamtego dnia codziennie pytają się kiedy przyniesie znowu, bo to taaaaaakie pyszne
                          Więc jeśli któraś z Was waha się czy kupić tę kanapkę, to zdecydowanie z całego serca polecam!

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            Mleczna kanapka Monte Snack-delikatny biszkopt skrywający w swoim wnętrzu pyszne mleczne i czekoladowo-orzechowe nadzienie.
                            Bardzo smaczna,delikatna,miękka,nie za słodka.Idealna jako szybka przekąska.
                            Monte Snack,to prawdziwa przyjemność smakowania.

                            Skomentuj


                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              To i ja się przyłączę do zachwytów o Monte Snack. Najpierw oczywistości: kanapki są pyszne. Dzieci je uwielbiają, gdybym pozwoliła, zjadłby wszystkie na raz. Są poręczne, można je zabrać ze sobą, ale należy w miarę szybko zjeść, trzymane kilka godzin w plecaku pewnie nie byłyby już takie smaczne. Ale tu wracamy do początku: są pyszne, co oznacza, że włożone do plecaka zostaną zjedzone przed dotarciem do szkoły. Dlatego dla mnie to raczej wybór na popołudnie. Cena przeciętna, dostępność u mnie też dobra. Sięgnę po nie przy kolejnych zakupach.

                              Skomentuj


                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                Dziewczyny spieszę do Was z informacją, iż dostałam się do testów butów Spider marki Hooy. W zeszły piątek zawitał do mnie kurier z starannie zapakowanym pudełeczkiem, a w nim była nowość jesiennej kolekcji w kolorze brązu - jest to dokładnie model 201402012. Zaznaczę, iż nie wiedziałam jaki kolor bucików trafi w moje ręce , przy potwierdzeniu zgłoszenia testerzy podawali tylko numer obuwia. I tutaj ja nosząca standardowo rozmiar 38, kierując się wytycznymi podanymi na stronie w kwestii numeracji wybrałam 40 i ku mojej uciesze buty pasują idealnie. Przy zakupie warto dokładnie przeanalizować tabelę rozmiarów. Świetną sprawą jest to, iż każdy bucik miał w środku wykonane z twardego kartonu wypełnienie - co zapewnia, że nie ulegają w transporcie deformacji. Przejdźmy do opisu buty wykonane są z skóry naturalnej zamszowej połączonej z materiałem tekstylnym i syntetycznym - są w istocie bardzo miękkie w dotyku i lekkie. Co istotne wyposażone są z wzmocnienie części piętowej. Platforma buta jest wyższa nieco, a podeszwa wykonana z gumy. W kilku miejscach jest umieszczone bądź co bądź przykuwające uwagę wyhaftowane logo firmy , byty są ładnie i starannie wykonane, pod względem obszycia, żadna nitka nie wystaje wizualnie buty prezentują się świetnie. Ja już je powoli testuje w różnych warunkach powierzchniowych słyszałyście może o tej marce? podobają Was się buty tej marki?
                                www.hooy.eu

                                oczywiście największy podziw oprócz mojej osoby buciki wzbudziły w Zosi jak będę miała możliwość zgrania zdjęć z aparatu to dodam zdjęcia jak w nich śmiga moja panna
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X