Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    gratulacje dziewczyny
    Mi udało się ostatnio na ebobasie wygrać nagrodę dodatkową- jakaś drobna zabawka z Playmobil ale jeszcze nie dostałam.
    Zmotywowało mnie to i znowu walczę i i ponownie proszę o wsparcie i głosiki

    http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/47483

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
      gratulacje dziewczyny
      Mi udało się ostatnio na ebobasie wygrać nagrodę dodatkową- jakaś drobna zabawka z Playmobil ale jeszcze nie dostałam.
      Zmotywowało mnie to i znowu walczę i i ponownie proszę o wsparcie i głosiki

      http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/47483
      poszło , ja natomiast proszę bardzo o głosiki w tym konkursie https://click-apps.pl/apps/clickfram...ntent/15422/pl Dziewczynka w czerwonym kapelusiku, napis Wola z piasku i kamyczków

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        Justyna ,Pradip gratulacje
        Mikaaa -głosy oddane 3/422

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          Justyna ja już na Zosię oddałam 2 głosiki, ale wieczorem postaram się jeszcze komuś podesłać bo ten konkurs chyba jutro się kończy o ile dobrze pamiętam a głosów trzeba zebrać 10.

          Dominika to gratuluję, a tez zamieściłam zdjęcie na ebobasie ale nie chce mi się głosów zbierać, może następnym razem spróbuję, najgorsze jest to że ten zbieranie tak długo trwa.

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            [QUOTE=jjmka;379331]Justyna ja już na Zosię oddałam 2 głosiki, ale wieczorem postaram się jeszcze komuś podesłać bo ten konkurs chyba jutro się kończy o ile dobrze pamiętam a głosów trzeba zebrać 10.

            A ja mam problem żeby w tym głos oddać bo próbowałam i się coś wczytuje i tak długo rano czekałam i nic z tego się nie dodało to ja nie wiem w czym problem ?

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              Asiu dziękuję ale mną się nie przejmuj nie uda sie zdobyc tych 10 głosów trudno, Lara dziekuje za chęci tam trzeba z tego co kojarze zaakceptowac te okienka wyskakujące, moim znajomi tez maja problem z ta aplikacja i jakos marnie mi idzie z tymi glosikami

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                Lara spróbuj najpierw otworzyć stronę i zalogować się do FB a potem dopiero otwórz zdjęcie i oddaj 2 głosy bo w tym konkursie tyle można.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  Lara wpisz sobie w wyszukiwarkę WOLA i tak w postach jest link do aplikacji konkursowej, powinna się otworzyć galeria i tak jest kolaż z 3 zdjęć mojej panny - Zosia siedzi na kocyku w kratę - jest napis WOLA z piasku i kamyczków - jeśli się nie uda to tak ogromnie dziękuje za chęci Tobie i Wam Dziewczyny

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    Justynka pozbierałam głosiki

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      justynko-moja siostra też zagłosowała

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        Dziewczyny jesteście boskie dziękuję z calego serducha

                        Skomentuj


                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          a ja mimo dobrych chęci i tak nie zdołałam dodać Cały czas mi się wyświetlało ładowanie aplikacji i nawet po dłuższym czasie nic :/

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            poszło , ja natomiast proszę bardzo o głosiki w tym konkursie https://click-apps.pl/apps/clickfram...ntent/15422/pl Dziewczynka w czerwonym kapelusiku, napis Wola z piasku i kamyczków
                            a jakie imię i nazwisko? widzę dzierwczynki w kapeluszach ale nie widzę z napisame Wola

                            Skomentuj


                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              Dominika już nie trzeba głosować, konkurs się dziś zakończył.

                              Skomentuj


                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                Dominika ogromnie dziękuje za checi dokladnie konkurs sie zakonczył, były tez wyniki widzialas Asiu?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X