Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    Ja nie ale ja tam ostatnio żadnych ankiet nie wypełniała, odkąd sobie zażyczyli tego pesela, bo stwierdziłam, że im go nie podam a bez tego pewnie i tak bym nie dostałą nic do testów

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      pradipja podobnie jak Asia nie podałam pesela i z testów nici - ale jakos sie tym nie martwie, a Ty dostalas meila? podawałas w kocu tego meila bo rozmawialysmy na ten temat

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        na testmetoo ja tak samo nie podawałam Szkoda przez to stracili duże zainteresowanie swoimi testowaniami

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          pradipja podobnie jak Asia nie podałam pesela i z testów nici - ale jakos sie tym nie martwie, a Ty dostalas meila? podawałas w kocu tego meila bo rozmawialysmy na ten temat
          mail czy pesel? pesel mam nieuzupełniony

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            Witam kochane Ostatnio zdarzyło mi się testować kapsułki do prania Perlux, które z czystym sumieniem mogę wam polecić do stosowania. Mam dwójkę dzieci więc pranie chodzi u mnie praktycznie non stop. Perlux okazał się niesamowity tylko jedna kapsułka wystarczy by pranie było czyste i pachnące do tego nie ma konieczności stosowania środków zmiękczających gdyż po wyschnięciu ubrania są mięciutkie. Najważniejsze jest to, że moja czteromiesięczna córcia nie ma uczulenia po upraniu jej ubranek w Perluxie. zaskoczeniem było dla mnie to że w trakcie prania Perlux się pieni czego nie zauważyłam stosując tradycyjne proszki. Tak więc szczerze polecam bo Perlux jest wart jeśli zależy wam na skuteczności prania. A jeśli któraś z was ma ochotę na testowanie najróżniejszych produktów to zapraszam do zalogowania się na stronie https://ekspert.*********************************.pl
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              ja testmeetoo w ogóle podziękowałam i usunęłam konto, bo pesel to dla mnie już za dużo informacji - nigdzie indziej go nie wymagają

              27otsifem dostałaś już wygraną z babyonline? Kurcze strasznie długo to trwa, prawie półtora miesiąca...

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
                ja testmeetoo w ogóle podziękowałam i usunęłam konto, bo pesel to dla mnie już za dużo informacji - nigdzie indziej go nie wymagają

                27otsifem dostałaś już wygraną z babyonline? Kurcze strasznie długo to trwa, prawie półtora miesiąca...
                nie nic nie otrzymałam - teraz ja napisze wiadomosc na fb z przypomnieniem nas dam znam jak bede cos wiedziec

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  a co to wygrałyście tu na tej stronie ???

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    dziewczęta, a widziałyście akcję na dzień taty Oreo? Można wygrać stworzoną przez siebie książeczkę jako preznt dla taty od malucha http://www.tatojestsuper.pl/index.php/Index/rules

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                      dziewczęta, a widziałyście akcję na dzień taty Oreo? Można wygrać stworzoną przez siebie książeczkę jako preznt dla taty od malucha http://www.tatojestsuper.pl/index.php/Index/rules
                      fanie że piszesz nie widziałam tego Dzięki Zaraz sie za to wezmę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        a co to wygrałyście tu na tej stronie ???
                        na fb babyonline byl konkurs i w sumie nie wiemy co wygralymy :P, to było w kwietniu czy jakos tak wiec troche czasu juz minelo a nagrody brak

                        Skomentuj


                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          a to już kawał czasu minął mam nadzieję że dostaniecie szybko

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            do mnie dzisiaj dotarły Pampersy do testowania co prawda jedynie mała paczka (22 sztuki) ale dobre i to

                            a wczoraj przez przypadek weszłam na stronkę ciufcia.pl gdzie z dzieciakami tworzyliśmy plakaty w konkursie i okazało się że wygraliśmy małą lokomotywę TOMY

                            Skomentuj


                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              a brała któraś z was udział w jakimś konkursie na http://tescolovesbaby.pl/konkursy/? Bo nie wiem czy w ogóle warto próbować?

                              Skomentuj


                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                doti ja kiedyś aktywnie brałam udział we wszystkich ich nie smsowych ko kursach i nigdy nic nie wygrała, ale to nie znaczy że się nie da

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X