Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    27otsifem ja nawet nie pamiętam co tam pisałam ale może się za bardzo starasz ja tam wypełniam praktycznie wszystko, ale tak na szybko, bo i tak nie wierzę że się tam uda dostać do testów

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      a jeszcze mi powiedzcie czy tu się zgłaszałyście http://www.wiecejnizemolient.pl/lista, bo być może jestem na liście, ale żadnego e-maila nie dostałam, a chyba mieli wysyłać

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
        majowa mama ja się już zgłosiłam do tej akcji nivea i wkrótce mam dostać kremik

        Coś mnie ostatnio chyba szczęście opuściło w konkursach i testowaniu chociaż z córcią testujemy kubeczki OKT Kids, a wczoraj dostałam dezodorant z Garniera. Zastanawiałam się skąd ta przesyłka, ale potem mi się przypomniało że na wizazu było testowanie z Garnierem. Także jak widać i tam czasem się udaje ja pierwszy raz, ale siostra załapała się drugi raz i teraz będzie testować farbę do włosów
        Mi nivea też odpisało że dostanę strasznie się cieszę bo do tej pory udało mi się tylko laktator i mleko dostać a teraz w końcu coś dla mnie
        A co do wizażu to mogłaś zgłosić się i do dezodorantu i farby? bo niby było można a mi wyskakiwało ze zgłosiłam się już do jednej akcji i do innych nie mogę :/
        Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
        a jeszcze mi powiedzcie czy tu się zgłaszałyście http://www.wiecejnizemolient.pl/lista, bo być może jestem na liście, ale żadnego e-maila nie dostałam, a chyba mieli wysyłać
        Może to głupie pytanie ale skąd wiesz że jesteś na liście? Moje imię i pierwsza litera nazwiska też jest ale przecież takich osób może byc bardzo dużo

        Justyna pisałaś już coś w La Petit?

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          pradip z biodermy przychodz meila z linkiem aby przeslac dane z tego co kojarze ,do la petip nic jeszcz nie pisalam wczoraj przyszedl meil zeby dodawac recenzje

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            pardip na wizazu tylko do dezodorantu się zgłaszałam, a farbę pisałam będzie testować siostra.
            A z tej biodermy właśnie nie wiem czy to ja, więc napisałam że być może to ja i dlatego chciałam się dowiedzieć czy coś komuś przyszło

            No i właśnie odebrałam e-mali ze street że będę testować sosy łowicz

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              a jeszcze co do tego street, to wolałabym Perluxa testować no ale dobre i to

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                p.s. sorki za błąd w nicku pradip literki się mi przestawiły

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  pradip z biodermy przychodz meila z linkiem aby przeslac dane z tego co kojarze ,do la petip nic jeszcz nie pisalam wczoraj przyszedl meil zeby dodawac recenzje
                  Tylko że mi przez te zgłoszenia przychodzi bardzo dużo spamu i wszystko to kasuje bez przeglądania :/ Nivea też tylko przez przypadek potwierdziłam bo akurat rzuciło mi się w oczy zanim kliknęłam "usuń"...
                  Ja dziś wysłałam 3 opinie rodziny i przyjaciółki i nie wiem ile tego ma być???
                  Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
                  No i właśnie odebrałam e-mali ze street że będę testować sosy łowicz
                  O i mi to przyszło mąż się ucieszy ))
                  Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
                  a jeszcze co do tego street, to wolałabym Perluxa testować no ale dobre i to
                  może jeszcze się załapiesz
                  Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
                  p.s. sorki za błąd w nicku pradip literki się mi przestawiły
                  spoko :*

                  A uzupełniłyście w TestMeToo pesel bo ostatnio mi napisali że jest konieczny żeby testować?

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    Z biodermy przychodzi mail, bo dostałam i w szoku jetem bo jak robili akcję w grudniu to również się załapałam i myślałam, że dwa razy jednej osobie nie dadzą, a tu taka miła niespodzianka ja na street testowałam soki karotka i muszę powiedzieć, że pycha

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      ja z Biodermy nic nie dostałam
                      a w Testmetoo to trzeba uzupełnić dane aby ankiety wypełnić ale ja nie mam zamiaru nikomu peselu podawać przez internet więc dam sobie z tym spokój zaraz wejdę jeszcze na wizaż

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                        Z biodermy przychodzi mail, bo dostałam i w szoku jetem bo jak robili akcję w grudniu to również się załapałam i myślałam, że dwa razy jednej osobie nie dadzą, a tu taka miła niespodzianka ja na street testowałam soki karotka i muszę powiedzieć, że pycha
                        Kurcze bez sensu jest takie potwierdzanie wygranej. Jeśli się człowiek nie dostaje to trudno ale jeśli go wybierają i z gapiostwa nagroda przepada to juz lipa :/
                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        ja z Biodermy nic nie dostałam
                        a w Testmetoo to trzeba uzupełnić dane aby ankiety wypełnić ale ja nie mam zamiaru nikomu peselu podawać przez internet więc dam sobie z tym spokój zaraz wejdę jeszcze na wizaż
                        ja właśnie nie wiem czy podać bo tyle z Was testowało tam lego że można uznać portal za sprawdzony chyba ???

                        Skomentuj


                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          a z biodermą jest tak ze przychodzi meil z linkiem gdzie wypełnia sie dane do wysyłki, ja własnie nie wiem co z tym peslem zrobic musze poczytac caly ten regulamin ;/, a oillan zapowiedziało na swoim profilu fb testowanie z babyonline 300 zestawów kosmetyków - oj bedzie sie działo tutaj bedzie w dniu testowania

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            a z biodermą jest tak ze przychodzi meil z linkiem gdzie wypełnia sie dane do wysyłki, ja własnie nie wiem co z tym peslem zrobic musze poczytac caly ten regulamin ;/, a oillan zapowiedziało na swoim profilu fb testowanie z babyonline 300 zestawów kosmetyków - oj bedzie sie działo tutaj bedzie w dniu testowania
                            Wiem, wiem tylko ja narzekam bo mi wiele wiadomości trafia do spamu (m.in bioderma właśnie czy nivea) i możliwe że przegapiłam :/ W ogóle odkąd zaczęłam się rejestrować na tych portalach i wysyłać zgłoszenia to dziennie przychodzi mi tyle śmieci że szok

                            A jak na fb znaleźć tego typu informacje? wiem że to głupie pytanie ale ja praktycznie z niego nie korzystam...

                            Skomentuj


                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              ja mam polubiony prfil oillan i był tak wpis z dnia dzisiejszego iz na dniach wielkie testowanie

                              Skomentuj


                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                ja mam polubiony prfil oillan i był tak wpis z dnia dzisiejszego iz na dniach wielkie testowanie
                                mi się wydaje, ze to chyba będzie testowanie typu tego z johson czy dady, że trzeba się zgłosić, mam nadzieję, bo te testy na szybkość to jakoś nie dla mnie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X