Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
    Pradip ja startuję głównie w konkursach na dużych potralach, na familie, babyonline, ofeminin, wizaz( nie wiem po co ) parenting, żadko mi się zdarza gdzie indziej startować chyba ze jest jakaś duza akcja
    ja też na tych samych jeszcze dodam mnz tam na fb udało mi się audiobooka wygrać i jeszcze na portalu również A teraz mam taki zakręcony czas że czasem nie pamiętam w czym brałam udział

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
      No właśnie ja zaglądam na tą stronkę polecaną przez Justynę ale co i raz któraś w Was pisała o jakimś konkursie którego na niej nie było (szczególnie Macdzia zawsze wyłuskała taki konkurs )

      Do mnie właśnie dotarły kupony z Zalando wiec jak któraś zainteresowana to chętnie podzielę się 20% i 15% rabatem
      u macmadzi też za kartkę w konkursie mi się udało
      A i kiedyś Justyna nam podawała linka do pewnego bloga i tam też zauważyłam konkurs i mi się udało

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        Szczęściary jesteście i tyle ja w tych losowych konkursach nie mam szczęścia, ostatnio mnie ono wogole jakos opusciło - akcja Rimmela 1000 zestawów a ja oczywiscie sie nie dostałam :P, ja w tych zdjeciowych biore udział tylko tutaj, u Aparatki i na familie,Pradipzdradz sekret jak dostac sie do testowania na wizaz ja tam tez nie mam szczescia ;/ gratuluje Ci, pisalysmy tutaj kiedys o kremach nivea - ja sie dostałam, siostra i moja mama - ich kremiki dotarly a moją ktos na poczcie sie zaopiekował

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          dziewczyny u mnie na poczcie e-mail że będę testować Pampersy )))

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            gratuluje - u mnie pusto - ale na otarcie łez zrobiłam zakupy dla Zosi w C&A w super cenach wiec nawet humor sie poprawił

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              na wizażu u mnie nadal nic ale ja nie sprawdzam na stronie bo tam chyba na maila przychodzą wiadomości o wygranych ?
              A wszytkim wygranym gratuluję

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                Justyna a wyniki z Rimmel gdzieś podają?? Bo ja chyba też się zgłaszam, tam do wygrania byl tusz i podkład?? Bo juz sie gubię

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  u macmadzi też za kartkę w konkursie mi się udało
                  A i kiedyś Justyna nam podawała linka do pewnego bloga i tam też zauważyłam konkurs i mi się udało
                  ale fajnie w ogóle to strasznie mi się podobał ten pomysł na konkurs i pamiątkę w jednym
                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  Szczęściary jesteście i tyle ja w tych losowych konkursach nie mam szczęścia, ostatnio mnie ono wogole jakos opusciło - akcja Rimmela 1000 zestawów a ja oczywiscie sie nie dostałam :P, ja w tych zdjeciowych biore udział tylko tutaj, u Aparatki i na familie,Pradipzdradz sekret jak dostac sie do testowania na wizaz ja tam tez nie mam szczescia ;/ gratuluje Ci, pisalysmy tutaj kiedys o kremach nivea - ja sie dostałam, siostra i moja mama - ich kremiki dotarly a moją ktos na poczcie sie zaopiekował
                  o z tym Nivea to faktycznie pech
                  a jeśli chodzi o Wizaż to kicha totalna. Wczoraj chyba sprawdzałąm wyniki bo któraś z Was napisała że są i było gratulacje itp a dziś że sie nie dostałam tak wiec jedno wielkie krętactwo
                  Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
                  dziewczyny u mnie na poczcie e-mail że będę testować Pampersy )))
                  super a ja pisałam do nich gdzie znajdę listę testerek i mi odpisali że jeszcze wybierają osoby bo było multum zgłoszeń i powiadamiać będą na początku przyszłego tygodnia

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                    Justyna a wyniki z Rimmel gdzieś podają?? Bo ja chyba też się zgłaszam, tam do wygrania byl tusz i podkład?? Bo juz sie gubię
                    z rimmela jeśli sie dostalas to do dzis powininien przyjsc Ci Asiu meil w tej sprawie na skrzynkę, Pradipniestety z wizazem tak bywa iz w aplikacji jest ze sie udalo a potem myk i zmiana statusu - ja dwa razy juz tak mialam z nimi i na wizaz sie nie zglaszam bo ja nie wiem co trzeba tam napisac by sie udało, a nivea takie moje szczescie ja mam wogole z poczta za pan brat albo cos ginie, albo otwarte koperty itd. ehh to nie chodzi o to bo krem kosztuje tyle co nic i pewno go kupie - ale nie lubie poczty i juz za takie cos

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      z rimmela jeśli sie dostalas to do dzis powininien przyjsc Ci Asiu meil w tej sprawie na skrzynkę, Pradipniestety z wizazem tak bywa iz w aplikacji jest ze sie udalo a potem myk i zmiana statusu - ja dwa razy juz tak mialam z nimi i na wizaz sie nie zglaszam bo ja nie wiem co trzeba tam napisac by sie udało, a nivea takie moje szczescie ja mam wogole z poczta za pan brat albo cos ginie, albo otwarte koperty itd. ehh to nie chodzi o to bo krem kosztuje tyle co nic i pewno go kupie - ale nie lubie poczty i juz za takie cos
                      Justyna ja zamówiłam na Majkę i na siebie bo można było 2 na jeden adres, do Majki krem przyszedł a do mnie nie, dostałam od Nivea maila żebym podała dobry adres bo przesyłka nie może dojść, okazało sięże nie wpisałam numeru mieszkania, gapa ze mnie i wczoraj też dostałam mój kremik, jesli chcesz to mogę Ci podac tego maila z którego do mnie pisali i możesz zapytać co jest z twoją przesyłką, bo wszyscy juz w okolicy dostali. To sa przesyłki rejestrowane więc powinni sprawdzić co z Twoją. Ja wiem że kremik jest tani ale myślę że warto spróbować zapytać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        z rimmela jeśli sie dostalas to do dzis powininien przyjsc Ci Asiu meil w tej sprawie na skrzynkę, Pradipniestety z wizazem tak bywa iz w aplikacji jest ze sie udalo a potem myk i zmiana statusu - ja dwa razy juz tak mialam z nimi i na wizaz sie nie zglaszam bo ja nie wiem co trzeba tam napisac by sie udało, a nivea takie moje szczescie ja mam wogole z poczta za pan brat albo cos ginie, albo otwarte koperty itd. ehh to nie chodzi o to bo krem kosztuje tyle co nic i pewno go kupie - ale nie lubie poczty i juz za takie cos
                        ale chamstwo z tym wizażem
                        Mi nivea doszedł z pocztexu więc może spróbuj napisać tak jak Jjmka radzi

                        Skomentuj


                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          Dziewczyny pisałam do nivea w tej sprawie i przesłali mi skan dowodu wysłania i ze niby przesyłka w drodze - poczekam chwilke i zobaczymy co bedzie, a jedno jeszcze odnosnie poczty bo tak sie skarze na nia, wczoraj ktos od 21 do 22 wieczorem wydzwaniał do mnie 6 razy - ja nie chodze z telefonem a napewno nie juz o tej godzinie - maz zerkał na telefon i kilka polaczen, wiadomosci na poczcie - odzwania raz, odrzuca ktos polaczenie - nio dobra nic, potem telefon po 22 ;/ poczta bo nie moga ustalic mojego adresu czy cos - oj maz moj sie wkurzyl ta godzina mocno

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            No to jest szansa że kremik dotrze ale wydzwaniać o tej godzinie to już przesada, tym bardziej tyle razy, szok

                            Skomentuj


                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              a Z kremem Nivea to i moja siostra się załapała a ja nie
                              Na wizażu to jeszcze był konkurs na żelazko do wygrania Zgłosiłam się ale jak na kosmetyk jest taka ogromna ilość zgłoszeń to na taki sprzęt muszą być tysiące i jak tu wygrać :/
                              Justyna z tym telefonem to już przesadzili

                              Skomentuj


                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                Ja bym kiedyś chciała żeby pokazali co piszą te osoby co dostają się do testów, bo to mnie zastanawia, na żelazko faktycznie na pewno będzie dużo zgłoszeń, ja nawet nie próbuję, bo szkoda czasu. Teraz chyba na wizażu jest tez depilator do wygrania.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X