Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    Ja się Asiu nie przejmuję, bo jak pisałam kiedyś nigdy się tam nie dostaję a zgłaszam się jakby masochistycznie chyba :P

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
      Ja się Asiu nie przejmuję, bo jak pisałam kiedyś nigdy się tam nie dostaję a zgłaszam się jakby masochistycznie chyba :P
      ja tez się nie przejmuję, bo wiem że na wizażu jest ciężko cos wygrać, ale przyznam że miałam małą nadzieję, z racji tego że do rozdania było aż 1000 sztuk

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        ale na pocieszenie wygrałam na fb książeczki dla Majki i balsam dla siebie

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          no to gratuluję ja ostatnio wygrywam jedynie na familie.pl a i tam mam wrażenie przyznają mi nagrody jedynie dlatego, że piszę u nich bloga i recenzuję na nim produkty dla dzieci

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            Jjimka gratulację jaką książeczkę wygrałaś?

            O kurcze a ja się załapałam na luksję i w ogóle dziś dostałam wiadomość że mam wypełnić ankietę o krem nivea a ja nie wiedziałam że to z wizażu ???

            skąd Wy bierzecie informacje o tych wszystkich konkursach? ja zaglądam na łowca-okazji jak polecałyście ale tam niema połowy z tego co piszecie

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              Pradip ja startuję głównie w konkursach na dużych potralach, na familie, babyonline, ofeminin, wizaz( nie wiem po co ) parenting, żadko mi się zdarza gdzie indziej startować chyba ze jest jakaś duza akcja

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                pradip jeszcze nie wiem jaką książkę ani ile wygrałam, wiem tylko tyle że to będzie nagroda książkowa, losowanych bylo 7 osób i mi sie akutar udało. Na fb czasem biorę udział w tych konkurach gdzie trzeba coś polubić, zostawić komentarz i potem losują zwycięzców, no i drugi raz mi się udało

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  Widzę, że działacie konkursowo to owocnych konkursów życzę p.s. parentnig miło mi się kojarzy, bo wygrałam tam kiedyś serię książeczek, które Olka uwilebia

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    działamy działamy bo przy tych wszystkich wydatkach fajnie jest jak coś wpadnie gratisowego ale i tak tylko w niektórych konkursach biorę udział, nie mam czasu na więcej

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      Ja też startuję wybiórczo i najbardziej lubię akcję gdzie wystarczy napisać kilka zdań bo te wszystkie wierszykowe czy fotograficzne to nie dla nas, za brzydkie jesteśmy z Majuchą :P

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        hehe Asia ależ Ty samokrytyczna jesteś ale wiesz co chyba mamy Asie i córki Maje faktycznie musza byc brzydkie, bo mi też się jeszcze w konkursie fotograficznym nie udało wygrać :P hihi

                        Skomentuj


                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          A to ja się mogę pochwalić, że w tym zalando co pisałyście udało mi się dostać, w czeluściach różnych wiadomości było, a prawie bym pominęła. Siostra przy mniie się rejestrowała to i ja tez postanowiłam Tylko, że w tym zalando jak patrzyłam drogo i ten bon to może na 1 nogawkę spodni starczy może

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                            Pradip ja startuję głównie w konkursach na dużych potralach, na familie, babyonline, ofeminin, wizaz( nie wiem po co ) parenting, żadko mi się zdarza gdzie indziej startować chyba ze jest jakaś duza akcja
                            ale przeglądasz te strony w poszukiwaniu konkursów czy zaglądasz na jakąś zbiorczą?
                            Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                            pradip jeszcze nie wiem jaką książkę ani ile wygrałam, wiem tylko tyle że to będzie nagroda książkowa, losowanych bylo 7 osób i mi sie akutar udało. Na fb czasem biorę udział w tych konkurach gdzie trzeba coś polubić, zostawić komentarz i potem losują zwycięzców, no i drugi raz mi się udało
                            szczęściara fajnie że Ci się udało
                            ja akurat fb nie lubię i rzadko korzystam
                            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                            Widzę, że działacie konkursowo to owocnych konkursów życzę p.s. parentnig miło mi się kojarzy, bo wygrałam tam kiedyś serię książeczek, które Olka uwilebia
                            o i Tobie się udało książeczki wygrać brawo
                            Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                            Ja też startuję wybiórczo i najbardziej lubię akcję gdzie wystarczy napisać kilka zdań bo te wszystkie wierszykowe czy fotograficzne to nie dla nas, za brzydkie jesteśmy z Majuchą :P
                            oj już nie przesadzaj :P
                            ja w ogóle nie przepadam za zamieszczaniem zdjęć w necie i dopiero Tu zaczęłam
                            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                            A to ja się mogę pochwalić, że w tym zalando co pisałyście udało mi się dostać, w czeluściach różnych wiadomości było, a prawie bym pominęła. Siostra przy mniie się rejestrowała to i ja tez postanowiłam Tylko, że w tym zalando jak patrzyłam drogo i ten bon to może na 1 nogawkę spodni starczy może
                            No widzisz fajnie że i Tobie się udało ale tak jak piszesz za tą stówę niewiele jest do wyboru

                            Skomentuj


                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              pradip ja raz w tygodniu wchodzę na stronki w zakładkę konkursy i lece hurtem a takie rozwiązanie jest lepsze niż stronki zbiorcze bo o wielu konkursach które były np na familie nie słyszałąm nigdzie a można było wygrać fajne nagrody

                              Skomentuj


                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                                pradip ja raz w tygodniu wchodzę na stronki w zakładkę konkursy i lece hurtem a takie rozwiązanie jest lepsze niż stronki zbiorcze bo o wielu konkursach które były np na familie nie słyszałąm nigdzie a można było wygrać fajne nagrody
                                No właśnie ja zaglądam na tą stronkę polecaną przez Justynę ale co i raz któraś w Was pisała o jakimś konkursie którego na niej nie było (szczególnie Macdzia zawsze wyłuskała taki konkurs )

                                Do mnie właśnie dotarły kupony z Zalando wiec jak któraś zainteresowana to chętnie podzielę się 20% i 15% rabatem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X