Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy butelkę antykolkową Tommee Tippee!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Testujemy butelkę antykolkową Tommee Tippee!

    dzień 19 - smoczek 1 odpada wracam wiec do kupionego, butelka nie uzywana 2 dni lekko brzydko pachnie- wiec gotujemy ja i mleko podajemy nadal, szkoda ze nie możemy testowac butelki o większej pojemnosci

    Skomentuj


      #92
      Odp: Testujemy butelkę antykolkową Tommee Tippee!

      dzień 20 - w czasie świat z jedzeniem tragedia zadna butelka nie pomagałą za duzo wrazeń -- szkoda ze nie mam TT na np 250 ml, ta do testowania juz nam nie wystarcza mały powinien zjadac 150

      Skomentuj


        #93
        Odp: Testujemy butelkę antykolkową Tommee Tippee!

        U nas pełen sukces- syn przekonał się do butelki i bez problemów z niej pije moje mleko. Baaardzo się cieszę, bo teraz mogę spokojniej już myśleć o powrocie do pracy. Wcześniej ta wizja bardzo mnie przerażała.
        Wystarczyło zmienić smoczek w butelce na taki z większą dziurką i synek od razu go polubił.
        Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania butelki TT. Jestem z niej bardzo zdowolona i z pewnością będę ją polecała każdej mamie.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Testujemy butelkę antykolkową Tommee Tippee!

          I tak przygoda z TT trwa ale jeszcze raz podsumuje plusy: czytelna podziałka, poręczność, czytelny na smoczku numerek, dobrze sie myje, dziecko łatwo chwyta wyprofilowana butelkę, antykolkowa,

          Skomentuj

                 
          Working...
          X