Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Testujemy Oilatum Soft

    Witam wszystkich szczęśliwców.Wczoraj dostałam maila a dzisiaj paczuszkę z produktami, podczas dzisiejszej kąpieli zaczniemy testowanie

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Testujemy Oilatum Soft

      my również czekamy na emulsję...

      Skomentuj


        #93
        Odp: Testujemy Oilatum Soft

        a my juz mamy i dzis testujemy!!! powiem Wam ze krem juz sprobowalam sobie na reku i golym okiem widac gdzie smarowane bo skora sie superowa zrobila!!!


        Skomentuj


          #94
          Odp: Testujemy Oilatum Soft

          witam
          My też już mamy!!!
          Jak na razie podoba mi się bardzo - błyskawiczna przesyłka, bardzo ładne, kolorowe opakowania i jeszcze przystojny kurier Wieczorem zaczynamy test. Pozdrawiam.

          Skomentuj


            #95
            Oilatum wkracza do akcji

            Dzisiaj pan kurier przyniósł paczkę od Oilatum. Dostałam emulsję do kąpieli oraz krem.

            Spadły mi te rzeczy jak z nieba, bo przez te upały mojej córeczce straszliwie przesuszyła się skóra, mimo stosowania kremu z filtrem na spacer

            A teraz o testującej
            Testować będzie 2-letnia Patrycja oraz jej mama Ewa. Pati nie ma problemów skórnych cały czas. Pojawiają się od czasu do czasu, najczęściej w zimie lub właśnie w lecie. Wiosną i jesienią jest spokój.

            Po porodzie używałam kremu Oilatum, bo Pati miała krostki na policzkach i nóżkach. Nie szłam z nią do lekarza, tylko najpierw leczyła domowymi sposobami. Po smarowaniu kremem Oilatum krostki baaardzo szybko zeszły Buzię przemywałam wtedy dodatkowo jeszcze wodą termalną w sprayu Iwostin.
            Patrycja

            ???

            Skomentuj


              #96
              Odp: Oiliatum w walce z uczuleniami

              Mi własnie pani doktor równiez poleciła kosmetylko Oliatum i jestem zadowolona z emulsji kremik dopiero teraz będziemy pierwszy raz stosować mam nadzieję że się sprawdzi

              Skomentuj


                #97
                Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

                Draogie mamy powiedzcie o swoich pierwszych wrażeniach po zastosowaniu Oiliatum czy były pozytywne czy wręcz przeciwnie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

                  Emulsję do kąpieli stosowałam od momentu przyjścia ze szpitala. Kremiku nie miałam ale juz dzisiaj po nasmarowaniu buzi zauważyłam że jest ona super nawilżona.
                  Mój synek ząbkuje więc wszystko do buzi wkłada szczególnie rączki i przy tym strasznie się ślini przez co skóra wokół ust jest czerwona i z małymi krosteczkami. Ale po dostaniu przesyłki posmarowałam ją kremikiem i juz po tych zaczerwienieniach nie ma śladu

                  A czy u was te kosmetyki tez się sparwdzają?

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Testujemy Oilatum Soft

                    ja też już otrzymałam przesyłkę i bardzo się cieszę
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Oiliatum w walce z uczuleniami

                      Napisane przez eldcia Pokaż wiadomość
                      mam nadzieję że się sprawdzi
                      sprawdzi się, sprawdzi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Kąpiel z oilatum Tosia jak królowa Kleopatra

                        Hej,
                        do nas właśnie dotarła paczka i... w związku z tym moje dzieciaki będą miały okazję poczuć namiastkę kąpieli jak w starożytnym Egipcie.
                        Mleczna konsystencja przypomina wyglądem mleko nawet dwulatkowi. Mój Kostek uwielbia sam wlewać emulsję do brodzika i mówi "O mama meko". Uważa też, że taka mlekowa woda jest świetna do zabawy w szukanego z kaczuszkami i innymi wodnymi zabawkami. Zdjęcie Tosi jako Kleopatry w kąpieli zamieszczę po wieczornym pluskanku

                        Skomentuj


                          Odp: Testujemy Oilatum Soft

                          Babcia Natalki przesłała mi informację, że kosmetyki tak jak u Was dotarły właśnie do domu, będziemy testowały zatem w stosunku do Was z malutkim opóźnieniem jednego dnia, jak tylko wrócimy. kiem Kiedy Natalka była jeszcze noworodkiem Oilatum płyn do kąpieli był używany często, bo wiadomo że skóra noworodka ma dużo większe wymagania, ale krem to będzie dla mnie zupełna nowość.

                          Skomentuj


                            Odp: zawartość paczki

                            Zawartość paczki świetna Dostałam kremik i emulsję


                            Skomentuj


                              Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

                              Jak dziś dostałam paczuszkę nie mogłam się powstrzymać i najpierw sama przetestowałam emulsję Dodałam jej dwie miarki pod strumień wody do wanny... Woda zmętniała, ale jakie było moje zaskoczenie, gdy się w niej zamoczyłam... cudowny produkt! Od razu było czuć jego działanie, po wyjściu skóra jedwabiście miękka. Teraz tylko na dzieciaczku muszę przetestować Ja ogólnie jestem mega zachwycona!
                              A kremik na razie czeka Dla dzidzi będzie - tego już nie będę podbierać


                              Skomentuj


                                Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

                                Dla mnie dużym plusem jest to,że krem i emulsja do kąpieli są bezzapachowe.Po zastosowaniu emulsji skóra mojej córeczki jest niesamowicie mięciutka. Spróbowałam również na sobie-wynik bardzo zadowalający.Na pewno będę kupować Oilatum soft. Jeśli chodzi o krem to dobrze nawilza delikatna skórę,jest przyjemny w aplikacji i ma poręczne opakowanie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X