Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Testujemy Oilatum Soft

    do nas też przed chwilą zawitał kurier z emulsja do kąpieli i kremikiem Marcelek był bardzo zadowolony jak zobaczył paczuszkę

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: zawartość paczki

      Hej

      witam was dzis otrzymałam kurierem paczke z emulsją do kąpieli i kremem Mialam co prawda już do czynienia z kosmetykami Oilatum ale fajnie jest dostać nowe produkty do testowania.

      Jesli chodzi o wymagania do ambasadorek to dostałysmy je w mailu

      ponizej kopia:

      Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i wzięcie udziału w akcji Oilatum ® Soft!

      Gratulujemy! Jako jedna z 400 ambasadorek zostałaś zakwalifikowana do dalszego etapu akcji Oilatum ® Soft. W najbliższym czasie spodziewaj się przesyłki zawierającej gamę produktów Oilatum ® Soft.

      W tym etapie akcji prosimy Cię o rozpoczęcie używania produktów Oilatum ® Soft do pielęgnacji Twojego Maluszka i dzielenie się swoimi opiniami na forum.

      Zarówno my jak i inne mamy, które nie znalazły się w tym etapie jesteśmy bardzo ciekawi Twojej opinii.

      Spośród wszystkich wątków na forum jury wybierze 10 najciekawszych, które zostaną nagrodzone nagrodą niespodzianką!

      Pozdrawiamy,
      Oilatum ® Soft i Zespół BabyOnline.pl


      Skomentuj


        #78
        Odp: zawartość paczki

        mi też zawartość paczki się podoba nie spodziewałam się że będą to o takiej pojemności próbki

        Skomentuj


          #79
          Oiliatum w walce z uczuleniami

          Mój synek ma początki atopowego zapalenia skóry i po kosmetykach
          Oliatum wszystko ładnie schodzi.

          Drogie mamy czy u Was jest podobnie?

          Skomentuj


            #80
            Odp: Testujemy Oilatum Soft

            witam wszystkie mamy testujące

            my rózniez przed chwila otrzymaliśmy paczuszkę z emulsją i kremem. Jest rewelacyjnie. Choć juz uzywalam tych kosmetyków na moim synku to i tak nie moge sie doczekac dzisiejszej kąpieli córy.


            Skomentuj


              #81
              Odp: Oiliatum w walce z uczuleniami

              czy żadna mama nie miała takich problemów?

              Skomentuj


                #82
                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                Cześć
                Też otrzymałam dziś produkty do testowania, z samego rana ). Już nie mogę się doczekać, kiedy je przetestuję.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  skaza białkowa przyczyną suchej skóry i pęknięć za uchem :/

                  hej

                  u mojego starszego syna stwierdzono skazę białkową. na poczatku były to tylko brzydkie kupki, potem doszło pękanie skóry za uchem i ogólnie sucha skóra najbardziej na nóżkach. najpierw leczylismy to maścią cholesterolową potem farmaceutka w aptece zaproponowała mi kosmetyki Oilatum. Fakt do najtanszych nie naleza ale powiem szczerze ze sprawdziły sie rewelacyjnie. Syn ma juz 11 lat i do tej pory uzywamy emulsji podczas kapieli nie musi pozniej wcierac w siebie kremów czy oliwek. Wiecie to juz duzy chłop i dla niego to namaszczanie jest zbyteczne ale zeby jego skóra dobrze wygladała namawiam aby wlewał sobie do wanny troche emulsji.

                  Teraz po narodzinach córeczki już tak na zapas wole stosowac kosmetyki hipoalergiczne zapobiegajace wysuszaniu skóry dzis otrzymalismy krem i emulsje do testowania z czego bardzo sie cieszymy. Zamierzam jeszcze dokupic szampon i bedzie komplet

                  czy ktoreś z Was dzieciatko ma skaze białkowa i przez to sucha skórę - zachecam do rozmowy i dzielenia sie Waszymi historiami ...

                  pozdrawiam


                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: zawartość paczki

                    no do nas też zawitała Pani Kurier i przyniosła niespodziankę w postaci kremu i emulsji do kąpieli więc wieczorem zaczynamy !!!

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Oiliatum w walce z uczuleniami

                      my już kiedyś mieliśmy mały problem z szorstką skórą (Marcinka uczuliły nowalijki) zaatakowało nam nóżki, plecki, rączki i brzuszek. W czasie wizyty u lekarza Pani doktor poleciła nam właśnie Oilatum krem, ponieważ w emulsji kąpiemy się już od pierwszego dnia. Powiedziała, że na tym etapie skazy mamy tylko pielęgnować skórę. Po 4 tubkach kremu i 3 tygodniach nie mieliśmy śladu po uczuleniu, a skóra była gładka i delikatna, aż miło dotknąć. A najważniejsze, że przestało Marcinka swędzieć. Nam na szczęście pomogło i póki co nie mamy żadnych uczuleń więcej, więc z ręką na sercu POLECAM!!! i oczywiście stosujemy je nadal- są warte tej ceny.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: zawartość paczki

                        my też już mamy, krem zaraz pójdzie w ruch, emulsja wieczorem
                        jutro pierwsze spostrzeżenia;-)

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Testujemy Oilatum Soft

                          My równiez dostaliśmy paczuszke kosmetyki narazie super a wieczorem pierwsza próba

                          Pytanko gdzie dziewczyny piszemy opinie bo watków nam sie porobiło całe mnóstwo......w kwesti formalnej.....hmmmm

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Testujemy Oilatum Soft

                            Witam! Bardzo się cieszę, że zostałam jedną z ambasadorek. 11 lipca dostałam od Was e-maila, że niedługo dojdą kosmetyki. Jestem mile zaskoczona, że przesyłka doszła po 2 dniach! .
                            Dostałam krem i emulsję do kąpieli i jestem z tych produktów bardzo zadowolona. Są naprawde świetne. Moja siostra ma problemy z wysuszoną skórą szczególnie na twarzy w okolicach uszu i nosa, gdy posmarowała się tym kremem byłam zaskoczona tak szybkim działaniem tego kosmetyku. Emulsja do kąpieli również działa bardzo szybko i powiem Wam, że jest niezastąpiona Pozdrawiam.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: zawartość paczki

                              Ja jestem zaskoczona szybkością doręczenia przesyłki! Wczoraj mail, że się udało, a już dziś kurier zapukał do moich drzwi Dziś będzie pierwsza kąpiel w Oilatum i przetestujemy emulsję oraz krem i napiszę na forum odczucia
                              Ja jestem bardzo zadowolona, że to pełnowymiarowe produkty (choć w sumie tego się spodziewałam), bo moim zdaniem próbki to może każda z nas w aptece dostać i nie podlegają one sprzedazy (tak wg ustawy o rachunkowości jest) i nie byłby to żaden konkurs i żadne wyróżnienie. Pozdrawiam!

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                                Wczoraj dostałam od Was znakomitą wiadomośc o tym,że zakfalifikowałam się a teraz przed chwilą bardzo miły kurier dostarczył przesyłeczkę a tam emulsja do kąpieli i krem.Na razie już same pudełeczka sprawiają nie lada frajdę mojemu synkowi a dzis wieczorkiem urządzimy sobie iście królewską kąpiel z użyciem oilatum.Sama jestem ciekawa!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X