Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Testujemy Oilatum Soft

    może i ja na swoje nogi wypróbuje....hmmmm zobaczymy
    p.s dobry pomysł

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testujemy Oilatum Soft

      Witam ja również zakwalifikowałam się do testowania, paczkę otrzymałam w czwartek i od razu wypróbowałam przy wieczornej kąpieli...efekty mnie zaskoczyły...bo ja i dzieci mieliśmy zawsze problem z nadmiernym wysuszeniem skóry (może ze względu na dietę )...próbowałam różnych rzeczy...maści...kremów ...leków...nic nie pomagało. Efekt jest super skóra na długo pozostaje nawilżona...miła w dotyku...i po prostu jedwabiście gładka...polecam.....Teraz tylko się przytulać............................

      Skomentuj


        Odp: Testujemy Oilatum Soft

        Kolejny dzień testowania i kolejna kąpiel za nami. Skórka jest miękka, nawilżona i delikatna. Jak na razie wszystko idzie dobrze. Córci brakuje trochę pianki, bo ją uwielbia ale nawilżona skórka i to że nie swędzi po kąpieli rekompensuje jej brak ulubionej białej "pierzynki"

        Skomentuj


          Odp: Testujemy Oilatum Soft

          Witam serdecznie
          Ja również dostałam maila i dotarła paczuszka Dzis zaczynam testowanie, mam w domu 4-latka i 2-tygodniowego maluszka, szczegolnie ten drugi potrzebuje specjalnej ochorony skóry, bo widze ze jest bardzo wysuszona:/

          Mam pytanie: czy trzeba zakadac oddzielny wątek na wypowiedzi czy mozna na tym relacjonowac przebieg testowania:->

          Pozdrawiam
          Agnieszka

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oilatum Soft

            emulsja "Oilatum SOFT" jest rewelacyjna.Skóra mojego dziecka wreszcie jest bez krostek, miękka i nawilżona.

            Skomentuj


              Odp: Adusia Testerka

              Moja córeczka ciąg dalszy.
              Attached Files

              Skomentuj


                Odp: Adusia Testerka

                Trzeci Dzień Testowania
                Dziś kompiel przebiegła poprawnie.Potem smarowałyśmy sie kremem i przyznaję rację producentowi on naprawdę działa.Przedtem smarowalyśmy sie przeważnie oliwką, czasami balsamem , ale nigdy nie dawało to zbytniego efektu. Zaraz bo wchłonięciu skóra stawała sie wysuszona, a tym razem jest naprawde intensywnie nawilżona.Nie wysycha. Preparat ma co prawda specyficzny zapach, ale nie smierdzi jak inne kremy nawilżające.POLECAMY!!!
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kilka słó na temat kosmetyków Oilatum soft:

                  Napisane przez juita89 Pokaż wiadomość
                  Dziecko to największy skarb dla rodziców, który należy otaczać szczególną troską i miłością.

                  Aby było w pełni szczęśliwe i zdrowe powinniśmy je pielęgnować tylko sprawdzonymi kosmetykami najwyższej jakości. Oilatum Soft to nowa, hipoalergiczna linia dermokosmetyków do codziennej pielęgnacji skóry. Jest kontynuacją znanej od 15 lat linii leczniczej; zachowuje jej najcenniejsze cechy. Jednak w odróżnieniu od niej, została stworzona głównie z myślą o osobach poszukujących kosmetyków do codziennej pielęgnacji skóry zdrowej, nie wymagającej użycia środków leczniczych, jakimi są obecnie dostępne produkty Oilatum z linii leczniczej. To delikatniejsze i bardziej kosmetyczne rozwiązanie dotychczasowej serii. Można ją stosować do każdego rodzaju skóry, szczególnie skóry delikatnej i wrażliwej. Linia Oilatum Soft przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji niemowląt i dzieci.

                  Należy pamiętać, że Oilatum Soft to doskonałe, spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, hipoalergiczne dermokosmetyki nadające się doskonale do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej - zawierają m. in. ciekłą parafinę odtwarzającą naturalny płaszcz lipidowy skóry, są pozbawione barwników, konserwantów i substancji zapachowych. Producentem serii jest firma Stiefel, która ma za sobą 160 lat doświadczenia w dermatologii.

                  Stosując regularnie kosmetyki Oilatum Soft, aktywnie pielęgnujesz skórę, a także chronisz ją przed nieprzyjemnymi podrażnieniami. Oilatum Soft to aksamitna skóra i spokojny sen Twojego dziecka. Pielęgnacja z nową linią Oilatum Soft jest niczym czuły dotyk każdego dnia.

                  W skład serii pielęgnacyjnej Oilatum Soft wchodzą następujące preparaty:
                  Oilatum Soft Emulsja
                  Oilatum Soft Krem
                  Oilatum Soft Szampon

                  Dostępne tylko w aptekach!

                  Oilatum Soft Emulsja - emulsja do codziennej kąpieli w wannie oraz pod prysznicem, zapobiegająca skutecznie przez naskórkowej utracie wody. Jest to kosmetyk aktywnie pielęgnujący - redukuje uczucie suchości skóry powodując, że skóra staje się gładka, delikatna, nawilżona oraz myje skórę, dzięki czemu nie trzeba używać do kąpieli produktów zawierających detergenty. Oilatum Soft Emulsja jest hipoalergiczna nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Jest bezpieczna, może być stosowana bez ograniczenia wieku.

                  Pojemności: 150, 250, 500 ml Ceny: 23,47 / 36,69 / 64,97 zł

                  Oilatum Soft Krem -delikatny, hipoalergiczny krem doskonale uzupełniający pielęgnację emulsją. Skutecznie nawilża skórę, bardzo szybko się wchłania dając uczucie komfortu i zdrowej, delikatnej skóry.
                  bardzo delikatny krem stworzony specjalnie dla dzieci i niemowląt
                  idealne uzupełnienie pielęgnacji Oilatum Soft Emulsją
                  doskonale odtwarza zniszczoną barierę lipidową skóry, redukuje uczucie swędzenia
                  nawilża suchą i podrażnioną skórę, przywracając jej doskonały wygląd
                  pH kremu dostosowane jest do naturalnego odczynu zdrowej skóry (pH 5,5)
                  jest bezpieczny, może być stosowany bez ograniczenia wieku

                  Pojemności: 40, 75 g Ceny: 18,51 / 31,34 zł

                  Oilatum Soft Szampon - delikatny szampon dla najmłodszych o naturalnym pH. Myje włosy, a dzięki łagodnym składnikom pielęgnującym skórę, chroni ją przed nadmiernym wysuszeniem.
                  jest hipoalergiczny, wskazany do codziennej pielęgnacji włosów dzieci i niemowląt
                  jego wyjątkowy skład gwarantuje najwyższy komfort stosowania - szampon nie szczypie w oczy
                  jest bezpieczny, posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka
                  Bardzo pouczające słowa, tylko że caly tekst można znaleźć na stronie :

                  http://www.dobra-mama.pl/pielegnacja...ale-zycie.html

                  Kopiowanie tekstów z internetu bez zgody autora jest zwykłą kradzieżą praw autorskich. Radziłabym sie następnym razem zastanowić nad tym, co się kopiuje....

                  Skomentuj


                    odparzenia i krostki

                    Mój synek bardzo się poci i z tego powodu na skórze pojawiają się potówki i odparzenia. Jednak gdy zaczęłam stosować emulsję do kąpieli i krem Oilatum Soft wygląd skóry znacznie się poprawił i mam nadzieję że nastąpi całkowita poprawa. A jak było u was?

                    Skomentuj


                      Odp: Testujące maluszki

                      Witam serdecznie nowych maleńkich testerówMam nadzieję,że po zastosowaniu Oliatum Soft problemy skórne ustąpią

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujemy Oilatum Soft

                        Również dostałam emulsje "Oilatum SOFT" i to w bardzo dobrym momencie ,kiedy mój synek dostał uczulenia od płynu do płukania, w którym wypłukałam mu pościel,emulsja spowodowała ,że synek przestał się drapać, to plus wapno i zmiana pościeli pomogło mu na 100%

                        Skomentuj




                          już parę dni stosuje dla malucha Oilatum soft i musze powiedziec ze po posmarowaniu tym kremem po krostkach na brzuszku nie ma juz sladu jest super polecam

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy testujących maluszków

                            Witam mamuśki
                            Mam na imię Natalia, mam 24 lata i 3 miesięcznego synka Ksawerego O akcji Oilatum dowiedziałam się na forum internetowym i postanowiłam się zgłosić i się udało, z czego bardzo się cieszę

                            Skomentuj


                              Odp: Oiliatum w walce z uczuleniami

                              Mojemu synkowi wyskoczyło ostatnio parę krostek, bo coś mu nie podpasował dżem z morel, posmarowałam kremem i po dwóch dniach nie było śladu Krem szybko się wchłania i łatwo rozsmarowuje. Na udach wiecznie ma przesuszoną skórę i po kąpieli w emulsji widzę różnicę na plus oczywiście

                              Skomentuj


                                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                                PRZESYŁKA dotarła 2 kapiele juz za nami produkt rewelacyny nie ma zapachu wiec nie drazni ,odpowiednio nawilza skóre mojego maluszka z czego ja i on bardzo zadowolony,produkt wydajny mała ilość a dobry i skuteczny efekt.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X