Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Marcinkowe Oilatowanie

    dziękujemy za pozdrowienia Duszki oilatuszki też pozdrawiają

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Oliwia i Oilatum soft

      My też używamy Oilatum Soft do kąpieli, ładnie nawilża i poprawia wygląd skóry. Co do kremu to w szpitalu dostałam próbkę i posmarowałam nią buzię mojemu małemu, ale bez większego zachwytu.Znacznie lepszy w tej kwestii jest dla nas krem bambino. Co do szamponu nie jest zły. Pozostawia uczucie delikatności i puszystości. Jak ktoś ma nadmiar pieniędzy to jak najbardziej polecam.

      Skomentuj


        Odp: Testujące maluszki

        Panna Malwina, mały atopowiec "po ojcu" wiek - 4 miesiące i trzy tygodnie, zmiany na ramionkach i - niestety - na policzkach

        Skomentuj


          Odp: Testujemy Oilatum Soft

          Po pierwsze jak dla mnie rynkowa bomba, emulsja nie ma sobie równych. Stosowałam przy moich bliźniakach różne płyny - kupowane w aptece - niestety na ich łuszczącą się skórę nie pomagało nic - aż do dzisiaj. Naprawdę bez żartów piszę na serio - dziś wykąpałam je 2 razy rano i wieczorem o 19 - efekt piorunujący - żadnym kosmetykiem nie uzyskałam takiej poprawy i to w tak krótkim czasie, z suchej schodzącej z nóżek skóry nic nie zostało. Emulsja je natłuściła i nóżki są gładkie i delikatne w dotyku - czyli takie jak powinny być. Kremik zaś testuję na ciele synka - zwłaszcza na pleckach bo tam od dłuższego czasu miał zaczerwienienia i krostki, po dzisiejszym dniu pozostało tylko parę krostek, skóra nie jest już tak czerwona. Przyznam się szczerze że i moje dłonie są teraz bardziej delikatne. Dla mnie kosmetyki oilatum soft to czysta rewelacja, przełom w dziecięcych kłopotach z suchą i wrażliwą skórką. Przy okazji ulga dla mamy i dziecka. Od dziś z Oilatum soft nasze kłopoty się skończyły - wiem że jest kosmetyk który naprawdę działa - dba o skórę i w rewelacyjny sposób ją natłuszcza. Nie powoduje, że skóra jest tłusta jak po oliwce czy parafinie a wręcz przeciwnie całkowicie się wchłania i stanowi jakby drugą ochronną skórkę. Myślę że od dziś nie rozstaniemy się z tymi kosmetykami.

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oilatum Soft

            Oilatum soft swoim działaniem rozpieszcza moje dzieci bardziej niż moja babcia , mam nadzieję że każdego dnia ich skóra będzie coraz bardziej zadbana i nie będę już musiała odwiedzać stale lekarza. Tak jak pisałam dla mnie Oilatum soft to rozwiązanie problemów skórnych moich dzieci. A skoro tak pomogło moim maluchom to i babcia postanowiła wymyć sobie stopy w wodzie z emulsją. Pięty ma bardzo popękane i zrogowaciały naskórek - według nie ta emulsja jest też dla niej - po kąpieli efekt taki, że skóra na nogach jest bardzo delikatna a naskórek zmiękł i łatwiej go usunąć. Babcia - moja mama twierdzi że jeszcze parę kąpieli a jej nogi będą takie gładkie jak skóra niemowląt. cieszę się że otrzymałam emulsję która rozwiązuje problemy zdrowotne moich najbliższych. Z Oilatum wszyscy są bardziej promienni

            Skomentuj


              Odp: Testujemy Oilatum Soft

              Kolejny dzień testowania za nami. Skóra dziecka jeszcze bardziej delikatna i gładka. Krostki w większości poznikały. Kosmetyk nie pozostawia tłustego filmu na skórze a jednocześnie doskonale nawilża ją. Krem stosuję w miejscach bardziej podatnych na przesuszanie czyli np. na brzuszku i ciałko mojego maluszka jest bardzo miłe w dotyku, delikatne. Emulsja dobrze rozprowadza się w wodzie, nie tworzy piany której moje dziecko nie lubi. Jedyny minus to to że osadza się na wanience i po każdej kąpieli trzeba ją myć płynem do mycia naczyń. Ale to raczej normalne

              Skomentuj


                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                witam mamuski ja juz otrzymalam przesylke i dzisiaj byla pierwsza kapiej mojej niuni czekamy na rezultaty. Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Testujemy Oilatum Soft

                  Witam wszystkich ja juz otrzymalam przesylke i dzisiaj byla pierwsz a kapiel mojej niuni i czekamy na rezultaty. Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Trzeci dzień

                    ...testowania.
                    Po płynie do mycia, bardzo dobrej marki i tak balsamowałam swego Maluszka. Teraz tego nie robię, to znaczy od momentu testowania Oilatum Soft. Powiem tak: emulsja już po tych kilku myciach zasługuje na moją pochwałę. Chociaż wolałabym, aby była bardziej wydajna Troszkę dużo jej idzie. Z kolei widzę też duże podobieństwo do innej emulsji/emolientu, którego swego czasu używałam. Celowo nie podaję marek
                    A kremik,jak to kremik- już "wyrok zapadł" Rewelacja.
                    Szkoda tylko, że ceny kosmetyków Oilatum Soft są takie, a nie niższe Cóż, doczepić się czegoś muszę ...

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oilatum Soft

                      Witam. Po trzecim dniu testowania emulsji oznajmiam, ze nic sie nie zmienilo... skora malucha jest dokladnie taka sama jak po umyciu w łagodzącym z nivea wiec nie mam sie czym zachwycac tym bardziej ze oilatum jaby nie patrzec jest dosyc drogie.
                      Co do kremu to i owszem posmarowalam i siebie i starszego synka(mamy rogowatość mieszkową) i mlodszego(poki co z czysta skora) i rzeczywiscie swietnie nawilza ale piac z zachwytu nie bede poniewaz niczym specjalnym nie rozni sie od innych kremow do pielegnacji.
                      A i maluch dostala wysypki na brzuszku ale nie wiem tak na prawde czy powodem byl ten krem jeszcze potestujemy.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujemy Oilatum Soft

                        Witamy serdecznie, ja i nasze bliźniaki
                        jesteśmy już po wielu kąpielach i nie mamy żadych zastrzeżeń. Skórka chłopaków jest mięciutka, nawilżona, delikatna. Wielkim plusem jest też wydajność, ponieważ przy bliźniakach koszty mają ogromne znaczenie a Oilatum starcza na długo. Chłopaki mają 7 tygodni, a skończyliśmy dopiero pierwsze opakowanie i rozpakowaliśmy nową butelkę przesłaną na testowanie
                        Także dla jednej dzidzi spokojnie płynu wystarczy na ponad trzy i pół miesiąca.

                        No i jedno z najważniejszych, nie dość że to super produkt dla naszych chłopaków, to i ja na tym korzystam. Po tylu kąpielach jeszcze nigdy nie miałam tak super nawilżonych dłoni

                        Skomentuj


                          Odp: składniki Oilatum

                          ja też czytam etykiety ale niestety czasem skład mi nic nie mówi.
                          Wiem jedno że Oilatum zawiera jakiś składnik dzięki któremu skóra z każdym dniem wygląda coraz lepiej

                          Skomentuj


                            Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

                            Napisane przez beniaminowa Pokaż wiadomość
                            Witam,
                            Ja już zaraz po wyjściu ze szpitala z moim synkiem testowałam Oliatum Soft jednak się okazało że mój maluszek i na ten kosmetyk ma alergię Teraz ma już 13 miesięcy i zaczynam od nowa testować... Jak na razie wszystko jest super. Nie pojawiają się pęknięcia w pachwinach ani żadne krostki także mam nadzieję że wszystko będzie dobrze bo byłam bardzo zadowolona z Oliatum...
                            u mnie po urodzeniu było podobnie na samym początku po pierwszej kąpieli mały był cały w czerwone krostki ale zrobiłam tygodniową przerwę i ponownie go wykąpałam w Oilatum i juz tych krostek nie było

                            a teraz mojemu maluchowi bardzo pasuje Oilatum i nic się nie dzieje nic nie wyskakuje, a ma skłonności do alergii skórnych.

                            Skomentuj


                              Odp: Testujemy Oilatum Soft

                              Napisane przez aguszasza Pokaż wiadomość
                              A i maluch dostala wysypki na brzuszku ale nie wiem tak na prawde czy powodem byl ten krem jeszcze potestujemy.
                              Aguszasza ja mam to samo tzn Olga po 2 dniach smarowania dostała czerwonych plamek na brzuszku
                              składałam to na banana ale nic nie wiadomo

                              a swoją drogą wg regulaminu opinie należy pisać w wątku przysłanym na maila przez organizatora 20 lipca i testowanie ma trwaćod 20 lipca do 2 sierpnia więc nie wiem po co tyle nowych watkó powstało co osobiście mnie drażni bo tylko zaśmiecone forum sie zrobiło

                              3.8 W terminie od od 20 lipca do 02 sierpnia 2011 r. 400 Uczestników wybranych do Testowania, którzy otrzymają zestaw: Oilatum Soft Emulsja do kąpieli 150 ml i Oilatum Soft Krem 40 ml zobowiązują się do dokonywania wpisów na forum MamaCafe.pl, na dedykowanym wątku. Link do wątku zostanie przekazany Uczestnikom wybranym do Testowania drogą mailową, na podany przez nich adres e-mailowy w terminie do dnia 20.07.2011 r. Uczestnik wybrany do Testowania zobowiązuje się do określonej tematyki wpisów na forum – opinie o testowanym produkcie, pielęgnacja w ujęciu ogólnym jak również inne tematy związane z dzieckiem Uczestnika wybranym do Testowania


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: Oliwia i Oilatum soft

                                I następna kąpiel za nami Jeśli chodzi o szampon to jestem bardzo zadowolona,ponieważ po szamponach,które do tej pory używałam córkę swędziała skóra a po Oilatum wcale nie skarży się na swędzenieSzampon jest delikatny i nie podrażnia skóry,większość szamponów dla dzieci mają tylko bardzo ładny zapach ale podrażniają skórę.Według mnie produkty Oilatum Soft są na 6

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X