Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mieć drugie dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: mieć drugie dziecko

    Będziemy mieć córeczkę, planujemy chłopca choć ciąża daje pod wątpliwość plany jeden po drugim
    No ale pierwszej młodości nie jestem wic kto wie może jednak partner mnie przekona. A może naleństwo da tak popalić ze sił braknie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: mieć drugie dziecko

      Ja mam jedno po drugim, jest ciężko, no ale trzeba jakoś przetrwać ten najgorszy czas a później już będzie fajnie. Dziecaki będą się razem bawić wiec tylko czekać niech czas popłynie

      Skomentuj


        Odp: mieć drugie dziecko

        mój synek ma 1,5 roku i staramy się o 2 dzidziusia chciałabym żeby różnica wieku była jak najmniejsza, wiem że na początku jest ciężko ale fajnie jest mieć brata czy siostrę w podobnym wieku

        Skomentuj


          Odp: mieć drugie dziecko

          Ja mam różnicę wieku 1,5 roku. To dość mało. Jestem 3 tygodnie po porodzie i muszę przyznać, że jest dość ciężko, ale dajemy radę, a później mała różnica wieku zaprocentuje. Im mniejsza różnica tym lepiej dzieci będą się dogadywać. Wiem po sobie bo między mną, a bratem jest rok różnicy.
          Zapraszam na mojego bloga: www.szczesliwamama.pl

          Skomentuj


            Odp: mieć drugie dziecko

            Ja mam synka 2 lata 4 miesiące i synka 3 miesiące wiec równe 2 latka różnicy.
            W ciąży pod końce już ciężko było bo starszy miał około 2 ruchliwy energiczny pełen pomysłów no i chcący się cały czas ze mną bawić a ja już ledwo poruszająca no i np nie wyśpi się człowiek bo ma to drugie na tyle małe że musi się nim w pełni zająć ale za to myślę że chłopaki się będą dogadywać i bawić za chwilkę wspólnie.
            Teraz na razie jest ok bo Malutki jeszcze dużo śpi to mogę więcej czasu poświęcić starszemu a znów po wakacjach Starszy zacznie do przedszkola chodzić to wtedy więcej czasu będę mieć na Maleństwo już bardziej absorbujące.
            Alebia
            http://alebia.blogerki.pl/

            Skomentuj


              Odp: mieć drugie dziecko

              My planujemy drugie dziecko. Róznica będzie tak około trzech lat, wiec synek będzie już duży. Mam nadzieje, ze dam sobie radę, bo trochę boję sie tego jak mąż pójdzie do pracy.

              Skomentuj


                Odp: mieć drugie dziecko

                Wspólnie z mężem także planujemy już drugie dziecko i też chciałabym mieć różnicę wielku ok 3 latka także już musimy przechodzić z planó do czynów

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: mieć drugie dziecko

                  Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
                  My planujemy drugie dziecko. Róznica będzie tak około trzech lat, wiec synek będzie już duży. Mam nadzieje, ze dam sobie radę, bo trochę boję sie tego jak mąż pójdzie do pracy.
                  Powiem ci że ja z dwójką jestem bardziej zorganizowana niż byłam z jednym Zobaczysz moze początki będą trudne ale jak już się przyzwyczaisz do dwójki to wcale nie jest tak źle Szczególnie w późniejszym czasie kiedy dzieci bawią się razem Mają siebie do pomocy i do zabawy Nudy nie ma wtedy

                  Skomentuj


                    Odp: mieć drugie dziecko

                    Ja też tak myśle, że czym więcej dzieci to człowiek jest bardziej zorganizowany. Znajoma ma 8 dzieci i radzi sobie świetnie, a mąż czasami w delegacji i sama z nimi zostaje.

                    Skomentuj


                      Odp: mieć drugie dziecko

                      Lara5

                      jestem na etapie decydowania sie na drugie. Pierwsze ma 9,5 mc. Chcialabym zeby roznica wieku byla miedzy nimi ok 2 lat (jak sie uda oczywiscie). Opowiedz mi jak jest z ta organizacja bo przeraza mnie czy sobie poradze z dwoma szkrabami...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Drugie dziecko

                        Między moimi maluchami jest 2 lata różnicy. Ma to swoje plusy i minusy. Czasem jest ciężko, bo oboje są jeszcze bardzo mali. Przy większej różnicy wieku zawsze można liczyć na pewną pomoc starszego dziecka. Ja jednak nie żałuję, że tak szybko zdecydowałam się na drugie dziecko.

                        Skomentuj


                          Odp: Drugie dziecko

                          Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                          Między moimi maluchami jest 2 lata różnicy. Ma to swoje plusy i minusy. Czasem jest ciężko, bo oboje są jeszcze bardzo mali. Przy większej różnicy wieku zawsze można liczyć na pewną pomoc starszego dziecka. Ja jednak nie żałuję, że tak szybko zdecydowałam się na drugie dziecko.
                          Między moimi dzieciaczkami jest 3 lata różnicy i teraz planując trzecie dziecko żałuję że nie udało nam się zrobić mniejszej różnicy wieku.
                          Córka ma 4 lata syn roczek i jeśli uda nam się jeszcze w tym roku zajść w ciążę to między córką a najmłodszym dzieckiem będzie minimum 5 lat i z jednej strony fajnie bo córcia już mi pomoże przy dziecku choćby przynosząc picie a z drugiej strony nie wiem czy dzieci w okresie gdy córka będzie dorastać będą miały ze sobą kontakt a bardzo bym tego chciała. Teraz już czasu nie cofnę

                          Skomentuj


                            Odp: mieć drugie dziecko

                            Z tym dobrym kontaktem to różnie bywa. Między mną a moim młodszym bratem jest niecałe 3 lata różnicy i my nigdy nie potrafiliśmy się dogadać i nie mieliśmy dobrych realacji, mimo, że jesteśmy już dorośli to nadal nasze relacje nie należą do jakiś ciepłych. A znam rodzeństwa, które mają dużo większą różnicę wieku i dogadują się super!

                            Skomentuj


                              Odp: mieć drugie dziecko

                              na pewno kwestia tego jak dziecko lub dzieci będą przygotowane na kolejne dziecko w rodzinie Ja będąc w ciąży cały czas synkowi mówił jak będzie wyglądać nasza rodzina co będziemy robić wspólnie
                              Ja mam 3 siostry zawsze się razem bawiłyśmy w dzieciństwie ale potem nadszedł czas kiedy po prostu każda z nas żyła swoim życiem a teraz jesteśmy jak przyjaciółki razem chociaż też różnica przy najmłodszej siostrze to 10 lat prawie ale siostrą się opiekowałyśmy też

                              Skomentuj


                                Odp: mieć drugie dziecko

                                Moim zdaniem najlepiej 3,4 lata między jednym a 2 dzieckiem są najlepsze dla matki

                                ---
                                W kilku słowach - uwielbiam czytać blogi i przeglądać serwisy. Uwielbiam tańczyć na deszczu i spać ile się da

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X