Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mieć drugie dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja też mam córcię - 7,5 miesiaca - i na razie nie jestem gotowa ani psychicznie ani materialnie na drugie. Ale każdy seks to stres czy znów nie jestem w ciąży- nie mam pojęcia kiedy mam dni płodne - wszystko na oko - i nie wiem jak sie najlepiej zabezpieczać. Mąż nie chce, zebym zażywała tabletki bo to jest zbyt inwazyjna metoda. Nie wiem jak się zabezpieczyć najlepiej.



    Skomentuj

    •    
         

      Ja chciałabym kolejną dzidzke za 2 lata.wtedy córcia bedzie miała prawie 4 więc myśle ze tak bedzie ok.

      Skomentuj


        Beniamin ma 7,5 miesiąca. Od początku z mężem planowaliśmy, że będziemy mieli dwójkę dzieci, z różnicą wieku 1-3 lata. Niby już się staramy, ale coś mi mówi, że nie będzie to takie hop-siup. Problem tkwi... we mnie. Bardzo chcę drugie dziecko, chyba damy radę finansową, a jednak im częściej o tym myślę tym bardziej się zastanawiam. Czy dam radę...?

        Skomentuj


          Odp: mieć drugie dziecko

          Witam, Moja córeczka skończyła 2 latka i 2 miesiące i od listopada będziemy się starać o drugą dzidzie. Myśle że 3 lata róznicy między dziećmi to ok i że dam rade. Pozdrawiam wszystkie mamy


          Skomentuj


            Odp: mieć drugie dziecko

            u mnie jest różnica 3 lata i 3 miesiące miedzy dziecmi






            Skomentuj


              Odp: mieć drugie dziecko

              a u mnie bedzie 2 lata i 2 miesiace różnicy,
              mysmy zawsze chcieli zeby dzieci mialy bliski kontakt(roznica 1-3), bo tak to mentalnie dopiero kolo 20 sie dogonia. fakt na pewno za rok latwo nie bedzie, ale za 5 lat to ja juz bede po pieluchach, maluchy bedzie mozna podrzucac bez problemowo do dziadkow, no i wyrosniemy z pieluch a ja wroce do pracy.
              teraz z finansami nie jest super wesolo,(zyjemy z jednej pensji i nie ma szans puki co na zmiane)ale mamy duzo rzeczy po pierwszym dziecku, teraz brat ma córeczke 2 mies wiec jak bedzie to dziewczynka to tez mamy wszystko
              pozyjemy zobaczymy

              a zawsze sobie powtazam kiedy mnie lapia obawy - ze nie ja pierwsza i nie ja ostatnia jestem w takiej sytuacji, a o ile mamy łatwiej niz nasze mamy...

              Skomentuj


                Odp: mieć drugie dziecko

                pieczulka nie wiedzialam ze sie spodziewasz drugiej dzidzi ,gratulacje !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: mieć drugie dziecko

                  Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                  pieczulka nie wiedzialam ze sie spodziewasz drugiej dzidzi ,gratulacje !!!
                  również przyłączam się do gratulacji!
                  też już bym chciała drugiego dzidziusia




                  Skomentuj


                    Odp: mieć drugie dziecko

                    Ja drugie dziedzi chcę,odkąd urodziłam pierwsze
                    ale narazie lipton może po nowym roku..
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: mieć drugie dziecko

                      U mnie tez jest duuuza ochota na dzidziusia,pochodzilabym sobie w ciazy ,potrzymala przy cycu malenstwo...moze kiedys sie zdecyduje...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: mieć drugie dziecko

                        Że się wtrącę...U mnie różnica między córeczkami to 20mc,jestem bardzo szczęśliwa,obie ciąże były planowane( na pierwsza czekałam rok i nie obeszło się bez "wspomagaczy"a druga wychuchana bo zagrożona).Starsza córka ma 2latka 2mc,młodsza prawie 7mc ale juz świata poza sobą nie widzą.Cudnie się na nie patrzy... :-)

                        Skomentuj


                          Odp: mieć drugie dziecko

                          witam, moja córka Maja ma w tej chwili dwa latka i właśnie z mężem od kilku miesięcy staramy sie o drugiego maluszka. myślę że różnica wieku nie będzie zbyt duża a w przyszłości napewno będzie ok także moim zdaniem 3 lata różnicy to w sam raz a właśnie.... jak uważacie czy 3 miesiące starań o dzidzi to już powód do niepokoju???? jeszcze teraz przyplątała się do mnie grypa, więc i antybiotyki... czy jest jakieś przeciwskazanie do poczęcia dziecka w trakcie przyjmowania antybiotyków??? poradźcie co robić?

                          Skomentuj


                            Odp: mieć drugie dziecko

                            Witam!!!
                            Mój synuś skończył dwa latka, a my wraz z mężem rozpoczynamy właśnie starania o drugie dziecko. Tak jak moja poprzedniczka uwazam, że 3 lata róznicy pomiędzy rodzenstwem jest wporządku. Ani za duzo, ani za mało. Pierwsze dziecko troszkę odchowane, ale na tyle małe aby w przyszłości miało dobry kontakt z bratem/siostrą. Pozdrawiam.

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: mieć drugie dziecko

                              My tez chcemy, abym juz rodzila, jak malutka bedzie miala 2 latka, ja mam 24 lata i tak szybko chce z dwoch powodow: jedno, poniewaz milo wspominam ciaze i porod, po prostu... moj organizm jest taki swtorzony do rodzenia dzieci.. a po drugie, wyrosniemy w pieluch i nigdy nie bede miala potem przerwy zawodowej, wyrabiam sie z dziecmi do 26-27 lat i w ten sposob, z ciaglascia ,kto wie.. jakies wysokie stanowisko w koncu szczegolnie, ze doswiadczenie mam










                              Skomentuj


                                Odp: mieć drugie dziecko

                                Witajcie
                                Mój Oli skonczył w pażdzierniku dwa latkanio i moja druga połowa powiedziała,ze albo teraz rodzenstwo dla niego albo wogóle wychodzi z załozenia ze trzy lata to tak w sam razOj kochane a ja mam takie obawy czy dam rade, jak sobie przypomnę poród to jeszcze mam dreszcze.A tak powaznie to mam drugi problem:Syna urodziłam 9,5 roku po ślubie,robiliśmy badania z mężem wyniki były negatywne u nas obojga lecz po 5 latach od badan zdarzyl sie cud:chyba zaczne starania bo jak nastepne urodze za 9,5 roku to bede miec 41 lat!!!

                                Pozdrawiam Was

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X