Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gosiu wiem ze boli niestety.
    Ja te pytanie mam zadawane przez cały czas i tez nie mówie ze nie boli-czasami nawe bardzo.Jak widac to nie jest takie łatwe przyniesc na siat takie szczescie.Tak jak mowisz masz jednego skarba i drugiego napewno za niedługo tez dostaniesz.Tak jak gizelka napisała i nasza kolej przyjdzie.


    Ja sobie nadzieji w tym miesiacu nawet nie robie.Mamm 22dc z 25 czyli jeszcze 3 dni do @ która napewno dostane. Tez mnie to dołuje ale staram sie z tym zyc po prostu.I wiem za kiedys i na mnie przyjdzie pora-a kiedy to tylko bog wie-staram sie mu zaufac i jestem zła na siebie sama ze czasami w niego watpie a wiem ze niepowinnam.
    Test musze w tym miesiacu zrobic przed braniem clo -czyli w sobote rano bede robiła. No ale tak jak mówie na razie na cuda nie czekam-choiaz tylko Bog to wie

    Buziaczki kochane


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej dziewczynki!
      Scaarleet tak będzie najlepiej, beta najpewniej i najszybciej wskaże czy jesteś w ciąży czy nie Trzymam kciuki!
      Gizelko dasz radę, stosuj się do zaleceń lekarzy i pielęgniarek
      Ja dziś byłam na badaniach, pobierali mi krew....aż dwie próbówki...wrr...
      jutro wyniki mam nadzieję,że wszystko oki będzie.
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        Kaathrinko trzymam kciuki za wyniki-a jakie badania robiłas jesli moge spytac?????

        Scaarlet.Jak dziewczyny mówia najlepiej jak ta bete zrobisz kochana to wtedy bedziesz miała wszysko pewne co i jak.Tez trzymam kciuki za ciebie słonce. Buziole


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dziękuję moje kochane dziewczynki! dobrze, że mam was, bo nikt tak jak wy mnie nie rozumie. Mój m. dzisiaj zapytał się, a co to jest ta beta?
          tak jak mówicie, zrobię będzie najszybciej, bo krocie na testy wydam, znerwicuję się, a fasoli nie będzie.
          Ja czuję się fatalnie, wolę wmawiać sobie, że to przez leki, ale z dnia na dzień mocniej odczuwam wszystko. Sutki mam tak wrażliwe, że stanik przeszkadza, poza tym czuję w nich jakieś dziwne napięcie, zgagę mam po 5 razy dziennie, bęczę i śmieję się na przemian, dzisiaj mnie zaczął boleć krzyż.
          Właśnie wróciłam z hipermarketu i ledwo wytrzymałam te zakupy, wszystko mi śmierdziało i targało mnie na wymioty, plus ból pleców straszny, mdłości trochę przeszły jak wszamałam jednego sezamka w czekoladzie. była ulga.

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez oczekujaca7777 Pokaż wiadomość
            Kaathrinko trzymam kciuki za wyniki-a jakie badania robiłas jesli moge spytac?????
            Robiłam badanie,żeby poznać swoją grupę krwi! Poza tym ogólne +poziom hormonów tarczcy powtarzałam
            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




            Skomentuj


              Pytałam sie kaathrinko bo ja bede robiła 2 albo 3 dnia cyklu hormony dla powtórki bo ostatnio fsh nie wyszło mi za dobre

              To faktycznie Scaarlet jest to nie pokojojace.No ale jutro po becie bedziesz wszystko wiedziała. Pamietaj ze z Piotrusiem tes ci dłubo nie wychodziły testy. No i kazda ciaza hest inna moze masz po prostu za małe stezenie hormonu jeszcze i dlatego nie wykrywa. Jutro sie wszystkiego dowiesz kochana.


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Scarlet to co piszesz to tak jakbym siebie widziała
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez oczekujaca7777 Pokaż wiadomość
                  Pytałam sie kaathrinko bo ja bede robiła 2 albo 3 dnia cyklu hormony dla powtórki bo ostatnio fsh nie wyszło mi za dobre


                  Kochana spoko! Zastanawiam się tylko czemu piszesz, że 2-3 dnia cyklu??
                  Takie masz zalecenie? Uciekam robić ciasto z owocami z mąki żytniej-mój debiut, trzymajcie kciuki
                  " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                  Skomentuj


                    Kochana spoko! Zastanawiam się tylko czemu piszesz, że 2-3 dnia cyklu??
                    Takie masz zalecenie? Uciekam robić ciasto z owocami z mąki żytniej-mój debiut, trzymajcie kciuki



                    Kaathrionko tak badania na LH, FSH I ESTRIADIOL robi sie do 3 dnia cyklu potem sa nie wiarygodne,Estriadiol robi sie jeszcze dwa dni przed owulacja i wtedy wiadomo ile jajeczek jest i czy maja wystarczajaco duzo tego hormonu.

                    Fsh odpowiada za stan twoich jajników i moze ci powiedziec czy masz jeszcze duzo jajeczek czy juz ci sie wyczerpuja po woli no i własnie musze dlatego to powtózyc bo ostatnio nie wyszedła mi za dobry.A rok temu perfekcyjny.Mam tylko nadzieje ze to był taki jeden wyskok po tym zabiegu.Zobaczymy co moja lekarka powie 26-az sie boje brrrrrrrrrrrrrrrrr

                    Ewcia a jak tam twoje dolegliwosci kochana.Jak tam nasza fasoleczka kochana


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Oczekująca to ja już nie wiem, pytałam dziś babkę w Laboratorium czy to ma jakieś znaczenie dzień kiedy się robi to badanie, a ta bez wahania powiedziała, że nie.... To ja już sama nie wiem? Wcześniej wyniki były ok, ale teraz tak dla siebie chciałam powtórzyć, bo w lutym wybieram się do ginka....i jeśli do tego czasu się nie uda nam, to sobie z nim już konkretnie pogadam!
                      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Kaathrinka napisz jak ci ciacho wyszło, bo będziemy testować przepisy. Ja upiekłam amerykańca, super prosty i pycha, bo jedynie coś słodkiego rano jestem w stanie przełknąć do południa

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Dziewczyny wiecie co? jestem z siebie dumna bo czuje ze wracam do swojego spokojnego miejsca. Wiem ze wszystko sie poukłada w zyciu-MUSI!!!!!!

                          Mam wspaniałego meza. który mnie kocha nad zycie a ja jego i nie wyobrazam sobie zycia bez niego i wiem ze Bóg nas kiedys obdaruje takim małym szczesciem z tej miłości
                          Byłam dzis w kosciele i tak jakos sie uspokojiłam i jest mi lepiej kochane


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                            Kaathrinka napisz jak ci ciacho wyszło, bo będziemy testować przepisy. Ja upiekłam amerykańca, super prosty i pycha, bo jedynie coś słodkiego rano jestem w stanie przełknąć do południa
                            Scarlett wrzuć przepis do wątku kulinarnego
                            bo MY często korzystamy ze sprawdzonych przepisów
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Oczekująca cudnie, że się tak uspokoiłaś! tylko pozazdrościć takiego nastawienia. wiem, że nam też by się ten spokój przydał, nastawiaj się do zarażania optymizmem, bo poprzednia dawka nam się już skończyła

                              ja oczywiście oglądam prawdziwe historie na 1, dzisiaj jest coś o dzieciach, a ja o dzieciach wsio oglądam

                              Miss dla ciebie wszystko! ciasto jest banalnie proste, zawsze się udaje, pachnie świętami i jest wspaniale wilgotne dzieki jabłkom ja daję ich więcej niż jest w przepisie nawet z 5, dodaję też 1 łyżeczkę -2 przyprawy do piernika. poza tym polecam bloga tej pani, wiele przepisów przetestowałam i nigdy się nie zawiodłam, babka jest genialna
                              http://zpierwszegotloczenia.pl/przep...-amerykanskie/
                              Last edited by Scaarlett; 13-01-2010, 21:28.

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Scaarlet, Kaathriona nawet nie kuscie ja narazie próbuje nie jesc słodkiego bo przez ostatnie dwa tygodnie tylko słodkie wsiogałam-zawsze mam tak jak mam stres to jem bardzo duzo-taki mój sposób hahahahhahahahahahha.

                                Nie no naprawde trzeba te kilogramy ze swiat zgubic ale zdecydowałam ze słodkie orzechami i migdałami zastapie so podobno bardzo dobre na przygotowanie endometrium do zagniezdenia sie naszego jajaeczka z fasolina hahahahahahahahahahah


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X