Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Agatko trzymam kciuki za twoje testowanie. Ja kiedys robilam sobie te testy, ale nic mi nie wyszlo. Pozniej okazalo sie,ze w zlym dniu cyklu robilam (mialam dlugie cykle-wg.gina za dlugie, bo 36-37dniowe). Teraz biore duphaston od pol roku i mi sie skrocily. On podobno pomaga w zagniezdzeniu sie zarodka... Na razie nie widze tego... Scarlet, mam nadzieje,ze przezylas spotkanie rodzinne? I nadal jestes pelna zapalu i energii do pracy! Podziwiam Twoja i Gosi energię oraz nastawienie. Ucze sie od Was... Edzia, lepiej zmien prace, bo ten stres tez wplywa na poczecie. Ciekawe, jakie wyniki Wam wyjda. Ada, Oczekujaca moze bedzie prezencik Tego Wam zycze! Nam wszystkim tego zycze!!!! Gosiu, nie gniewj sie,ze tak bezposrednio pytam, ale to dla mnie bardzo wazne... Czy Ty u siebie widzisz sluz podczas owulki? Żre te tabletki, a śluzu rozciagliwego nie zaobserwowalam Co Wy o tym myslicie? Pozdrawiam przyszle i obecne mamusie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      To widzę scaarlett że owulki nam się zbiegają

      Dziś oglądałam na mtv nowy program "licealne ciąże". Kurde pełna podziwu jestem dla tej dziewczyny co była dziś w odcinku. Postanowiła urodzić w wieku 16 lat i zdecydowała się że córeczkę będzie wychowywać sama, gdyż ojciec nie nadaje się na ojca...Normalnie aż się wzruszyłam jak rodziła i poźniej jak zobaczyła swoje maleństwo... coś pięknego. Życie zmieniło się jej totalnie, była naprawdę szczęśliwa. A wszystko dzięki swojej kruszynce


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        cześć dziewczynki,
        no 2 ciacha dla mężusia na jutro do pracy na imieninki upieczone wiec mam chwilkę
        Piję winko czerwone (wyczytalam ze jest dobre na endometrium ) i ogladam finał tanca z gwiazdami dzisiaj mam 9dc wiec owulka sie zbliza - czuje nawet jajnik.
        Trzymam kciuki za was mocno mocno. Grudzień to magiczny miesiąc


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Scaarlett wiem o czym mowisz Ja wczoraj nosiłam trzymiesięczną malutką dzidzię i nie mogłam się z nią rozstać, nie mówiąc o moim m. Widze że bardzo pragnie maluszka - nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy że az tak.


          Skomentuj


            Jeszcze raz dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków
            Od kilku dni co rano boli mnie brzuch (tak jak przy @), a dzisiaj boli cały dzień. Trochę się martwię, bo w zeszłym miesiącu też mnie bolał, zaczęłam plamić, a później przyszła @, tydzień za wcześnie. Mam nadzieję, że teraz nie będzie tak samo.

            Ana tak jak dziewczyny pisały wcześniej, śluz występuje w środku i nie zawsze jest widoczny na zewnątrz.

            Grudzień tuż tuż, więc trzymam kciuki za nas wszystkie





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hej!!!
              I znów weekend mijaa....ehh od jutra zapierdziel (jutro rada,we wt zebranie)ehh, co za życie... Ja już po owulce,czekam teraz na Mikołajkową @ a potem znów działamy
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Oj tak maluszku było jak mówisz wręcz rozpływaliśmy się nad malutkim krzysiem. a jak moj mąż (ojciec chrzestny) się nim zachwycał, no szok. Położył się koło niego na łóżku, oglądał jego malutkie rączki, patrzył jak wymachuje nóżkami i rozmawiali sobie po męsku ależ to było słodkie! człowiek już sobie zapomniał, jak cudownie mieć takiego koteczka w domku. Mój Piotruś to już mężczyzna, dorwał kuzynkę i sami sobie zabawę zorganizowali, rodzice poszli w odstawkę
                Kuzynka chyba czyta w naszych myślach, bo kazała wy dotykać krzycha, bo mówi, że to zaraźliwe. I co się okazało, po kilku godzinach 3 panów z towarzystwa zgłosiło zamówienie na takiego smyka!

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Staranka rozpoczętę!!!!!

                  Cześć dziewczynki,fajnie że znów nowy tydzień i do przodu a ten tydzień kończy się mikołajkami!!super tak obdarowywać się upominkami!!!!
                  andrzejki minęły z wielkim hukiem było przyjemnie spotkać się i pośmiać.

                  Scarlet takia terapia z maluszkiem dobrze działa.na psychikę,poprzytulać maluszka to tak jak by zaprosić swoje maleństwo do siebie

                  katrina-cieszę się że się nie poddałaś do dzieła!

                  ada-może się udało

                  maluszek ,grudzień to miesiąc w którym spełniają się marzenia

                  edzia ,streas w pracy cię wykończy ,szukaj czegoś nowego,koniecznie

                  oczekująca,pierwszy raz słyszę że owula może mi się przesunąć przez stres,napisz coś więcej na ten temat,proszę

                  Buziolki kochane super że jesteście,ale już chyba Wam to mówiłam!!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    bajtel zauważyłam dzisiaj to samo, 8dc a ja już czuję, że mi się środek zbliża, bo pomału pojawia sie śluź!coś za wcześnie niż normalnie. u mnie najpierw jest taki wodnisty, a potem zmienia się na ciągnący.
                    Jest tak jak piszeoczekująca, że owulacja może się przesunąć pod wpływem stresu, leków, choroby, dlatego obserwacja swojego ciała jest tak ważna, bo nigdy nic nie wiadomo. w zeszłym cyklu owulke miałam ok 16-17dc, a w tym w 8dc już widzę, że się zbliża. Myślę, że to normalne, bo przeszłyśmy burzę hormonalną i chyba nic mnie już nie zdziwi.
                    A w kwestii oglądania dzieciaczków, to serducho strasznie boli, ale z jednej strony się raduje, bo czuje, że za nie długo będzie kochało taką małą istotkę. jak widzicie uczucia mieszane. Wczorajszy dzień zadziałał na mnie mobilizująco, ale i troche dołująco. znowu o niczym innym nie potrafię myśleć. nawet mężowi wczoraj przy przytulaniu palnęłam, no już bo potrzebują tylko twoich żołnierzy potem miałam wyrzuty sumienia, że mu się pewnie przykro zrobiło

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Scarlet tak mi się wydaje jeśli porównamy swoje cykle do poprzednich to i odejmiemy te parę dni przesunięcia małpy to by się owulki zgadzały ,prawie środek cyklu???co ty na to?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        No to bym nie płakała nad tym im szybciej tym mniej czekania a już się nie mogę doczekać co będzie.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Zgadzam się z tobą,masz rację im szybciej tym lepiej!!pozdrawiam trzymaj się

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Coś czuję, że nam się tym razem uda nie wiem skąd takie przeczucie, ale tym razem będzie dobrze Buźka

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Scarlet ja też mocno wierze i czuję że razem zafasolkujemy,wspólne przeżycia bardzo zbliżają a i naszym koleżankom się powiedzie bo grudzień to magiczny miesiąc! prawda

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                acha, gdzieś ostatnio wyczytałam, że po samoistnym poronieniu, przed pierwszą @ przeważnie, ale nie musi wystąpić owulacja:/ Pisało, że przy samoistnym płodność wraca od razu, a przy nie pełnym na owulację można czekać nawet do 2 pełnych cykli.
                                Bajtel , a powiedz mi jak długo utrzymywało się u ciebie krwawienie, bo u mnie 4 dni. 2 pierwsze, to było cos okropnego, dwa kolejne jak w ostatnich dniach @,a 5 nie licze, bo to było tylko kilka kropel plamienia.
                                Agatko jak się już testowałaś, to napisz jak wrażenia, bo ja dzisiaj zakupie te testy, choć mam mieszane uczucia.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X