Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    My andrzejki spędzamy w domku. Jakoś nie mieliśmy jakiejś ochoty na szaleństwa. Tatuś właśnie kąpie smyka i będzie go szykował do spanka, a potem jakieś wspólne pichcenie i dobra kolacyjka z winkiem, po kolacji się zobaczy
    U nas na szczęście kryzys wodny minął i stan powodziowy odwołany. Teściu był u nas aż 3 razy, żeby to wszystko ponaprawiać ale udało się, na szczęście dzisiaj wszyscy pójdą spać czyści
    miłych andrzejek życzę wszystkim, bawcie się dobrze

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Hej !!! Ale od rana zdąrzyłyście już namazać. Dziękuję wszystkim dziewczynom za pamięć. Ja dziś byłam na drobnych zakupach, a jutro uroczystość rodzinna i to podwójna bo mój tata Andrzej i na dodatek urodzony 30.11

      Bajtel ale tryskasz optymizmem tak trzymać !!!
      Scarlett życzę także udanej imprezy rodzinnej
      Ada mam nadzieję że się uda. Grudzień to magiczny miesiąc
      A całej reszcie życzę fasolek na świąta to chyba najpiękniejszy prezent.

      Kawe z czekoladą ju ż dziś zaliczyłam więc humor mam Pozdrawiam.

      P.S. Ana tak jestem z Wr. Odezwę się na priv.


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Ja w andrzejki pracuje takze nawet jakbym chciała to nic z tego,ale szczerze mówiac nic nie planowałam bo wiedziałam ze tak bedzie.
        Scaarlet-to dobrze ze juz zescie sie uporali z powodzia - taka kolacyjka z winkiem to cos super,człowiek sie rozluznia.
        Miłej nocki wam zycze dziewczyny.
        Buziole


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          powiadacie CZEKOLADA???
          Ide wziac prysznic i spróbuje tej słodkosci
          Ja wczorja słoik ogórów wrąbałam bo mnie tak naszło, ale w ciazy nie jestem bo zrobiłam test dla pewnosci, bo w pracy ciezkie rzeczy dzwigam wiec lepiej było sie upewnic
          Misiek nie zrobił badan, musi znów w poniedziałęk jechac, ciekawe kiedy wynik bedzie, bo ja w piatek mam isc do lekarza zobaczyc jak moje pecherzyki czy rosna i z wynikamio
          Czy ktoś wie ile sie czeka na badanie nasienia tzn. na wynik badania?

          dzieki laski za wsparcie
          spróbuje wyluzować, ale pewnie od poniedziałku jak znów do pracy pujde wszystko wróci...
          Chyba sie bede rozgladac za czymś innym, bo długo tak nie pociagne
          Nic dałam sobie czas do świat, a potem zadecyduje czy dalej sie meczyc w tej pracy...

          My w domku siedzimy, cały dzień sprzatałam juz łóżeczko mamy w mieszkanku, ale nie dało rady go przetestowac , bo Misiek musi sie wstrzymac przed badaniem - szkoda...

          BUZIOLE KOCHANE MOJE
          UDANEGO WEEKENDU!!!

          Skomentuj


            edzia- mój m robił badania w klinice leczenia niepłodności i dosłownie czekalismy 4 godz na wyniki. Musisz zapytac sie w laboratorium - w tym w którym bedzie robił badania bo to róznie bywa-niech im powie ze macie wizyte u lekarza w piatek takze potrzebujecie to na czwartek najpózniej.Wydaje mi sie ze czeka sie normalnie jakies 2-3 dni ale tak jak mówie to zalezy od labolatorium i sprzetu jaki maja. Mysmy nie czekali długo bo moja lekarka tam dzwoniła do nich i to było tak jak mówie w klinice leczenia niepłodności.
            Pozdrawiam


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Dzięki dziewczyny Mam nadzieję, że Wasze trzymanie kciuków nie pójdzie na marne
              Ja też Życzę wszystkim, żeby fasolki pojawiły się na Święta





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                dzieki oczekujaca za info
                No juz poinstruowałam M zeby walnął jakąś ścieme żeby szybciej zrobili, bo jak dzwonił to mu powiedzieli ze tydz sie czeka na wynik - wiec musi coś zagadac żeby było szybciej

                Mnie czekolada nie pomogła
                Ostatnio ogólnie mam jakaś handre/ doła -pesymistyczne podejście do codziennosci i przyszłości, wszytko sie jakoś nie układa - wszytko na opak i chyba dla tego
                Aled zieki za wpisy i czeko-metode ja po cząłym tyg pakowania ciastek mam dosc słodkości, wole słone

                buziolki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oczekująca, Scaarlett- dzięki, jak już kupiłam test ow. to zrobie , zamierzam 13 dc, wiem że może się nie udać jak mi się owulka przesunie ale mam raczej regularne cykle.

                  Ada - życze tego prezenciku na Mikołaja i wszystkim dziewczynkom życze owocnych starań jak nie na Mikołaja to na Gwiazdke

                  Ja dziś mam ciasto - mniam i idę do teścia na imieniny i czuje się lepiej, słonko u nas świeci więc spacerek murowany.

                  Pozdrawiam cieplutko.


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ja też się będę testować, ale jakoś może od środy -czwartku, bo nie wiem, czy po tym co się stało nic się mi nie przesunęło, wolę sprawdzić a jak przesunęło się do tyłu, to i dobrze, bo ostatnio dużo przytulanek było. Agatko trzymam kciuki za twoje testowanie, napisz jak ci to idzie i jaki masz wynik.
                    u nas pogoda cudna, za chwilę na zamówioną mszę idziemy, a potem na tą rodzinną imprezę no jakoś się przeżyje
                    pozdrawiam i całuję wszystkie dziewczynki!

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Edziu tak jak mówisz zacznij sie rozgladac za inna praca od nowego roku bo ta cie widac naprawde wykancza a to nie ma sensu.
                      Nie mysl ze wszystko idzie nie po twojej mysli bo to jest najgorsze jak tak myslisz to twoja podswiadomisc mysli ze tak ma byc i nawet sie nie stara zeby to zmienic. Sama tak miałam kedys wpadłam w taki dołek ze wydawało mi sie ze gorzej byc nie moze ,ze wszyscy i wszystko jest przeciwko mnie a tak naprawde nie było. Zacznij widziec te pozytywne rzeczy w swojim zyciu i skup sie na nich a napewno sie wszystko poukłada

                      Agatko-ja tez mam cykle regularne 28 dni. I owulacje wykryło mi w 14 dniu wieczorek jak pierwszy raz robiłam.sprawdzałam najpierw rano a potem wieczorem bo sie wystraszyłam ze nie mam ale była tyle ze wieczorem własnie. Pisze ci to bo jak masz 28 dniowe to tez tak mozesz miec takze nie bedziesz sie stresowac.

                      Scaarlet- nie stresuj sie rodzinnka i znajomimi. Po prostu zlewaj na nich i tyle. Oni maja swoje zycie i skoro musza sie interesowac kogos zeby swoje wypełnic to tylko mozesz im współczuc ze jest takie puste ja mam taka taktyke

                      Moja @ dzis przyszła, to dobrze bo sie bałam ze po tym zabiegu mi sie rozleguluje. No ale jest w terminie-normalnie pierwszy raz w zyciu ciesze sie ja mam. Czy to nie głupie????????? hahahahhahahah. Pocieszam cie ze przez pierwsze 6 mies. po laparo sa wieksze szanse na małe szczescie. ale nie mysle o tym ze musi sie udacbo jak nie to koniec swiata-bo prostu co ma byc to bedzie.wierze ze wszystko sie poukłada.

                      Buziole


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Test owulacyjny? hmm na taki pomysł nie wpadłam, Ale według kalendarzyka po 1 grudnia możemy działać Owulka mniej więcej 5-6 gr.

                        Scaarlett życzę powodzenia z rodzinką mam nadzieję że wszystko będzie ok

                        oczekująca mam nadzieję, że to "małe szczęście" szybko zakwitnie w Twoim brzuszku!!

                        edzia nie ma co się śmiać z tymi ogórkami, ja kiedyś przegryzałam pączka ogórkiem nie wiem co mnie napadło hehe

                        buziaczki


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej dziewczynki widzę że się rozpisałyście ,cudnie. Mnie po andrzejkach coś głowa rozbolała a tak cały czas goście się przeplatają przez mieszkanie.
                          widzę teściki owulacyjne wróciły do łask, ja osobiście nie używam teraz ale wcześniej mi pomagały bo zdiagnozowały że owulka jest. Jak tylko odczuwam bóle i kłucia do tego objawy zewnętrzne to wiem że owulka nadchodzi. i w tym miesiącu jakoś szybciej bo kłucia miałam już 9 dc a owulkę zazwyczaj mam 12-14dc,jest chyba szybciej bo się przesunęła po ostatnim zajściu.Chyba tak jak u ciebie scarlet?A tak nadal staram się mieć pogodny optymistyczny nastrój i uśmiechać się do tej szarugi za oknem ,brrrrr. Dziewczynki miłej niedziel życzę!!!

                          Skomentuj


                            Gosiu- bardzo mozliwe ze owulka ci sie przesuneła przez stres. Ja tez miałam cykl 24 dniowy 2 miesiace temu bo tak sie stresowałm ta laparo ze po prostu tak mi sie skrucił jak nigdy. No ale ju wrócił do porzadku dziennego. Prosze zarazaj nas dalej optymizmem
                            Dziekuje angel za te miłe mysli i słowa oczywiscie zycze ci tego samego z całego serca. wam wszystkie dziewczyny tez.Razem w tym jetsesmy i razem z tego wyjdziemy zwycieska reka-jedne wczesniej jedne pózniej ale napewno wygramy


                            Ja kiedys jadłam ogórki kiszone i lody ciepłe na zmiane zreszta zawsze tak mam przed @ i na owulke. Ze na przykład jem sledzie i zagryzam je czekolada albo chrupkami serowymi i mleczkiem z tubki-hahahahhhahha moj m zawsze sie smieje.Takie to nasze uroki kobiecosci.

                            Pozdrawiam buziole


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              "Edziu tak jak mówisz zacznij sie rozgladac za inna praca od nowego roku bo ta cie widac naprawde wykancza a to nie ma sensu.
                              Nie mysl ze wszystko idzie nie po twojej mysli bo to jest najgorsze jak tak myslisz to twoja podswiadomisc mysli ze tak ma byc i nawet sie nie stara zeby to zmienic. Sama tak miałam kedys wpadłam w taki dołek ze wydawało mi sie ze gorzej byc nie moze ,ze wszyscy i wszystko jest przeciwko mnie a tak naprawde nie było. Zacznij widziec te pozytywne rzeczy w swojim zyciu i skup sie na nich a napewno sie wszystko poukłada
                              "

                              dzieki oczeujaca wiem że masz racje, staram sie dostrzegac pozytywy i czasem mi sie udaje, ale potem nagle coś sie znów wydarzy i wszystko trafia szlag
                              Czekam na te wyniki badań, bo podejrzewam, że mam coś nie tak znowu z hormonami, bo ostatnio mam strasznie zmienne nastroje i wybuchowa jestem
                              A czytałam ze przy PCO to normalne jak właśnie hormony sa nie wyregulowane
                              Mam nadzieje że sie wszytko poukłada i nie trzeba bedzie staranek wstrzymywac ...
                              udanego tygodnia
                              buziolki

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Angel to działamy razem ja jak wszystko zostanie tak jak było przed zajściem, to tak samo w nadchodzącym tyg zaczynam starania, a na owulkę czekam ok 6 grudnia.Musi być dobrze!
                                wróciliśmy z rodzinnej posiadówki, nie było az tak źle. Cały dzien nie spuszczałam oka z 5 miesięcznego synka kuzynki. taki cudny jest! człowiek sobie już zapomniał jak to było mieć taką pachnącą, kochaną kruszyneczkę. To dodało mi jeszcze sił i zrozumiałam, że trzeba walczyć. I walczyć będę, choćbym musiała czekać na te moje 2gie szczęście latami. Dzieci są największym szczęściem i cudem jaki nas może spotkać.
                                oczekująca jak mówisz, że większe szanse to działaj kochana! uda się uda a co, do ogórków z lodami, to ja przed @ mam zawsze wilczy apetyt. w ruch idą słodkości, czekolada i tłuściejsze dania. najwidoczniej organizm tego potrzebuje.
                                bajtel własnie nie wiem kiedy ten mój środeczek wypadnie, czy się spóźni, czy przyspieszy dlatego pracujemy cały czas.. hihihihihi
                                Edziu grunt to pozytywne nastawienie! dlatego myśl optymistycznie, a tak będzie. Badanka wyjdą dobre szczerze w to wierzę kochana. nie ma się co martwić na zapas

                                buziole!

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X